Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 65

Samsung galaxy s3 bilgisayara nasıl bağlanır ?

Samsung forumunda Samsung galaxy s3 bilgisayara nasıl bağlanır ? konusunu incelemektesiniz.

Merhaba arkadaşlar telefonumu 4 gün önce aldım ama bilgisayar bağlantısıyla ilgili hiç birşey yazmıyor kies dediler bi kaç yerde kies cihazı görmüyor telefondada bağlantı şekillerinde harici depolama ve kamera olarak ...

mertkanozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Samsung galaxy s3 bilgisayara nasıl bağlanır ?

Merhaba arkadaşlar telefonumu 4 gün önce aldım ama bilgisayar bağlantısıyla ilgili hiç birşey yazmıyor kies dediler bi kaç yerde kies cihazı görmüyor telefondada bağlantı şekillerinde harici depolama ve kamera olarak bağlan var hangi program ve ya nasıl bağlayabilirim müzik resim uygulama gibi şeyleri senkronize etmek istiyorum daha önce iphone kullanıyordum Android'i ilk defa kullanıyorum alışamadım yardımcı olursanız sevirim teşekkürler.
    Konu mertkanozcan tarafından (01-07-2012 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.

Oseyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Burdan kiesi yükleyin.Telefondanda bağlantı şekillerinden kiesi seçin, kabloyla bağlantı kurun.

Webkurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kablo ile baglantide ayarlardan depolama olarak seciceksiniz. Ozaman kiese gerek kalmadan telefonu kullanabileceksiniz.

mertkanozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kabloyu takıyorum bi kamera olarak var birde ortam olarak mı ne var depoloma yok her şeyi denedim MTP diye bir şey var onu hıc bı bılgısayar yukleyemedı hep sorun olustu dedı anlamıyorum ama hafıza kartı taktıgımda kullanabılıyorum

aynı sorun bende de var arkadaş teli bağlıyorum fotograf makinası şeklinde gözüküyor içini açıyorum isimsiz klasörler ve ben bu klasörlere hiç birşey atamıyorum

evet bu sorunlar bende de var bunun çözumu nedır bılen bır arkadas yardımcı olursa cok sevınıcez

Kayıtsız Üye

S.a Arkadaşlar.. 3 Gün önce bende aynı cihazı aldım.. Sizin karşılaştığınız sorunla bende karşılaştım, Xp yüklü 2 Bilgisayarımda Cihazla veri alışverişi yapamadım, Sonra Evde kullanmış olduğum Windows 7 ultimate işletim sistemi yüklü olan Bilgisayarımdada ise sorunsuz Video Müzik ve Resimleri yükleyebildim... Sanırım İşletim sisteminden kaynaklı 1 sorun olabilir. Birde şu programa 1 göz atın sanırım bunu yükleyebilirseniz sorunsuz bir şekilde Pc ile bağlantı kurabileceksiniz. http://www.android.com/filetransfer/

LordOfDreamS

Kayıtsız Üye

Exclamation Samsung Galaxy S3 Sorunu

S.a arkdsLar s3 e bnde sahıbım bısey yuklemk ısteersenız eger samsung kies ı pc ye kurmanız gerekmektedir öncelik benımde bır sorunum var bluetooth baska cıhaz gormuyor ve benım kınıde goren yok acaba aynı sorun var sıkıntı sızdede varmı ??

Ccemil03@hotmail.com

SDN Okuru

Ayarlar>Diger>usb yrdmci uyg. bellegi pcye bagla deyin ve kabloyu takin. Sonra bi ekran gelcek telde. Android turuncuysa altindakine basin yesil olsun normal flash bellek gibi

Cemil bluetooth ayarlarindan cihazi gorulebilir yap.

usta usb kablosu ile bağla bence

Stizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eğer ki evde WI-FI varsa Airdroid ile bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz.
    http://shiftdelete.net/telefonunuzu-...tin-38615.html Burdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

SDN Okuru

ayarlarda bulamadım ben öyle birşey

Alibatyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni versiyon yüklersen düzelir bende de vardı bluetooth sorunu versiyonla birlikte düzeldi.

SDN Okuru

airdroid programını yükleyin google play'den telefonunuzdaki her noktaya bu program sayesinde rahatlıkla erişebilirsiniz...

goodtornado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mertkanozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kabloyu takıyorum bi kamera olarak var birde ortam olarak mı ne var depoloma yok her şeyi denedim MTP diye bir şey var onu hıc bı bılgısayar yukleyemedı hep sorun olustu dedı anlamıyorum ama hafıza kartı taktıgımda kullanabılıyorum

mertkan kiesi yukle ve telefonun usb kablosunu bilgisayara tak ve mtp kutusunu isaretle,bu sekilde telefonun hafizasini ve takili ise external bellegini kies icinde gorebilirsin hem de telefonu bilgisayara takar takmaz karsina telefon hafizasi ve external bellek penceresi acilir.

__kadıköyRAP__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Galaxy S3 normal flash bellek gibi bağlanmıyor (USB Mass Storage - UMS), media aygıtı olarak bağlanıyor (Media Transfer Protocol - MTP).

Kies'in kurulu olmasına gerek yok, bilgisayara takınca Media Aygıtı olarak görüyor aleti Windows 7'de. Ama görene kadar uğraştırdı baya bi kaç kere kabloyu çıkardım taktım.

Ek bilgi olarak normal flash bellek gibi görsün istiyorsanız Easy UMS programını kurabilirsiniz ama cihazın rootlu olması gerekir. Ayrıca sadece hafıza kartını görür.

goodtornado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mertkanozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar telefonumu 4 gün önce aldım ama bilgisayar bağlantısıyla ilgili hiç birşey yazmıyor kies dediler bi kaç yerde kies cihazı görmüyor telefondada bağlantı şekillerinde harici depolama ve kamera olarak bağlan var hangi program ve ya nasıl bağlayabilirim müzik resim uygulama gibi şeyleri senkronize etmek istiyorum daha önce iphone kullanıyordum Android'i ilk defa kullanıyorum alışamadım yardımcı olursanız sevirim teşekkürler.

mertkan androide yeni baslamis bir kullanici olarak Samsung galaxy s3 kullanma klavuzuna goz at derim. Pdf dosyasini indirmek icin linke tikla.

http://goo.gl/bPAfg

mtp sorununa çözüm microsoft sitesindeki eki indirip kurmak ama indiremiyorum )

SDN Okuru

arkadaşlar benimde bir sorum olacak ?
    s3 ü kablosuz pc ye bağlama şansımız varmı atıyorum mesela modem üzerinden bilgisayara ulaşma şansımız varmı oradan dosya alıp dosya gönderme gibi bir şansımız varmı ? yardımcı olursanız sevinirim. saygılar

Stizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benimde bir sorum olacak ?
    s3 ü kablosuz pc ye bağlama şansımız varmı atıyorum mesela modem üzerinden bilgisayara ulaşma şansımız varmı oradan dosya alıp dosya gönderme gibi bir şansımız varmı ? yardımcı olursanız sevinirim. saygılar
    Airdroid isimli uygulamayı telefonunuza yükleyerek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

SDN Okuru

windows media player in en son sürümünü indir o zaman görecek

SDN Okuru

Bende Galaxy S3 kullanıcısıyım arkadaşlar telefonun hızından memnun olmayan varmı?Şahsen ben rahatsızım telefonun ramı800 mb bunun yaklaşık 450 500 u bütün uygulamalar kapalıyken normal rolantıde calısırken kapsıyor gerı kalan 300 350 mb ram de 2 3 tane işlem yaptıgında telefonun kasılmasını saglıyor benımle aynı dusunen varmı yoksa benım tel demı bır sorun var??

SDN Okuru

s3 ü bilgi sayara baglayamıyorum ne yapmam lazım

SDN Okuru

Standart s3 yavaşlama

tüm s3lerde öyle sanırsam..kullanmadığın uygulamalı kaldır derim

SDN Okuru

Standart Telefon Kameralı Bilgisayara Bağlaması

Bütün telefonu ararken bilgisayarda kamera ile kullanılması yapabilir mi?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)