Galaxy s3 şarj olmuyor

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 216
Like Tree1Beğeni

Konu: Galaxy s3 şarj olmuyor

Standart Galaxy s3 şarj olmuyor

Bugün telefonun şarjı bitmek üzereyken prize taktım ve şarj olmadığını fark ettim işin ilginç tarafı usb ile bilgisayardan şarj oluyor ama prize takınca olmuyor. 3 saniye oluyor sonrasında iptal oluyor. böyle bir durum yaşayan var mı acaba ?

bende bi sorun yok ama sorun priz girişinden kaynaklanıyor gibi o adaptörde sorun olabilir yada taktığın prizde bi sorun olmasın
    benim prizden çok hızlı şarj oluyor

desperadotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tcranberries Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün telefonun şarjı bitmek üzereyken prize taktım ve şarj olmadığını fark ettim işin ilginç tarafı usb ile bilgisayardan şarj oluyor ama prize takınca olmuyor. 3 saniye oluyor sonrasında iptal oluyor. böyle bir durum yaşayan var mı acaba ?
    SAçma olucak ama başka başka prizlerde şarj cihazını denedin mi ?

Yere yakın bir priz var kablosu kısa olduğundan sürekli orayı kullanıyordum. Bugün şarj etmediğini görünce başka prizleri denedim tabiki ama durum aynı. Başka binada da denedim sonuç aynı. Şu durumda aldığım yere götürüp garantiye gitmesini isteyeceğim. İlginç olan tarafı ise usb den şarj ediyor acaba prize takılan aparatta mı sorun var ama şöyle bir durumda vardı kardeşimdede samsung telefon var onun şarj aletini deniyeyim dedim yine şarj etmedi ben kendi şarj aletimi kardeşimin telefonuna taktım şarj ediyor. Telefonu aldığım yere yarın götüreceğim garanti için. Ben sadece böyle bir durum yaşayan var mı diye öğrenmek istemiştim teşekkürler arkadaşlar.

SDN Okuru

telefonu alalı ne kadar oldu ?
    Önceden adaptörle şarj ediyormuydun ?
    Birde en son ne zaman güncelledin telefonu?

konunun sonucu hakkında bizi de bilgilendirirsen seviniriz @tcranberries

Telefonu alalı 20 gün oldu. önceden hep adaptör ile şarj ediyordum. telefonu ilk aldığımda bir yazılım güncellemesi olduğunu söyledi ve telefona yükledim. 2. güncelleme henüz yükleyemedim daha türkiyede kimse yükleyemedi sanırım o konuda bilgim yok. Sonuç olarak garantiye gitti telefon daha doyamadan gitti yani 15 gün dedi birde telefoncu beklemedeyiz bakalım

Alıntı tcranberries Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonu alalı 20 gün oldu. önceden hep adaptör ile şarj ediyordum. telefonu ilk aldığımda bir yazılım güncellemesi olduğunu söyledi ve telefona yükledim. 2. güncelleme henüz yükleyemedim daha türkiyede kimse yükleyemedi sanırım o konuda bilgim yok. Sonuç olarak garantiye gitti telefon daha doyamadan gitti yani 15 gün dedi birde telefoncu beklemedeyiz bakalım
    saçmalık garantiye gitmesi sonuçta cihazda arıza yok
    adaptör arızalıdır.
    başka adaptörle denemeden mi gönderdiniz?

Kardeşimde samsung champ var onun adaptörü ile denedim olmadı. Telefoncuya götürdüğümde oda başka bir adaptörle denedi ama yine olmadı. acaba kendi adaptöründen başka adaptörle şarj etmiyor mu desem çok saçma olucak. sonuç olarak bu şartlarda garantiye gitti.

SDN Okuru

Bende de boyle bir sorun var. Bazen taktigimda sarj oluyor. Bazen olmuyor. Bilgisayardan usb ile bagliyorm sarj oluyor diye gosteriyor. 5 dakka sonra bakiyorm sarj isareti ortadan kalkmis sarj olmuyor. Prize takiyorm aksmdan. Sabah %100 olmasi gereken pil %73 gosteriyor. Eskiden boyle bir sorun yoktu. Yeni guncellemeyi aldiktan snra oldu. (Farkli sarj aletleri ve farkli ortamlar denedim yinede ayni sorunlarla karsilatm)

SDN Okuru

bende prizden şarj edemiyorum usb den şarj ediyor her yolu denedim olmadı bu sorunu çözen varsa Allah için cevap versin.

Yarın garantiden geliyor telefon bakalım neler olmuş neler bitmiş.

SDN Okuru

arkadaşlar aynı sorunu biraz önce yaşadım ne usb ne priz şarz ediyordu şimdi telefonu güncelledim ve şarz sorunu düzeldi

SDN Okuru

Düzeldi gibi yapar 2 gün sonra gene aynı yapar kernel dahi değiştirdim nafile mecburen servise gondericez artık napalım

Evet telefon bugün elime gelmiş bulunmakta şarj ediyor sıkıntı yok şuanda ilerdeki günlerde ne olucak bilmiyorum. Garantinin yazdığı açıklama: Onarıldı. Bataryanızı tam şarj etmeden kullanmayınız.

BlackShopAre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

baya uzun bi süre ama sonunda gelmiş ya ne diyeyim kazasız belasız kullan

Aynen baya oldu ya özledim valla telefonu şimdi doya doya kullanıyorum umarım böyle bir sorun yaşamam bir daha

Derken bu sabah yine aynı sorun ile güne başladım yine şarj etmiyor kafayı yiyeceğim!

aynı sorun bendede var aynı sorunu yasayan kullanıcılar olarak ortak noktamızı bulursak sorunu cozeriz servis cozemedigine gore bunu bizden baska cozecek kimse yok

SDN Okuru

Standart Ayni sorun

arkadaşlar bendede aynı sorun var benim telefonum samsung galaxy w bataryayı çıkarıp taktığımda tekrar sarj ediyor fakat bi kere çıkardığımda prizden bi daha sarj etmiyor ben bütün güzellemelerini yaptım telefonun o konuda bi sıkıntım yok fakat bu hale helmeden once mtp(usb) devre dışı diye bi bildirim geldi fakat tekrar açmayı beceremedim bence sorunun kaynağı sestemin kendini kapatması o mtp(usb) bildirimi telefonu bilgisayara bağladığımızdada geliyor . yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

SDN Okuru

Standart başka kablo

Aynı sorun bendede var gecen gün usb kablosunu değiştirdim şarj etmeye başladı aletten ama 2 gün sonra ondada kesildi

SDN Okuru

Arkadaşlar güncelleme yaptı s3 galiba ondan sonra oldu pirizden şarj etmeme olayı. bende çözüm arıyodum googleda shiftdelete formuna geldim konu hakkında fikirleri olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

SDN Okuru

benim de almanya'dan aldığım cihazımda bu sorun var. güncellemeyle de düzelmedi. 2 buçuk ay önce de bu sorun vardı şimdi de oluyor. ama belli bir düzende değil tabi. bazen 2 hafta bazen 3 gün sorunsuz kullanıyorum. ana ekranda pil simgesinde şarj işareti olmasına rağmen ve şarj ledi yandığı halde pil dolmuyor. bu sorun olmadığında ise bazen de çok yavaş doluyor pil veya bir süre sonra duruyor. 2-3 saate dolması gereken pil gece boyu şarjda kafasına göre bir yüzde'de kalabiliyor. yeni yazılımdan çok ümitliydim ama bir işe yaramadı. kısacası şarj etmede ben de sorun yaşıyorum.ilk zamanlar araştırdığımda hiç bir benzer şikayete rastlamamıştım bir tek benim telefonumda mı diye endişeleniyordum. gördüğüm kadarıyla şuan bir çok kişinin aynı sorunla karşı karşıya. umarım bir çare bulunur, pili uzun gidiyor derken şarj olmama işi çok can sıkıyor.

SDN Okuru

Standart şarj alıyor ama doymak bilmiyor

arkadaşlarım ben de 2 gün önce galaxy s3 aldım gece saat 22:00 da şarja koydum şuan saat 16:25 ve hala şarjım dolmadı

SDN Okuru

aynı sorun bende de vardı. prizden şarj olmuyor bilgisayara takınca şarj oluyor. cihazı samsunga götürdüm 1aylık süre dolmadığı için değişim istedim. bugün cihazı teslim alırken test edildiğini ve sorun görülmediğini söylediler. cihaza format atılmış başka bir işlem yapılmamış. şuan şarj oluyor ama birkaç gün sonra aynı sorunun tekrarlamayacağının garantisi yok gördüğüm kadarıyla.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 konuk)