Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
98. Sayfa - Toplam 128 Sayfa var BirinciBirinci ... 488896979899100108 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 2.426 ile 2.450 ve 3176
Like Tree367Beğeni

Konu: Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Arkadaslar ilk mesaji nasil duzenliyorsunuz? Konunun

lordarcual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı har3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ilk mesaji nasil duzenliyorsunuz? Konunun
    Saygı ve Sevgi dolu Moderatörlerimizden yardım istiyorsun Mesajının sol altındaki üçgenin içinde ünlem var "Mesajı Moderatöre Bildir" yazıyor ona bas nerenin değiştirileceğini yaz.

Kadir Sekme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O değilde s4 de bulunan özelliklerin bir çoğu s3 e de gelicek. Kaldı ki yakında yeni donanım ile kablosuz şarj olayına da kavuşacağız. Tam beklediğim gibi. Sezgisel kontrollü telefon kullanmak muhteşem bir şey

Alıntı Kadir Sekme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değilde s4 de bulunan özelliklerin bir çoğu s3 e de gelicek. Kaldı ki yakında yeni donanım ile kablosuz şarj olayına da kavuşacağız. Tam beklediğim gibi. Sezgisel kontrollü telefon kullanmak muhteşem bir şey
    Bence de

SDN Okuru

S3ume guzel mesajlasma widgeti istiyorum yardimci olabilicek var mi (kendi widgetlarinda var demeyin o kullanissiz)

benim bir sorum olacak replika s3 ile orjinal s3 arasındaki somut farklar nelerdir

Alıntı BİLGE ADAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bir sorum olacak replika s3 ile orjinal s3 arasındaki somut farklar nelerdir
    Replika üründe ekran daha küçük olur. Küçük olmazsa orantı olmaz. Yani eline al direk anlarsın Samsung yazısı kalitesiz olur o tür şeyler. Yani anlaman çok kolay.

benim de bi sorum olacak klavye ile ilgili... s3 ün sözlüğü yazımımıza göre kelimeler öğreniyo malum ... ben telefonu aldığımda kurcalarken o kısmı bulmuştum ve kendi maillerimi oraya sözlüğe eklemiştim.. iki harfini yazınca çıkıyodu ve her seferinde yazmak zorunda kalmıyodum ..fakat şimdi o bölümü telefonda bulamıyorum.. öğrenilen kelimeler kısmı nerededir ? metin girişi yaparken orda çıkan tahminin üzerine basıp beklediğimizde de "öğrenilen kelimelerden kaldırılsın mı ? " uyarısı vermektedir ..bu öğrenilen kelimeler kısmını kastediyorum... bilmem kullanan varmı bu kısmı

sahar03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samsung Galaxy S3 Darty'de 1299TL
    S3 Almak İsteyen Arkadaşları Bilinclendırmek İçin Yazdım .
    Belki Bir S3 Sempatizan'ının İşine Yarar.
    http://www.darty.com.tr/e_commerce/SmartPhone/SAMSUNG/I9300-GALAXY-S-III-16-GB-CERAMIC-WHITE-p-74517-c-12.htm

SDN Okuru

Şarjdan çektikten sonra (internet edge olarak açık) 1 saat boyunca poweramp açık, şarj seviyesi %83 oldu. Arka planda çalışan bir program yoktu. Pil tüketim ekranına baktığımda %65 ini ekran geri kalanlar ise sistem olarak gözüküyor. Pil tüketen başka bir program gözükmüyor. Telefon 7 aylık S3. Yardımcı olabilecek var mı ?

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şarjdan çektikten sonra (internet edge olarak açık) 1 saat boyunca poweramp açık, şarj seviyesi %83 oldu. Arka planda çalışan bir program yoktu. Pil tüketim ekranına baktığımda %65 ini ekran geri kalanlar ise sistem olarak gözüküyor. Pil tüketen başka bir program gözükmüyor. Telefon 7 aylık S3. Yardımcı olabilecek var mı ?
    Ekran şarjı sömürüyor

Merhaba arkadaşlar acil sağlık ihtiyaçlarım nedeni ile paraya çevirmek için evkurdan 1799 tlye s3 aldım rengi beyaz daha kutusunu hiç açmadım garantili vs. 1300 tlye satıcam ilgililere duyurulur telefonlarınızı bekliyorum. 05059201576 istanbul da oturuyorum ismim Murat.
    Konu skywalkerrr tarafından (23-03-2013 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

bende dün gittim siparişimi verdim 2 yıl 83 tl galaxy s3 İnşallah memnun kalırım bir sorun olmaz.

vasooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dün evkura gittim s3 için sipariş verdim 2 yıl 83 TL dediler kendileri eve teslim edeceklermiş İnşallah bir sorun çıkmaz ondan korkuyorum

Kadir Sekme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı vasooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün evkura gittim s3 için sipariş verdim 2 yıl 83 TL dediler kendileri eve teslim edeceklermiş İnşallah bir sorun çıkmaz ondan korkuyorum
    2 yıl boyunca 83 lira ödeyeceksen tahmini fiyat olarak 24x83 dersek telefon sana 1992 liraya geliyor. Ve bu şu an s3 için çok uçuk rakam. İptal edebiliyorsan etmelisin bence.

Bence iptal et çok para.

başka nerede ucuz olarak var söylermisiniz
    saçma sapan istanbulbilisim gibi sitelerde 1.200 falan diyeceksiniz fakat oradakiler kredi kartı ile yapılıyor.
    ben ise nakit vereceğim her ay.hem s3 için değer diyorum.
    Konu vasooo tarafından (24-03-2013 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.

ucuz olarak dartyi önerebilirm 1300tl

- - - Mesaj Güncellendi - - -

merhaba arkadaşlar bir sorum olacak s3 de ımeı kodunda üretim yeri 05 çıkıyor telefonumun kalitesini ve nerde üretildiğini öğrenebilirmiyim ayrıca sizin s3 nerede üretilmiş

Merhaba

Galaxy S3'te sadece sim kartta kayıtlı numaraların bir kısmına çoklu mesaj atmak istiyorum ancak önceden gmail ve facebook hesabımın senkronizasyonu yapıldığı için rehberi tıkladığımda bütün hesaplarımdaki kişileri listeliyor.Düzeltmek için rehberde görüntülenecek kişiler ayarını sim card olarak değiştirmeme ve uygulama senkronizasyonunu iptal etmeme rağmen çoklu mesaj için seçim yapacağım zaman yine bütün hesaplarımdaki kişileri listeliyor.nasıl düzeltebileceğimi bilen biri yardımcı olabilir mi?

batarya soküldüğünde çalıştığı doğrusu

muhammetkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar ben galaxy note 2 kullanıyorum , telefonu aldıktan çok kısa bir süre sonra kapanıp açılma problemleri başladı. 1 ay gibi bir süredir telefon sürekli kendini yeniden başlatıyor. Başlarda acaba yanlışlıkla ben mi basıp yeniden başlatıyorum diye düşündüm ama sonradan anladım benle alakası yok. pek fazla uygulama kullanan biri değilim , antivirüs de kurup tarattım bişey bulmadı. artık çok fazla canımı sıkmaya başladı bu yeniden başlatmalar garantiye de vermek istemiyorum. başka yazacak yer bulamadım kusura bakmayın s3 konusu içine yazmış bulundum yardımcı olabilecek varmı acaba??

SDN Okuru

Standart play store

arkadaslar telefondan google play store acılmıyor ve durduruldu diyor nedeni nedir ?

Alıntı muhammetkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben galaxy note 2 kullanıyorum , telefonu aldıktan çok kısa bir süre sonra kapanıp açılma problemleri başladı. 1 ay gibi bir süredir telefon sürekli kendini yeniden başlatıyor. Başlarda acaba yanlışlıkla ben mi basıp yeniden başlatıyorum diye düşündüm ama sonradan anladım benle alakası yok. pek fazla uygulama kullanan biri değilim , antivirüs de kurup tarattım bişey bulmadı. artık çok fazla canımı sıkmaya başladı bu yeniden başlatmalar garantiye de vermek istemiyorum. başka yazacak yer bulamadım kusura bakmayın s3 konusu içine yazmış bulundum yardımcı olabilecek varmı acaba??
    Pek bilgim yok ama yeniden firmware yüklersen çözülür gibime geliyor Odin ilen. Çok az bir araştırmayla bulabilirsin Sammobile'dan indiriceksin Odin ile kuracaksın.

salı günü s3 elime geçti gerçekten harika telefon çok memnunum.flip cover kılıfıda aldım deyme keyfime
    telefon için ne tür uygulamalar önerebilirsiniz ?

salı günü s3 elime geçti gerçekten harika telefon çok memnunum.flip cover kılıfıda aldım deyme keyfime
    telefon için ne tür uygulamalar önerebilirsiniz ?
    Advanced Mobile Care (Telefonu korumakla kalmaz kasan bir oyun varsa düzeltir )
    IP Webcam Çok iyi bir uygulama indiriyosun sonra istediğin yeri izliyorsun telefonun kamerasından
    Kim Arıyor (Çoğu kişi var yaz numarasını adını veriyor)
    WinAt9 (Para kazanıyorsun PayPal hesabına yatıyor)
    Blackmart Alpha (Ücretsiz oyun yüklemek Bir nevi Crackli uygulama yüklemek[Root'suz çalışıyor])
    SoundHound (Şarkı bulma programı)
    Yandex.Disk (Bedava 10 GB bulut depolama)
    Royal Revolt (Çok iyi oyun)
    Minecraft Pocket Edition (Blackmart Alpha'dan edinebilirsin )
    Fake You (İstediğin kişiden sana mesaj gelmiş gibi gösterebilir, kalan TL [Kontörlüyse]'ni 550 TL hatta 10000 TL bile yapabilirsin Ve başka bir sürü şey)

Benim aklıma gelenler bunlar

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)