Galaxy s3 şarj olmuyor - Sayfa 3

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 75 ve 218
Like Tree1Beğeni

Konu: Galaxy s3 şarj olmuyor

SDN Okuru

aynı sorun bende de var. şarj oluyor gibi görünüyor ama bir türlü dolmuyor. nasıl ilerlediniz konuyla ilgili?

telefonu kapa aç

uygar2580 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar benim kayınbiraderinki de şarj almıyordu. Şarj portunun içine pislik gitmiş. Temizleyince düzeldi. Kullanmadığınız bir diş fırçası yardımı ile içini güzelce üfleyerek temizleyin. Sorunların büyük bir kısmı bundan kaynaklanıyor sanırım. Denemekte fayda var.

beyler uk icin jb yukleyin derim. tr versiyonu sevmedim ayrica hizli sarj yiyordu. deneyin derim

SDN Okuru

ya arkadaslar yaklaşık 2 haftadır aynı sorunu yaşıyorum ... kafayı yemek üzereyim .. telefonu şarja takıyorum . sabah bir kalkıyorum %50 .... hadi onu geçtim bazen hic şarj etmemiş .. birden durmuş .... telefon almanyadan geldi yaklaşık 4 aydır kullanıyorum garantisi de uluslararası oldugundan burada geçerli değil .. ne yapacağımı bilemiyorum her yolu denedim başka şarj aletleri başka usbler... ama hep aynı sonuç....

SDN Okuru

ya bende sarj sorunu yasıyoruym neden aacaba?

SDN Okuru

arkadaslar aynı sorun bendede var ne pc den nede prızden sarj olmuyor şarj oluyor gıbı gösterıyor ama hıc olmuyor sorunu çözebılen varmı yada yetkılı bırısı yokmu ya bı yardmcı olsun kafayı yemek uzereyımm

SDN Okuru

arkadaşlar aynı sorun bendede vardı ama teli şarza takıp fişi pirizden çekmeyin 5 dk içersinde tel şarz olmaya başlayacak

Arkadaşlar bende de bu sorun vardı. Çözümü basit. Yapacağınız telefona şarj için takılan usb girişini temizlemek. Bunu herhangi bir bez yardımıyla yada bir fırça yardımıyla yapabilirsiniz. Sorunun kaynağı anlayacağınız gibi usb girişinin tozlanmasindan kaynaklanmakta. Bunu yaparkende aynı zamanda telefonun şarj soket yerinide temizlemekte fayda var. Bunları yaptığınızda sorunun halloldugunu göreceksiniz.

SDN Okuru

aynı sorun benım telefonumdada var normalde sarj oluyordu sımdı sadece usb kablosundan oluyor bende garantıye gostercem

SDN Okuru

Standart galaxy w şarj sorunu

aynı sorun bende de mevcut çözülmedi usb den şarj oluyor fakat prizden olmuyor ayrıca bilgisayara da bağlanamıyorum usb den galaxy w kullanıyorum çözüm bulan varsa lütfen yardımcı olsun

SDN Okuru

bende de var prizden şarj olmuyor şarj aletini takıp bataryayı çıkarıyorum ve sonra tekrar bataryayı takıyorum şarj olmaya başlıyor yani her şarja taktığımda telefonun bataryasını çıkarıp takıyorum önce şarj aletini bağlayın şarjdan çekmeden bataryayı çıkarın ve tekrar takın her şarj edişte böyle yapıyorum yoksa hep usb den şarj ediyorum ama tabi o da can sıkıyor servise de götürmek istemiyorum yorumları okudum onlarda çözememiş inş sorunu çözerler en kısa zamanda bekliyoruz

3xpired - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

%90 ihtimal adaptörün ezilme, eğrilme vs. nedeniyle zarar görmüş ucuz birşey zaten.

SDN Okuru

Standart ucuş modu

arkadaşım telefonu sarjdayken bi kere y-ucuş moduna al sarj olmaya başlıcak sonra normale dönücek nedendir bilmiyorum ama böyle bi durum var

SDN Okuru

bendede aynı sorun var, ama şarj portun pislenmesi ile alakalı değil bence.. çünkü aldığımdan berri sıkıntılı. bende teknik bir sorunu var ya şarzda yada cihazda. arkadaşım yedek şarj aldı, 3 kez değiştirmek zorunda kaldı 3üde şarz etmedi.. şimdi ben teknik servise bıraktım ne diyecekler bakalım..

SDN Okuru

sanırım bu bir software arızası .. aynı sorun bende de var ..telefon kapalıyken yada uçuş modunda şarj olurken .. açıken şarj olmuyor..port arızası olsa kapalıykende olmaz kanatindeyim ...yakında bir update ile düzeltilceğini umut ediyorum ..

SDN Okuru

Standart şarj sorunu

arkadaşım aynı sorun bendede var bu durumda direk servise götürmemiz gerekiyor

SDN Okuru

Standart galaxy s3 şarj sorunu

telefon kapalıyken şarj oluyo ama açıkken hiç şarjda değilmiş gibi bataryadan gidiyo ama şarjda gibi de gözüküyo. telefonda bi sıkıntı olsa öylede şarj olmayacağını düşünüyorum ama sebep ne çözebilmiş değilim.

SDN Okuru

Ayarlar/Sistem/GeliştiriciSeçenekleri/HataAyıklama alanındaki "USB hata ayıklama" kutucuğu işaretliyse boş bırakıp telefonu kapatıp açmanızı tavsiye ediyorum

SDN Okuru

arkadaşlar

serhat67 nin soylediği sanırım genel bir problem, evet kendisi haklıymış..
    şarj soketi ve usb girişini ayrı ayrı diş fırçası ile tamizledim
    neyse ki şu an şarj oluyor...

SDN Okuru

SOn günlerde S3 Kullananların genel sorunu şarj olsa gerek..

SOn çıkan 4.1ç1 güncel sürümden sonra cihazlarda şarj sorunları baş göztermeye başlamış.

Aynı sorunu ben de sizler gibi yaşıyorum. Nette pek çok sitede okudum çoğu kişi aynı sorundan muzdarip.

Pek çok kişi cok çok şey öneriyor fakat sorununçözüöü ortak değil...

SDN Okuru

Standart samsung sarj sorunu

aynı sorunu bende yasıyorum servısı aradım sızde arayın samsung musterı hızmetlerı

SDN Okuru

Hayır sorun priz girişinden felan olmuyor öyle tanıdığım bi kişi var aynı sorun ondada var prizden şarj olmuyor bilgisayardan oluyor o da baya bi sormuş priz girişinden kaynaklamıyormuş sen onu bi servise gönder bence hallederler

Telefonu kapatıp açın benim öyle çözüldü yeniden başlatmayın ama kapatın biraz bekleyin açın... Ne alaka derseniz bazı yazılım veya oyunları güncellerken sistemde değişikliklere sebep olabiliyor. Kapatım açınca sistem recovery eder sistem hatalarını ayıklar ve sorunu çözülür

Rüstembey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim emektar c905 imde aynı şarz problemi oluyordu...çözümüm ilginç:pili çıkardım.kontak yerlerini ucu sivri birşeyle temizledim(uçları ark yaptırmamaya dikkat)hem telefonun hemde pilin..sonra kontak temizleyici sıkıp temizledim..sorun şimdilik çözüldu.7-8 gündür sorun yok...

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)