Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
9. Sayfa - Toplam 15 Sayfa var BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 201 ile 225 ve 354
Like Tree49Beğeni

Galaxy S3 ümün ekranı kırıldı

Samsung forumunda Galaxy S3 ümün ekranı kırıldı konusunu incelemektesiniz.

galaxy-s3 ekranıı lırıldıysan sadece 600 tel vermeniz yeterlii ...

SDN Okuru

Standart was lfact9c

galaxy-s3 ekranıı lırıldıysan sadece 600 tel vermeniz yeterlii

SDN Okuru

Standart yazık kardşm

Kardeşim geşmiş olsun bende telefonu aldım 2 gün sonra kız arkadaşımın arkadan dokunmasıyla elimde duran telefon düştü LCD ekranda ufak bi kırık oldu garantiye götürdüm kullanıcı hatası 500 lira ekrana istediler . ben alırken teknosadaki satış elemanın dedikleri : uçak camı iphone 1 metreden düşse kırılır galaxy 2 metreden düşse kırılmaz demişti abimin iphone 4si var 1 kat balkondan düştü yaklaşık 2bucuk 3 metre telefonda hiç bişey yok verdigim paraya yazım telefon bana 2300 tl geldi :S

arkadaşlar ben ebay sitesinden satın aldım orj mavi dış cam 60 tl civarında 20 gun içinde elime ulaşacagını tahmin ediyorum kendim yapmayı düşünüyorum eğer sorunsuz halledebilirsem resimlerle ya da videoyla paylaşacağım sizlerle umarım sorunsuz olur da 700 tl lik zarardan kurtuluruz

SDN Okuru

Standart galaksi s3

benimde s3 vardı aynen oldu camı kırıldı 500 tl istediler benimde kafam attı tlf sattım ben taksitle ilk çıktığığında almıştım 1800 şimdiki fiyatı 1300 tl 850 tl sattım sonra not 2 aldım

SDN Okuru

benım de telefon koltugun ustunden dustu kırılmaz cam dedıler bende kırılmaz dedım ama aldığimda yerden baktım cam catlamiş bunu değiştırebılcemız bı yer varmı bıldıgınız telefoncular dokunmatıkle beraber değişiyo dedıler fıyatları da 500 ıle 600 tl arasında bu nasıl bı telefon bole kı ekran camı değişmıyo

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım de telefon koltugun ustunden dustu kırılmaz cam dedıler bende kırılmaz dedım ama aldığimda yerden baktım cam catlamiş bunu değiştırebılcemız bı yer varmı bıldıgınız telefoncular dokunmatıkle beraber değişiyo dedıler fıyatları da 500 ıle 600 tl arasında bu nasıl bı telefon bole kı ekran camı değişmıyo
    kardesim bakma sen bizim türklere benim de aynı sorun vardı yaklasık 100 tlye değiştirdim camı

elo
    elo isimli üye şu an offline konumdadır

beyler en iyiyi 15 dolara kendin al tak ve ya bir telefoncu arkaşına taktır almak için pm atabilirsin

sadoece. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bt38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasko gibi bişey yaptırmış mıydınız?
    Eğer yaptırdıysanız işinizi görecektir.
    benim telefonu ben yurt dışındayken aldım burda garantisi geçerli değilmiş Böyle Kasko gibi bir şey yaptırmak istiyordum Acaba mümkün mü ? belgesi kususu cardu curdu var hepsi..

spybot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samsung'un neyi kaliteli ki camı olsun
    patientia bunu beğendi.

SDN Okuru

aynen bende arkadaşla aynı soruyu sormak ıstıyorum telefon yurt dışından geldı burda da garantısı gecerlı degıl dedıler acaba ek garantı yada ek sıgorta yaptırabılırmıyız ? bıde bıldıgınız en ıyı ekran koruyu ve kılıf nedır kırılan cihazlara baktım ıcım cız ettı valla yaa :/

sadoece. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim Telefon 2 kez düştü ilkinde Ekranı temizlerken Para saçar gibi uçurduk Ekran üstü rahat 2 metre sürüklendi çerçevesinde 2 noktaCIK iz çıktı o kadar Ekranda iğne ucu kadar bir şey yok (Kaldırımda Yani zemin Taşlı tırtırlı gibi bişi..).. ikincisi de Dershanede cebimden ekran üstü yere kapaklandı yine bir şey yok...

Hayatımda bu telefon kadar ekranı kırılan telefon görmedim.

Çok satıyor o nedenle falan demeyin.

SDN Okuru

arkadaşlar benim s3 tırtıklı betona düştü.
    sonuç ; telefonun sağ üst yeri içeri göçtü yada koptu. sağ üstten pah olarak 5 cm beyazlık oluştu kırılma değil çatlama değil.
    ekranda hafif çizikler kasadada. neyse telefon sapa sağlam çalışıyor. cuma günü namaz saatinde 12 gibi oldu.
    16 gibi baktığımda telefonun rengi değişmiş sağ üst tarafta akıntı gibi bişey vardı simsiyahtı. neyse 2-3 saat sonra ekran tamamen siyahlaştı.
    servise verdik, fiyat bekliyoruz. 500 tl çıkarsa galaxy mini alırım artık. sizce fiyat ne olur ? anakart değişir sanırım.

sonuca gelirsek ; s3 gerçekten sağlam telefon. düştüğü ortama bağlı olarak ekran kırılmaları oluyor. daha önce park kaldırımlarına iki kere üst üstte çarparak düştü ve ufak çiziklerle kurtulmuştum. ekran koruyucusu şart.

not ; bunların hepsi kılıfsız olarak başıma geldi

buroodriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizim arkadaş düşürdü 480 tl istedi . Uğraşmayın s3le falan iphone alın hayatınızı yaşayın.Drop test şampiyonu her zaman ayfondur.

SDN Okuru

ya beyler bende yeni düsürdüm s3 ümü içim acıyr.. dokunmatıgınde herhangibi sorun yok. sadece camı catlamıs durumda. cam degisicek ani. nerden nasıl yapıcagımı bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz .s

bnde note 2 aldım daha 1 aylık cihaz.araba kullanırken kucağımdan arabanın paspasının üstüne düştü. bi baktım ekran çatlamış.bide servisi arayınca fiyatın 550 tl olduğunu öğrenince üzüntüm ve sinirim ikiye katlandı.telefondan çok memnunum ama bu olay can sıkıyor.kesinlikle servise vermeyi düşünmüyorum. bundan sonra garantili telefonu hayatta almam.paso kaçak !!!

ekranla cam birleşikmişmişte o yüzden ekranla cam beraber değişiyormuş.bu kadar yalan olur mu !! internette acemiler kendileri değiştiriyor,samsung servisi yok ,ekranda değişecek diyor. samsung markası bu yönüyle tam bir basit üretici taktiğine yöneliyor.!ama yapıcak bşey yok ! apple 'a o kdar dalga geçtikten sonra telefonumu değiştirmeyeceğim! alırım bi tane cam kendim takarım, hem daha ne kadar masraf çıkabilirki !!!

samsung kullanan arklara tek tavsiyem kapaklı kılıf kullanmaları! kullanmı çok rahatsız edici evet ama en azından böle sıkıntılarla uğraşmazsınız

Alıntı fatihkeles.93 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben ebay sitesinden satın aldım orj mavi dış cam 60 tl civarında 20 gun içinde elime ulaşacagını tahmin ediyorum kendim yapmayı düşünüyorum eğer sorunsuz halledebilirsem resimlerle ya da videoyla paylaşacağım sizlerle umarım sorunsuz olur da 700 tl lik zarardan kurtuluruz

aynen sen yap bakalım ,başarırsan bende deneyeceğim

SDN Okuru

bende çok düşürdüm birsey olmuyordu lakinnn herşey düne kadarmış en son benım ekranımda kırıldı ve en uygun degıstıren 470e buldum gıttı parada telde yarın alcam bakalım duruımu ne ??

merhaba arkadaşlar, aynı sıkıntı benim de başıma geldi . ben telefoncuyum artık EKRANI tamamen değiştirmenize gerek yok ve 450-650 tl gibi rakamları ödemenizede. Kendim sadece s3 ün on dokunmatik camını ithal edip değistirdim. Dükkanım ankara yenimahallede ilgilenen arkadaşlar ve mağdurlar irtibata geçebilir.
    yiğit üçem 0532 548 12 21

SDN Okuru

ben doğubankta değiştirdim ancak ne yazık ki eskisinin yerini tutmadı ekranda donma ve kaymalar yaşiaandı bunun üzerine eski ekranı geri taktırdım.

SDN Okuru

Standart deısen parcayı karıstırmayalım ekran degıl dokunmatık cam

arkadaslar yalnız dıkkatınızı cekmek ısterım benım bahsettıgım parca ekran degıldır ekranı saglam olup sadece DOKUNMATIK kısmı kırılmıs galaxy s3 kullanıcıları ıcındır yanı gorılla glass2 dıye adlandırılan dokunmatık kısımdır.

Geçmiş Olsun ne diyelim

SDN Okuru

Standart galaxy s3

benim telefonum elimden düştü. ekran kırılmadı ama içindeki renk bozuldu, ekran git gide pembeleşiyor. ne kadar masrafım gider. ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

SDN Okuru

arkadaslar s3 almayı dusunuyorum aklıma takılan te sorun camının cabuk kırlması cogu kısıde gördum kırılmıs bıde ben dıkkatlı bı ınsan deılım alırsam telefonu nasıl koruyabılırım bı fıkrınız varmı

SDN Okuru

Standart kardes bende orjınal bıre bır ekran var servıslere toptan verıyorum 05337681150 ara

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya beyler bende yeni düsürdüm s3 ümü içim acıyr.. dokunmatıgınde herhangibi sorun yok. sadece camı catlamıs durumda. cam degisicek ani. nerden nasıl yapıcagımı bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz .s
    lardes ben toptan ekran ıtalat ısındeyım bıre bır orjınaldır degıstıgı bıle anlaman servıslere verıyorum genlede

SDN Okuru

Standart ss3

kardeş fazla üzülme benimde başıma geldi aynısı senınkınden kötüydü hemde 100 tl ye degiştirdim tamirciden . garanti belki fazla söyleye bilir elden degiştire bilirsin

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)