Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 75 ve 80
Like Tree18Beğeni

Konu: Samsung Galaxy S3 Sevilen Özellikler

qmero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SamsungGalaxyS3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akıllı bekleme diye bir olay
    bu ön kamera seni takip ediyor eğer sürekli cihaza bakarsan o kamera senin baktığını alğılıyor ve ışığını açık tutuyor işlemlere devam ettiriyor
    ama eğer bakmazsanız ışıgını kapatıyor beklmeye alıyor
    vay bee

Alıntı qmero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay bee
    yani uyuya felan kalırsan beklemeye alıyor kendini
    alalım sanada bi s3

BlackShopAre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

para çoksa ben de isterim

SDN Okuru

Ses komutları ile calışması biri aradıgın da yanıtla veya reddet kamerada yakala dedgimde karşıdaki gülmeden foto cekmiyor...

SDN Okuru

Standart galaxy s3

bende almayı düşünüyorum ama kararsızım...

en beğendiğim 5 özellik 5.içindeki jiroskop sayesinde her harekete tepki veriyo cihaz 4.rehberde gezinirken telefonun üstüne hafifçe vur 2 kez başa dönsün =) 3.ekran kalitesi super amoled hd ekranda youtbe da klip izlemek bide kulaklık takılıysa inanılmaz keyif veriyo 2.mesajlasrken yada son arananlar listesnde bir kişiyi açınca sadece kulagna götür ve arasın normal aramaya göre bi 5 sn daha gec oluyo ama 3-5 in lafı olmaz;) veee 1 numara . . .Kesinlikle cpu gücü tarayıcı olsun oyun performansı olsun inanlmaz cihaz adeta ucuyor hiçbir oyun zorlamıyor takılma donma olmuyor quad core 1.4 inanılmaz . .

aklma gelen diger güzel özellkler ise . .data kullanımını sizin belrlyeblmenz ve kullanımı aşmadan sizi uyarması hangi sitede hang iuygulamada kac mbyte data kullanmıssnz acıkca sunması cok güzel .. s voice araba kullanrken cok kullanıslı. .kamerası özellkle video çekimi oldukca kaliteli stereo mikroofn ses kalitesi harika . .bataryanın %1 de bile arama yapabiliyor olmaası inanılmaz..aklıma geldikçe bişeyler yazarm şimdilk bukdar ;)

EKSİLER . .
    yazmışken eksilerden de söz etmek isterim . .Aldığımdan beri canımı sıkan ne oldu diye soracak olursam kendime .. -müzik çaları kullanrken bazı şarkılarda çok çok hafif plak cızrtısı gbi kısa cızrtlar gelio bazı sarkıda hiç olmuo bazı sarkıda bu czrtı 3-5 defa gelio hani eski plagı gramafonda dinlersnde gelr ya onn gbi =) diğer canımı sıkan şey başkada sıkan bişey yok zaten amoled ekran sorunları kafaya taktım uzun uzun arastrdm arkadaşlarmn s3 lerne baktm testler yaptm bu amoled ekranlarda düz beyaz düz gri düz koyu gri kademeli siyah ( youtube ayarlar sayfası) gbi ekranlarda özellkle ısık kısık yada orta seviyedeyken amoled ekranda hafifi izleri goruyosun böle yukardan asgı sıralı sıralı bazısı daha belrgn sadece bendemi var fabrikasyon hatasımı diye karslastrdm diger s3 lerdede var mat ekran filmi kullanıosan belli olmuyo ve cok dikkatli bakmak gerekio normal kullanmda yine belli olmuyo arastrdm amoled ekran kullanan biçok telfnda var bu olay artık sorn olarak gormem gerekiyo sanrm ynede canmı sıkmıstı bi aralar uzunca . .

SDN Okuru

merhaba bu telefondan facebooktakı oyunları oynayabılıyormuyuzz

SDN Okuru

Talking aysun

slm öncelikle şunu söylemek istiyorum bu telefon kullanıldıkca işletim sistemi hızlanır ve unutmayın telefonun işletim sistemini roma çevirirseniz daha verimli ve hızlı kullanacaksınız

arkadaşlar s3 kullanıcısıyım ama acemi ötesiyim ( bana pil ömrünü nasıl uzatabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

cryalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cenkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar s3 kullanıcısıyım ama acemi ötesiyim ( bana pil ömrünü nasıl uzatabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
    Wireless ı kafana göre açık tut o pil yemez.Pil yiyen şeyler Mobil Veri ve Ekran parlaklığı.Başka bişeye gerek yok zaten memnun kalırsın

SDN Okuru

teşekkür ederim. birde dediğiniz gibi deniyeceğim.

tşkr ederim verdiğin bilgi için

SDN Okuru

Standart blacklist

bende de s3 war ama numarayı red edebılıyorsun yanı kara lısteye eklıyorsun ama o kara lıste nerde bulamadım daha once s2 wardı bende onda güvenlik kısmına gırınce cıkıyordu kara lıste karsıma

sadoece. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de s3 war ama numarayı red edebılıyorsun yanı kara lısteye eklıyorsun ama o kara lıste nerde bulamadım daha once s2 wardı bende onda güvenlik kısmına gırınce cıkıyordu kara lıste karsıma
    Arama kaydı-seçenekler-Arama ayarları-arama reddetme-Otomatik reddedilecek kişi listesi-

Biraz uzun gibi oldu ama kolay. ..

Bence elini kaldırmadan yazmayı çok sevdim çok rahat ve hızlı ve paylaştığım videoda usb, hdd, mouse falan takıyor otg kablosu bulup denicem ;)

SDN Okuru

Unhappy sensörr

resimlere göz atarken ekrana dokundugunuzda sensor sizi algılayıp gözünüzün bulundugu konuma resmı getırıyor dıye duydum ama basaramadım bılen varmı

sadoece. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

resimlere göz atarken ekrana dokundugunuzda sensor sizi algılayıp gözünüzün bulundugu konuma resmı getırıyor dıye duydum ama basaramadım bılen varmı
    Yanlış duymuşsun bence çünkü izlemediğim videosu kalmadı öyle bir özellik görmedim

Standart Windows arayüzü nasıl oluyor...

S.A.
    Arkadaşlar üstteki videoda yaklaşık 21. dakikadan itibaren ekran telefon arayüzü olmaktan çıkıp Windows 7 ekranına dönüyor. Bu tam olarak nedir? Yani kurulan bir uygulama ile ekran windowsa mı benzetilmiş, yoksa uzak masaüstü gibi bir yöntemle normal bilgisayar mı bağlanmış, yada başka bir açıklaması var mı?
    Teşekkürler
    Konu cabirpekdemir tarafından (24-09-2012 Saat 09:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: Alıntı yapmayı unutmuşum

SDN Okuru

Cool guzell

arkadaslar ınternetten cıhaza barkod programı ınıyor ve dunyaca tanınmıs bır urun pakedı veya kutusu uzerındekı barkodu telefon tarıyor ve o markanın tum bılgılerını verıyor)

slm öncelikle şunu söylemek istiyorum bu telefon kullanıldıkca işletim sistemi hızlanır ve unutmayın telefonun işletim sistemini roma çevirirseniz daha verimli ve hızlı kullanacaksınız
    motormu len bu zamanla açılsın

SDN Okuru

bu telefonu almak istiyorum kullananlara soruyorum sizce almalımıyım gercekten anlatıldıgı kadar muthiş bir telefonmu ?

muratal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tasarımını ben beğendim.

SDN Okuru

Talking

Yeni aldim nasil kulanilir

SDN Okuru

mesaj yazarken klavye üstünde gezinerek elimi kaldırmadan yazma özelliği çok hoşuma gidiyor... maketlede bu uygulamayı indirmek 4-5 dolar arası... bize beleş..

Alıntı ekrem_fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    led konusunda markette light flowu indireiblirsiniz istediğin rengi bildirimlere verebilirsin
    yanlız erişilebilirlikten aktif yapmayı unutmayın

abi ben s3 mini kullanıyorum mahvetti telefonumu ya format atcam dıye canım cıktı sakın bu uygulamayı kullanmayın

SDN Okuru

mrblar galaxy s3 mini de kara liste özelliği var mı? ben bugün avea bayisine sordum yok dedi. onun dışında kamera megapikseli ve çift çekirdek olması dışında bu bahsettiğiniz diğer özellikler mevcut mu?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)