Samsung Galaxy S3 Facebook Durum Güncellemesi

Konu: Samsung Galaxy S3 Facebook Durum Güncellemesi

blackbatuhan

Standart Samsung Galaxy S3 Facebook Durum Güncellemesi

merhabalar. ben samsung galaxy s3 aldım. facebookta durum güncellerken nasıl samsung işareti çıkarırım telefondan.
    NEFER

Çıkaramazsın sadece Blackberryde çıkıyor iphone bile artık çıkmıyor düşün yani
    blackbatuhan

yoo geçende gördüm ben samsung işareti çıkaran birisini apple işaretinide gördüm fakat nasıl yapılıyor onu bilemiyorum.
    NEFER

playstore'dan status via yı indirin
    Headhunter

Facebook uygulamasını yüklerseniz olur. Blackberry'lerde bile tarayıcadan girince çıkmaz. Telefona facebook uygulamasını indirip öyle denemeniz gerekiyor.
    Naaa

ne kadar önemliii..
    OnLT

Samsung Galaxy S3 aldım oradan yazıyorum diyin anlar herkes. Ha çok istiyorum çıksın diyorsanız alın size en havalısından onlarca cihazla durum güncellemeleri.

http://forum.shiftdelete.net/mesajla...llemeleri.html
    blackbatuhan

zaten facebook uygulamasından giriyorum. birde amacım öyle fazla bi şekilde hava felan atmak değil. hava atmak isteseydim , 1 hafta önce s3 değilde 4s alırdım bu arada link felan lazım değil bana. direk telefondan olması lazım.
    OnLT

Alıntı blackbatuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten facebook uygulamasından giriyorum. birde amacım öyle fazla bi şekilde hava felan atmak değil. hava atmak isteseydim , 1 hafta önce s3 değilde 4s alırdım bu arada link felan lazım değil bana. direk telefondan olması lazım.
    Yok arkadaşım eskiden iPhone aracılıyla iPad aracılıyla Android aracılıyla yazıyordu ama artık yazmıyor direk mobil diye geçiyor. Bende diyorum ki illaki istiyorsan öyle güncelleme yukarıda attığım linki incele.
    blackbatuhan

bak ben geçende görmüştüm. adam samsung ile durum güncellemiş S işareti vardı altında şuan o işareti samsung.com.tr kendi sitesine kullanıoyor mavi bir girip bak istiyorsan. ama verdiğin linktekilerin çoğu bozuk vede samsung yok
    OnLT

bak ben geçende görmüştüm. adam samsung ile durum güncellemiş S işareti vardı altında şuan o işareti samsung.com.tr kendi sitesine kullanıoyor mavi bir girip bak istiyorsan. ama verdiğin linktekilerin çoğu bozuk vede samsung yok
    O da o gönderdiğim mesajdaki gibi bir uygulamadır.

Veya eski bada samsung telefonlardaki facebook uygulamasında çıkıyordur emin değilim.
    yaşlı çocuk

Durumuna "beyler s3 aldım" yazarsan simge yerine anlarlar,bu kadar takıntılı olma .. (:
    Headhunter

adam yazmasını istiyosa yazdırır arkadaşlar nedir bu dalga politikası anlamış değilim
    blackbatuhan

ne alakası varki ben s3 aldığımı belirtmek istemiyorumki ? sadece o işaret hoşuma gidiyor bazı yapanlar var alt tarafı nasıl olduğunu sorduk adam gibi cevap verin. bu arada s3 ümü kıskananlar geçior dalgasını işte....
    blackbatuhan

NEFER@ Sen Benim S3 ü Ağzına Alamazsın. Her türlü İddiasına Girebilirim
    NEFER

Bende S2 var ama ağzına S2 verebilirim
    NEFER

Sana verdim bilgiyi daha ne istiyorsun
    Mehmet.Yildiz

bu s3 sahipleri çok çabuk kızıyor ya
    SamsungGalaxyS3

@blackbatuhan bahsettiğin olay bumu dur?
    blackbatuhan

Böylede oluuor fakat benim dediğimde beğen yazısının yanında samsungun işareti çıkıyor. Synı blackberry ve appledeki gibi
    blackbatuhan

Alıntı SamsungGalaxyS3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @blackbatuhan bahsettiğin olay bumu dur?
    Peki böyle nasıl yapılıyor ? Söylermisin.
    NEFER

Playstore'dan status via 'yı indireceksin
    SamsungGalaxyS3

Böylede oluuor fakat benim dediğimde beğen yazısının yanında samsungun işareti çıkıyor. Synı blackberry ve appledeki gibi
    artık olmuyor o bahsettiğin durum
    SDN Okuru

arkadaslar bende s3 kullanıyorum ama bazen ucretsız verı ındırıken ındırılıyor yazıyor duruyor oyle wifi ıle ındıyorum acaba sorun wifidemı yoksa teldemı ya kafam karıstı sımdık yardımcı olurmusunuz

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)