Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
5. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 101 ile 125 ve 212
Like Tree1Beğeni

Konu: Galaxy s3 şarj olmuyor

SDN Okuru

Arkadaslar guc tasarruf dugmesini actim butun yukarda yazdiginiz problemlerim cozuldu deneyin bir isterseniz

SDN Okuru

Angry servis korkutucu

Deli olucam makine aldığım günden beri çok yavaş. heleki son güncellemelerden sonra tamamen bitti. Galaxy S2 den vazgeçip S3 geçmek hataymış. Kesinlikle şarj etmiyor. fırçaladım. Fabrika ayarlarına döndürdüm ne yaptıysam olmadı. Servisten de korkuyorum. Daha önce telefonumu dokunmatik ekran problemi için gönderdim. Kayma yapıyordu, ama kullanılıyordu da. geri geldiğinde hiç açılmıyordu. Sıvı teması bahanesine attılar topu ve sıvı teması yalanına karşı yapacağım hiçbişey de yoktu. sonuçta telefonumdan oldum.

SDN Okuru

Arkadaslar az once esimin s3 te yazilim guncelledi ve sarz olmamaya basladi kotrol ettigimide guc tasarruf dugmesi kapaliydi actigimda normal bir sekilde sarz etmeye basladi bilginiize....

SDN Okuru

kapalıyken şarz edin bende oldu telefon açıkken şarz olmuyor.

SDN Okuru

bende de sarj sorunu var neler yapabilirim sölermisiniz

SDN Okuru

Arkadaşlar bende note 2 var 1 ayı dolmadan 3 kere servise gitti .Her seferinde problem görülmedi garanti kapsamında güncelleme yapıldı cart curt dediler . olay ne jarz aletinden ne kablodan ne prizden vs olay yeni gelen güncellemelerden %100 yani.
    Bazı arkadaşlar uçak moduna alıp jarz edin yada güç tasarrrufunu kapatın felan demişler deneyin derim yani denemekten zarar gelmez . Ama sorun telefonunuzlan alakalı değil güncellemelerlen alakalı şuanda telefonum 3. kez garantide bir hafta oldu cevap yok hala samsung kendiside çözüm bulamadı malesef.
    Teknik ekipteki eleman bana ilçenizdeki hakem heyetine başvur dedi telefon 3 sefer aynı arızadan garantiye gitti ama hala aynı sorun devam etmekde diye belirt dedi %90 telefonun değişir dedi çünkü samsung bu konularda olay büyümesin diye telefonun yenisini gönderiyomuş size tavsiyem garantiye gönderin jarz olmadıgında ve garanti kagıtlarını atmayın 3 4 kez aynı hata oldugunda gidin hakem heyetine başvurun 2 hafta içinde yeni telefon elinizde olur.

Evet bugün aynı sorunu bende yaşadım. Telefonum galaxy s3 bi an tuğla oldu diye çok korktum. Bilgisayardan şarj oluyordu telefonu tam yedekledim format atıyordum ki son zamanlarda hangi değişiklikleri yaptığım geldi aklıma. 2 gün önce Premium Suit güncellemesi yapmıştım o yüzden oldu bu sorun herhalde derken Geliştirici Seçenekleri'nin kapalı olduğunu farkettim açtım prize taktım oldu artık tesadüf mü yoksa doğru çözüm mü bilemicem ama hala bi sorun yaşayan varsa bi denesin derim.

SDN Okuru

Beyler son 4.1.2 güncellemesinden sonra usb sarj aleti ile sarj süresi telefon kapalı durumdayken 6-7 saate kadar çıktı. Bu tamamen yazılımsal bir problem. Tek çare var kesin denediğim ve onayladığım, o da Samsung ETA3U30EBE Travel Adapter ile şarj etmek.. 1,5-2 saatte telefon full bir şekilde şarj oluyor.
    Saygılar..

SDN Okuru

Standart ayni sorun

slm ben belcika brüksel de yasiyorum 4.1.2 güncellemesini 2 3 ay önce yaptim bögle sorun hic olmamisti taki 3 gündür bu problemi yasiyorum pirizden olmuyor sarj. baska usb ile pirizden bir oluyor bir olmuyor orjinal usb ile pc den olmuyor ama baska usb ile pc den oliuyor amaa yavav oluyo bazende olmuyooo
    balabayt bunu beğendi.

cenx07

Standart Şarj sorunu

Beyler birde şarj ışığını gözlemleyin bazen sönük bazen parlak yanıyor sönük olunca geç şarj ediyor parlak olunca hızlı şarj ediyor orasını anladım'da bir türlü nedenini anlayamadım bazen kabloyu oynatınca düzeliyor bazen oda fayda etmiyor. %100 yazılımsal bende'de 4.1.2 güncellemesinden sonra aşladı inşallah kısa zamanda çözüm bulunur oyun oynarken bazen şarj yetişmiyor kötü bir durum.

SDN Okuru

Angry s3 sarz sorunuu

bende s3 var arkadasıma note 2 aldık onun sarz cihazı hemen doldurdu ama benim sarz aleti 2günde anca %90 gösterdi samsung servisinden sıfır sarz cihazı aldım gene aynı serviste sorun yok deniyor

SDN Okuru

bende de aynı sorun var gncellemelerden sonra telefonum şarj problemi yaşamaya başladı şarja takıyorum 1 günde dolmuyor ne yapacağımı bilmiyorum

Arkaaşlar bende de aynı sorun vardı, sorunumu iphone şarj bağlığı alarak hallettim. Ayrıca daha hızlı şarj oluyor.

SDN Okuru

Yeni telefon alacaklara : Sakın güncelleşttimeyin demek doğrumudur

SDN Okuru

Standart s3

arkadaşlar diş fırcasına az bir tiner damlatın ve şarz sıtokunu silinoksitlenmeden kaynaklana bilişr bnmkide oyle idi şarza takıyordum ama şarz almyrdu flash dissk taknca okyrdu tiner ile temizledim şimdi sorun kalmdı sarzı sorunzsuz ediyr denemekte fayda var

SDN Okuru

samsung cep telefonum var bilgisayara fotoğraf yükledikten sonra şarz olmuyor çeşitli şarz alatleriyle denedim olmuyor usb denedim şarz olmuyor bilöen varmı acaba yazabilirmi bilenler rica etsem

SDN Okuru

Standart servis bi çözüm bulmalı bu işe

arkadaşlar ne olduysa o güncellemeden sonra oldu. farklı çözüm yolu sunan arkadaşlara teşkkür ederim. fakat bu kendi çabalarımızla buldugumuz çözümlerden ziyade, servisin mantıklı bi açklaması olması lazım servisten mantıklı bi açıklama alan arkadaşlarımız varsa yazarlarsa veya servisten yetkili birileri belki okurlarda yazarlar die umut ediyorum.

SDN Okuru

arkadaşlar aynı sorun 3 gündür bendede var kaç tane şarj aleti denedim belli değil böyle sorunmu olur kimse s3 filan almasın hayatımda aldığım en dandik telefon .ram i desen patlak 1 gb real racing 3 oyna ram inden dolayı oyundan atıp atıp duruyor şarj desen sıkıntılı kimse s3 filan almasın bir kullanıcısı olarak tamamen dürüst olarak yazdım lanet olsun böyle telefona...!!!

SDN Okuru

Arkadaşım ne alakası var, elektronik eşya ve malesef sana arızalısı denk gelmiş, ver servise burda bağıracağına

SDN Okuru

arkadaslar bendede aynı sorun oldu demin jarz aletinin girdigi yeri temizleyince sorun cözüldü güncellemeyle hic bi alaksıda yok bosuna debelenmeyin girişyerini temizleyin

SDN Okuru

Standart çözdüm

arkadaşlar bendede aynı problem va8r size bi çözüm sunayım mesela şarjı taktığınızda ayarlardan pil e girin yukarıda bazen (usb) bazende (AC) yazıyor bu yazılımla ilgili bişe usb yazdığı zaman şarjı çıkarın tekrar takın taki AC yazana kadar usb modunda kaldığında çok geç şarj oluyor pirizle şarj ettiğim halde usb yazıyor çıkartıp takınca AC ye geçiyor buna dikkat edin usb de kalmasın

SDN Okuru

yeni güncellemeden sonra böle oldu.. nefret ettim samsungtan ... satıp ıphone 5 e dönüs olcak olcagı bu. adamlar ilgilenmiyo bile ya.. sallıyolar baslarından. müşteri hizmetleri rezalet.. serwisleri berbt.. vercen cihazı çizip getircekler en iyisi telefoncuya satıp kurtulmak !!!! s4 asla satıs patlaması yapamıycak herkes nefret etti bu telefonun sorunundan.. 8 saatte telefonmu şarj olur ya millet gülüyo . iphoneler 1 saat :% 100 :S

SDN Okuru

arkadaşlar sorun galaxy s3 ün şarj cihazından kaynaklanmaktadır. 5v 1 amper güç değerini veremiyor. tüm mesele bu. samsung şarj cihazı dışında 5v ve 1 amper hatta mümkünse 2 amper güç veren bir şarj aleti bulursanız düzelir ve 1~3 saatde şarj olur. Dışarıda gördüğünüz parayla hızlı şarj yapan yerlerin tüm marifeti amper meselesidir. yüksek amperli cihaz pahalıdır. onların şarj cihazları büyük ve en az 10 amper verdiğinden tüm cihazlar 10 dakika içinde şarj olmaktadır. Amper elektriğin akım şiddetini gösteren birimdir. yani arabanıza benzin alırken pompacı bazen tam basar bazen köpürmesin diye yarım basar ve deponuz uzun sürede dolar. Saatte benzinin aktığı hıza elektrikde akım ile ifade edilir. Özetlersek siz cep telefonunuzu 5 amperlik bir şarj cihazına taksanız cihazınız 10~15 dakikada şarj olur. Fizik kuralları böyle söylemektedir. Umarım sizlere bir fikir vermişimdir.

mt8
    mt8 isimli üye şu an offline konumdadır

evet arkadaşlar 07-04-2013,17:49 da (yukarıdaki ) yazdığıma ilaveten çözümü de söyleyim. Ataba çift çıkışlı usb adaptörünü tavsiye ederim. (2.1 amper x 2) ve (5 Volt x 2 ) şeklinde çok kaliteli ve tavsiye ettiğim bir üründür. bu adaptörü kadıyöy Başçavuş sokaktaki yazıcıoğlu pasajından 20 Tl ye alabilirsiniz. yanında 1,5 m kablo ile birlikte size 28 tl ye gelir. kabloya dikkat edin çünkü data transferinede uygun olmalı. Bu ürünü aldığınız zaman o eskiden saatlerce şarj olmayan bataryanızın 1 saatde şarj olduğunu görünce çok güleceksiniz. Neden şimdiye kadar beklemişim diye. Ayrıca sizlere küçük ama büyük bir ipucu daha vereyim; bu telefonun internetini bağlı olduğunuz Gsm şirketinin müşteri hizmetlerini arayıpta benim internet ayarlarımı iptal edin, bu telefon ile internete çıkış yapmak istemiyorum derseniz ve internetini kapatırsanız önceden 1 gün giden bataryanızın 3 gün gittiğini göreceksiniz. Çünkü bu çok akıllı bir telefondur. Siz internetini manuel olarak elle kapatsanız bile bu telefon işletim sistemi için internete çıkış yapıyor veya internete bağlanarak bazı bilgileri almaya çalışıyor ve bunu her an yapıyor. Buda adı 9 a çıkmış olan ve bir türlü 1 e inmeyen bataryanın bir günde bitmesine neden oluyor. Benim bataryam uzun gitsin , ben zaten interneti kullanmıyorum diyenler için bir tercihtir. Ama interneti kullanıyorsanız yapacak birşey yok tabiki. Gülü seven dikenine katlanır. Bataryanızın uzun gitmesi için kullanmadığınız zamanlarda Bluetooth, wireless,internet, ayarlarını kapatmayı unutmayın. 3G bağlantısı çok hızlı batarya bitirir. EĞer ben telefonu çok kullanmayı severim, benim bataryam hiç bitmesin diyenlerdenseniz, o zaman Hepsiburada.com da satılan galaxy s3 şarj cihazı ve yanında bataryası ile birlikte satılan bir kit almanız durumunda bataryanızın yedeği olduğu için hiç bitmeden kullanabiliceksiniz. Bu mükemmel ötesi telefondan bu gibi küçük ayrıntılar nedeni ile vazgeçmemeniz için bunları yazdım. inşallah bu yazdıklarımın sizlere yararlı olması dileğiyle.

Kupa Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabır sabır...

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)