Galaxy Ace S5830i Wifi Sorunu - Sayfa 3

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 75 ve 114
Like Tree2Beğeni

Konu: Galaxy Ace S5830i Wifi Sorunu

SDN Okuru

Standart arıza

bende de wıfı sorunu war ama bugun gıdıp gerı wercem tlfnu

SDN Okuru

arkadaşlar ben bir çözüm buldum ve kullanıyorum. önce leptobumu bağlıyorum wifi yi açıp sonrada ace min wifi sini açıp modeme bağlıyorum bende oldu muhtemelen sizdede olur deneyin.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR...

SDN Okuru

kardes onu sen şu şekilde halledebilirsin ayarlar-kablosuz ve ağlar-mobil ağ ayarları na gir ordan veri dolaşımını kullanı kapat sorun düzelir

SDN Okuru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen benim telefonda aynısını yapıyor bunu yapmamadı için modem de nasıl bır değişiklik yapabılırım ?
    aynı sorun benim telefonumda var lütfen yardım edin sinir olmaya başladım iyice

SDN Okuru

admin kardeş ben galaxy ace den daha öce wifi ağıma bağlanıyordum. sonra bağlanmaya çalışyorum hatırladı diye bağlanılıyor diyo bağlantı kesildi diyo bağlanmıyor . yardımcı olursanız sevinirim

SDN Okuru

Çok yardımcı oldunuz Admin SağoLun...

ßir ,De Açıklamalı Olarak:

Yasaklı sitelere Telefondan nasL Gireceğim Onuda Anlatırsanız Sevşnşrşm

SDN Okuru

öncelik telefon ekranının da E yazıyorsa bunu yap krdsm önceikle ayarlara gir sonra kablosuz ve aglar gir aşagıda mobil aglar ona orda paket veri kullan yazar onu kapat sorun çözülür ama normalde de modeme baglanırsın

SDN Okuru

Exclamation Help!!!

aynen bendede böyle bilen varsa lütfen yardım etsin

SDN Okuru

Standart 444 77 11

444 77 11 i arayın onlar yardımcı olacaktır..

SDN Okuru

slm arkadaslar samsung telefonuımda wifiyi açınca yukarda + cıkıor hemen reklam gelior oyun için nasıl iptal edebilirm

SDN Okuru

şifreleme modu nerde bulamadım

eSa
    eSa isimli üye şu an offline konumdadır
    eSa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şifreleme modu nerde bulamadım
    Kablosuz ağ > Güvenlik

SDN Okuru

Arkadaslar benim Galaxy ace s5830i model telefonum var.Şifresz bi rağa bağlan diyorum,bağlanmadan bağlantı kesildi diyip duruyor yardımcı olursanız sevinirim.

SDN Okuru

Standart Yardim edin lütfennnnnnn

arkadaşlar benım telefonum wifi açıyorum görmüyor nedense yardımcı olacak varsa lütfen

SDN Okuru

Standart ace

ıyı güzelde herkes derdini yazmıs derman olan yok

samsung galaxy ace 5830 model telefonda wifi sorunu yaşayan arkadaşlar sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapın
    *#*#526#*#* cep telefonunda işlem bitene kadar bekleyin
    modeminizin arayüzünde wps özelliği varsa devre dışı bırakın
    sorun yine devam ederse modemi fabrika ayarlarına alın yeniden kurulumunu yapın ve wps özelliğini kapatın

SDN Okuru

Standart wifi sorun error

yahu bune telefonu fabrika ayarlarından sıfırladım simdi wifi şifre felan dogru girdiğim halde driver i geri yuklediğim halde devre dşı dıyor bunasıl bişi

SDN Okuru

Exclamation

Öncelikle bende, bir samsung galaxy ace kullanıcısıyım. Gerçekten çok zahmet isteyen bir telefon. Bu durumda yapmanız gereken telefona reset atmak ama sorun telefonunzda olmayabilir. Sorun bağlandığnız modem'de yada kablosuz ağındadır. Bana sorarsanız bendede aynı hatayı veriyordu ve ben sorunu reset atarak halletim..

SDN Okuru

selam arkadaşlar bende samsung ace mini 2 s6500 var telefonu wifiye baglanınca telefon kasıyor nete giremiyor bazen düzeliyor herşey çok güzel oluyor ama net kapanıp açılınca tekrar kötü hala dönüp kasıyor sebebi nedir ?

SDN Okuru

Arkadaşlar Telefonumun Markası Galaxy s4 Telefondan Çok güzel wi-fi giriyordum. Ama bi baktım bi gün Telefon wifi ve bluetooth gırmıo sımgesıne tıklıyorum ışık yanıyo sonuyo yanıo kapanıo Bi el atın tel. artık işe yaramıo.

SDN Okuru

Standart galaxsı ace sorunu

benım telefonumda samsun galaxsı ace kendı evım harıcınde tum yerlerde wıfı ye bağlana bılıyorum evde sureklı bağlantı hatırlandı kesıldı dıyodu dedıgınız gıbı 526 lı seyı yazdım daha sonra telefonum taranıyor dıyo ve agı bulamıyor kaldım böyle allah rızası ıcın yardım edın bu telefonu aldığıma bın kere pısmanım

SDN Okuru

internete giriyordu ama artık girmiyor lütfen yardım edin

SDN Okuru

düne kadar wife ile bağlanıyordu fakat şimdi olmuyor wifi açık olduğu halde bağlantıda hata veriyor paket verisini kullandaki tik de açık değil ne yapmalıyım?

SDN Okuru

Standart bağalnmama

benin telefondada aynı problem vardı kablosuz ağa bağlanmıyordu bağlantı kesildi devre dışı diyordu telefonu tam duvara çekip kıracaktım sinirden son bir kez türk telekomu arayayım belki çözerler diye allahtan aramışım modemin içine girip bişeler yaptılar ağ ismini ve şifresini değiştirdiler problem çözüldü şimdi takır takır bağlanıyor.

SDN Okuru

bendede wifiye giriyorum evdeki wifiyi buluyor şifreyi giriyorum bagnanılıyor diyor sonra baglantı kesildi diyor sonrada devre dışı yazıyo

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)