Samsung Galaxy S3 Flip Cover Kullananız Varmı?

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 46
Like Tree5Beğeni

Konu: Samsung Galaxy S3 Flip Cover Kullananız Varmı?

Standart Samsung Galaxy S3 Flip Cover Kullananız Varmı?

Merhabalar Acaba Forumda S3'ün Cihaz İçin Üretmiş Olduğu Özel Kılıfı Kullananınız Mevcutmu?
    Kullanışı Nasıl ?
    Gayet Kullanışlımı?
    Cihazı Elinize Aldığınızda Kapağı Açtığınızda Mesaj Yazma İşlemleri Felan Sıkıntısız Gerçekleşiyormu?
    Yada Konuşma Esnasında Felan?
    Samsungun Ana Bayin de Çalışan Bir Dostum Önerdi Sıkıntısız Ve Gayet Kullanışlı Olduğunu Söyledi İşin Aslı Ben IPG Ve Çekmeli Deri Kılıf Düşünüyordum şıklığı Beni Flip Covere Yöneltti

Evkurdan Sipariş Verdim Pazartesi Günü Akşam 4 Den Sonra Cihazı Teslim Almaya Gideceğim
    Ben Kredi Kartı Kullanmıyorum Bana Cazip Geldi Mağazalarda da 12 Taksit Vade Farkı Koyuyor
    Ben İse 24 Ay Taksitle Aldım 2.199'a
    Flip Cover İçin İse Direk Arkadaşımın Önerdiği Mağazadan Alıcam Dagıtımını Onlar Gerçekleştiriyormuş 85 90 TL Küsüratlıymış
    Önerebileceğiniz İnternet Siteleri Varmı? Replika Ve Yan Sanayi Olmamak Kaydı İle..

Bahsettiğim Ürün İse Bu

Siparişim Ve Favori Rengim Mavi.
    Daha Şık Ve Asil Duruyor
    ysfzyzdmr bunu beğendi.

micRobe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı ürünü buradan alabilirsin. http://www.mobilcadde.com/samsung-i9...avi-kilif-5072 bende iLk bundan alayım diye düşündüm ancak daha sonra normal çekmeli kılıf aldım ve çok daha iyi ettiğimi düşünüyorum, en azında koruma açısından ama görsellik diyorsan flip cover tabii ki buda benim aldığım çekmeli kılıf http://www.mobilcadde.com/samsung-i9...eri-kilif-4620

acaba bu ürün orjinal mi? gerçekten çok terettütde kaldım diger tüm flip cover satanlar 80 90 a satıyor yan sanayi olma ihtimali nedir?

beyler kullanan veya kullanmayan önemli degil bu ürünün orjinalliginin garantisi nedir bilgisi olan?

Ürün İçin Buradan

Forumda Onca S3 Kullanıcısı Var Ama Anlaşılan Klıfı Alanımız Olmamış Pazartesi Alıp İlki Yaşayacağım Görüşlerimi Aktarırım
    Hatta Bir unboxing yapabilirim

Racon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende Flip cover alıcam ama önce cihazı almam lazım cihazı aldığım gibi flip coveri kargo ile alırım insallah İnternetten kargoyla almayı düşünüyorum nerden alabilirim?

Alıntı Racon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Flip cover alıcam ama önce cihazı almam lazım cihazı aldığım gibi flip coveri kargo ile alırım insallah İnternetten kargoyla almayı düşünüyorum nerden alabilirim?
    hocam arkadaş paylaşmış buyrun buradan
    ben ise bir samsung bayine yada yetkili servise yada telpa genpa ya gidip almayı düşünüyorum en azından orjinalliği garanti olur artık replika ürünlerde aynı oluyor hic bir fark olmuyor garantiye almak lazım

Bence alma hiç sağlam bişeye benzemiyo forum ist.e kılıf almaya gittiğimde ona da bi bakmıştım.ama silikon kılıf la ekran filmi alıp geldim.Tabi bu benim kendi fikrim uymak zorunda degilsin. flip cover alcaksan herhangi bit samsung bayiisinden 75 tl ye alabilirsin
    Konu TheAnonymous tarafından (29-06-2012 Saat 14:31 ) değiştirilmiştir.
    SamsungGalaxyS3 bunu beğendi.

Alıntı TheAnonymous Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence alma hiç sağlam bişeye benzemiyo forum ist.e kılıf almaya gittiğimde ona da bi bakmıştım.ama silikon kılıf la ekran filmi alıp geldim.Tabi bu benim kendi fikrim uymak zorunda degilsin. flip cover alcaksan herhangi bit samsung bayiisinden 75 tl ye alabilirsin
    sayın anonymous şöyle sonuçta sizin aldığınız slikon kılıf + ekran koruma filmi bunada uygulana bilir şöyle düşünelim
    flip cover kullanırken arka kapağı çıkartıp yenisi takıyorsunuz ve slikon kılıf gibi oluyor ve on taraftaki açılır kapanır ekranına gene istek ve arzuya göre ekran için filmi alıp kullanılabilir?

beni yanlış anlamyın sadece görüşüm

peki fazla kullanışlı değilmi yani flip cover?
    Konu SamsungGalaxyS3 tarafından (29-06-2012 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

Tabi ki isterseniz ekran filmi de takabilirsiniz flip cover aldiktan sonra

zozeidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SamsungGalaxyS3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Acaba Forumda S3'ün Cihaz İçin Üretmiş Olduğu Özel Kılıfı Kullananınız Mevcutmu?
    Kullanışı Nasıl ?
    Gayet Kullanışlımı?
    Cihazı Elinize Aldığınızda Kapağı Açtığınızda Mesaj Yazma İşlemleri Felan Sıkıntısız Gerçekleşiyormu?
    Yada Konuşma Esnasında Felan?
    Siparişim Ve Favori Rengim Mavi.
    Daha Şık Ve Asil Duruyor
    Çakıl mavisi S3'e mavi flip cover kılıf aldım. (Aynen resimlerdeki gibi)

Şıklık olarak çok güzel, heleki SIII ambleminin falan olması çok şık gösteriyor.
    Ancak 2 haftadır kullanıyorum. Telefonla konuşurken ön tarafı arkaya katlaman gerekiyor yine aynı şekilde mesaj yazacağın zaman, oyun oynayacağın zaman ön tarafı arkaya katlaman gerekiyor.
    Telefonun çaldı ve cebinde tek elle çıkarıp cevap vermen biraz zorlaşıyor.

Görsellik : 9.5/10
    Kullanım Kolaylığı : 5.5/10

Alıntı zozeidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çakıl mavisi S3'e mavi flip cover kılıf aldım. (Aynen resimlerdeki gibi)

Şıklık olarak çok güzel, heleki SIII ambleminin falan olması çok şık gösteriyor.
    Ancak 2 haftadır kullanıyorum. Telefonla konuşurken ön tarafı arkaya katlaman gerekiyor yine aynı şekilde mesaj yazacağın zaman, oyun oynayacağın zaman ön tarafı arkaya katlaman gerekiyor.
    Telefonun çaldı ve cebinde tek elle çıkarıp cevap vermen biraz zorlaşıyor.

Görsellik : 9.5/10
    Kullanım Kolaylığı : 5.5/10
    hocam klavyenize sağlık teşekkür ederim
    şıklık benim içinde çok önemli tek canımı sıkan yanı tek elle kullanışı flip cover ile daha zorlasacak..
    flip cover mi onerirsiniz ıpg ekran filmimi?
    neye kanaat getirirseniz gidip onu alıcam pazartesi günü

@zozeidon acaba diyorum ki ıpg ekran koruyucu + çekmeli kılıfmı alsam? yoksa sizin gibi flip cover mi alsam zamanla kullanmaya alışıyormu insan?
    hani bunca senedir çekmeli kılıf + ekran filmi olan cihaz kullanıyorum s3 farklı olsun vede slikon kılıf çekmeli kılıf kullanmayayım diyorum bakalım..

flip cover tavsiye etmiyorum ergonomik değil darbelere karşı hiç koruyucu değil gidin griffin marka tpu kılıflar var ben kullanıyorum çok memnunum ondan alın pişman olmazsınız flip cover her kullanmada o kapağı açıp kapatmak sıkıcı bir hale gelebiliyor bir de düştüğü zaman alet bütün darbe telefona gidiyor

@zozeidon acaba diyorum ki ıpg ekran koruyucu + çekmeli kılıfmı alsam? yoksa sizin gibi flip cover mi alsam zamanla kullanmaya alışıyormu insan?
    hani bunca senedir çekmeli kılıf + ekran filmi olan cihaz kullanıyorum s3 farklı olsun vede slikon kılıf çekmeli kılıf kullanmayayım diyorum bakalım..
    Senin içinde kalır almazsan.
    Dediğim gibi çok şık ama kullanımda pratik değil. Ben bi süre daha böyle devam edecem. Ama şöyle bir şey de var. S3 zaten büyük bi telefon kılıfsız olarak da tek elle kullanmak biraz zor. Açıkçası ben telefon kendini göstersin istiyodum ki çevreden baya iltifat da aldı. Bi kaç ay sonra duruma göre kılıfı değiştirebilirim. Arada bi flip cover arada bi çekmeli (veya silikon kılıf) değişir değişir kullanırım.
    Sana tavsiyem flip coverla giriş yap. Sonra kullanımını beğenmezsen tercihine göre birşeyler alırsın.

Senin içinde kalır almazsan.
    Dediğim gibi çok şık ama kullanımda pratik değil. Ben bi süre daha böyle devam edecem. Ama şöyle bir şey de var. S3 zaten büyük bi telefon kılıfsız olarak da tek elle kullanmak biraz zor. Açıkçası ben telefon kendini göstersin istiyodum ki çevreden baya iltifat da aldı. Bi kaç ay sonra duruma göre kılıfı değiştirebilirim. Arada bi flip cover arada bi çekmeli (veya silikon kılıf) değişir değişir kullanırım.
    Sana tavsiyem flip coverla giriş yap. Sonra kullanımını beğenmezsen tercihine göre birşeyler alırsın.
    evet evet bencede içimde kalmasın alayım
    ileriye dönük olmadı kaliteli bir çekmeli kılıf alırım
    bakalım pazartesi ola hayrola ozaman buraya daha detaylı yorumlarımı yazarım
    katlandığı zaman kullanılması kolaylasıyormu? yada rahatsızlık veriyormu? kılıf kıvrılınc felan sıkıntı yaratıyormu?
    başınızı ağrıttım kusura bakmayın

evet evet bencede içimde kalmasın alayım
    ileriye dönük olmadı kaliteli bir çekmeli kılıf alırım
    bakalım pazartesi ola hayrola ozaman buraya daha detaylı yorumlarımı yazarım
    katlandığı zaman kullanılması kolaylasıyormu? yada rahatsızlık veriyormu? kılıf kıvrılınc felan sıkıntı yaratıyormu?
    başınızı ağrıttım kusura bakmayın
    Estağfurullah fikirlerimi paylaşıyorum yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.

Daha da birşey yazmıyorum. Görünce tutamayıp kendini alcaksın zaten.

devam edin ya bende çok kararsızım bu konuda alsam mı almasam mı şıklık benim için çok önemli ama arka tarafın korumasız olması düşündürüyor bide fiyatı var tabi nereden ne kadara aldınız yardımcı olabilir misiniz en ucuz nerden bulabilirim
    haa bide bende beyaz s3 var ben mavi flip alsam acaba istediğim zaman kılıfı çıkarır beyaz kullanırım yada, mesajı yazarken biraz düşündüm de yok ya beyaz alayım ben en iyisi
    siz bana nerden en ucuzunu bulabilirim o konuda yardımcı olursanız..

devam edin ya bende çok kararsızım bu konuda alsam mı almasam mı şıklık benim için çok önemli ama arka tarafın korumasız olması düşündürüyor bide fiyatı var tabi nereden ne kadara aldınız yardımcı olabilir misiniz en ucuz nerden bulabilirim
    haa bide bende beyaz s3 var ben mavi flip alsam acaba istediğim zaman kılıfı çıkarır beyaz kullanırım yada, mesajı yazarken biraz düşündüm de yok ya beyaz alayım ben en iyisi

Alıntı mennes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı mennes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

telefonu aldım kılıf konusunda kararsızım acaba diyorum ıpg ekran koruyucu film + normal çekmeli kılıfmı alsam felan...
    ama flip coverinde şıklığı ve tasarımı cezbediyor be kardeşim :S

clip cover mevzusuna gelince nette hepsi burada gitti gidiyor gibi sitelerden alabilirsin ama ben orjinalliginden şüphe duydugum için gidip herhangi bir samsung magazasından alıcam arkadaşımın vasıtası ile
    aldıgım duyumlara göre teknik servislerde satmaya baslamıs genpa telpa samsung vs gibi fiyatıda 75 tl
    Konu SamsungGalaxyS3 tarafından (02-07-2012 Saat 00:52 ) değiştirilmiştir.

Dostum şimdi zozeidon un yazdıklarına tamamen katılıyorum ben de aldım flip cover çok şık ama kullanım zorluğu baya var. Bide alacaksan D&R ın internet sitesinden temin edebilirsin 1 haftada geldi bana 50,00 civarında bi fiyatı var gen-pa dan alıyor onlarda orjinal yani en uygun fiyat orda var.

Samsung i9300 Galaxy S3 Orjinal Flip Cover Deri Kılıf - Mavi
    http://www.pdateknoloji.com/Samsung-...i_14685.html#0

Samsung i9300 Galaxy S3 Orjinal Flip Cover Deri Kılıf - Beyaz
    http://www.pdateknoloji.com/Samsung-...z_14686.html#0

Ürünün İncelemesi

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KhpFT8kWU2E

bende bugün aldım flip coveri 70 tl ye bir de ekranı için film taktırdım hiç bir tane baloncuk kalmadı maşallahı var çok şık duruyor

@zozeidon merhabalar bende bugün itibari ile s3+flipcover kullanıcısıyım
    bursada gezmediğim mağaza kalmadı samsungun yetkili servisinden tutun magazalarına kadar gezdim ama flip cover bulamadım samsung ürün ekipman siparişi dagıtımı yapan bir arkadaşım vardı o bana hallederiz demişti sonradan cevir kazı yanmasın istanbulda varda kargo ile gelirde düne kadar elimde var diyordu

öylesine gezinirken vodafone bayisine son bir ümit ile girdim sordum sanki benim için ayrılmış gibi son 1 adet kalmıştı ellerinde başarı elektronige ait 70 tl ye aldım ve 20 tl ye film taktırdım artık gönlüm rahat flip cover gerçekten çok şık duruyor bugün cafede iken ister istemez fark ettiriyor gelen geçen bir bakıyor birdaha bakıyor
    kullanımıda gayet güzl arkaya kıvırıyorum herhangi bir problem iştigal etmiyor
    öneriniz için teşekkürler çekmeli kılıf hayal artık benim için

bursada gezmediğim mağaza kalmadı samsungun yetkili servisinden tutun magazalarına kadar gezdim ama flip cover bulamadım samsung ürün ekipman siparişi dagıtımı yapan bir arkadaşım vardı o bana hallederiz demişti sonradan cevir kazı yanmasın istanbulda varda kargo ile gelirde düne kadar elimde var diyordu

öylesine gezinirken vodafone bayisine son bir ümit ile girdim sordum sanki benim için ayrılmış gibi son 1 adet kalmıştı ellerinde başarı elektronige ait 70 tl ye aldım ve 20 tl ye film taktırdım artık gönlüm rahat flip cover gerçekten çok şık duruyor bugün cafede iken ister istemez fark ettiriyor gelen geçen bir bakıyor birdaha bakıyor
    Hayırlı olsun. Keyfini çıkar telefonun.
    Hangi renkti senin? Çakıl mavisiyse çok yakışmıştır.

7/24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayırlı olsun.

Ama neden film takdırdınız ekran zaten çizilmiyor.

Hayırlı olsun. Keyfini çıkar telefonun.
    Hangi renkti senin? Çakıl mavisiyse çok yakışmıştır.
    evet cihazım da kılıfımda cakıl mavisi çok asil ve agır duruyor
    teşekkür ederim
    Alıntı online destek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Ama neden film takdırdınız ekran zaten çizilmiyor.
    çok teşekkür ederim
    grolla glass diye cizilmezlik unvanı var ama hani ne kadar güzelde kullansam sanki cizmeyi bir şekilde başarırım gibi geldiği için taktırdım extra önlem diyelim .)

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)