Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 42 ve 42

Samsung kies bağlantı problemi

Samsung forumunda Samsung kies bağlantı problemi konusunu incelemektesiniz.

Aynı sorun bende de vardı ve çözümünü buldum kendimce.Telefonu bağladığın anda kies üzerinde bağlanılıyor yazısı bitip bağlanana kadar telefonunun ışığını söndürme.Yani ekranın ışığı yanık kalsın bağlandığını göreceksin Edit: Başlık açılalı ...

Aynı sorun bende de vardı ve çözümünü buldum kendimce.Telefonu bağladığın anda kies üzerinde bağlanılıyor yazısı bitip bağlanana kadar telefonunun ışığını söndürme.Yani ekranın ışığı yanık kalsın bağlandığını göreceksin

Edit: Başlık açılalı aylar olmuş ama birisi hortlatmış yine bende bakmadan yorum attım.Olsun sorunu yaşayanlar yorumumu görüp sorunu çözebilir

SDN Okuru

Standart olmuyoor

hortladında yine çözüm olmadı (8

SDN Okuru

bendede ace2 var ve bu usb sorunundan kurtulamıyorum ya jarz oluyor ama bağlanmıyor bildirimde gelmiyor ilk başlarda böyle bir sorunum yoktu neden şimdi böyle oldu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

SDN Okuru

benim bir arkadaşımda bu sorun vardı data kablosundan olduğunu anladık. bizde orjinal data kablosu ile deneyince sorun çözüldü.

SDN Okuru

benım telefonum yurtdısından geldı bu ne gıbı bır sorun olur

SDN Okuru

Standart lütfen yardım

arkadaşlar corby II var bendede data orjinal değil takıyorum bağlantı kuruluyor dosya aktarımı yapabiliyorum fakat şarj da sıkıntı var 2 gündür şarj etmeyi deniyorum(şarj aletim olmadığı için) gece taktıktan sonra sabaha olan şarjıda yiyip bitiriyor bunu nasıl çözerim şu anda kies indiriyorum samsung dan varsa bilen acil bi cevap lütfen.

SDN Okuru

benim telefon pc uygulamasına bağlanıyo ve şarj oluyo bunun olmaması için ne yapabilirim...

SDN Okuru

Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı çözüldü kies programının logosuna sağ tıklayıp özellikler diyin ve uyumluluk modunu xp sp3 dü bende vistayı seçtim sp2 uygula ve tamam dedim sorun çözüldü başladı sürücüleri yüklemeye ve tanıdı telefonu. hata ayıklama modunu açın ama sürücüler yüklendikten sonra

wıfı ıle yap daha garantılı ve daha hızlı oluyor tarayıcı ya telefonda gorunen ıp adresını yazdıktan sonra hemen telefon gelıyor

SDN Okuru

Thumbs up

süpersin kardeşim bilgi için çok teşekkürler..

SDN Okuru

merhaba arkadaşla bişey soram bu samsung kieste bağlanıp mesajları nasıl görebilyosun

SDN Okuru

Arkadaş samsung alıcağına taş al daha iyi ya marka fanatiği bi adamı soğutacak kadar beceriksizler

SDN Okuru

bu sorunu telefonu servisten alınca yaşamaya başladım telefondan mıdır yoksa win7 de nmi anlayamadım önceden vistay la sorunsuz bağlanıyordum

SDN Okuru

aynı sorunu telefonu servisten alınca yaşamaya başladım telefondan midir yoksa win7 den mi bilemedim eskiden vista ile sorunsuz bağlanıyordum

SDN Okuru

"Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı çözüldü kies programının logosuna sağ tıklayıp özellikler diyin ve uyumluluk modunu xp sp3 dü bende vistayı seçtim sp2 uygula ve tamam dedim sorun çözüldü başladı sürücüleri yüklemeye ve tanıdı telefonu. hata ayıklama modunu açın ama sürücüler yüklendikten sonra" sorunumu çözüldü. Windows 7 seçtim hal oldu.

SDN Okuru

Arrow Samsung Galaxy S GT-I9003 Clear LED

Hepsini denedim ama hala çözülmüş değil. Kies'i son sürüm olarak tekrar yükledim, Samsung USB Driver'ı yeniden yükledim, Yığın depolama'yı seçtim, Medya Oynatıcı'yı seçtim, Vista sp2'yi seçtim, Windows7'yi seçtim ama ne yaptıysam olmadı. Sonuş hala aynı. "USB Aygıtı Tanınamadı."

Şu konu ile ilgili kesin bir çözüm sunabilecek bir arkadaş var mı? Buradan göremeyebilirim rica etsem facebook'tan ulaşabilir mi?
    fb/srhtgnysu

Bu soruna kesin çözüm bulmuş bulunmaktayım anlatıyorum:
    1-) İlk önce telefon USB ye takılı ise çıkarınız.
    2-) Telefonunuzda SD Kart takılı ise çıkarınız.
    3-) (USB geri takınız.) Ayarlar > Kablosuz ve Ağlar > Bağ. ve taşınabilir Wi-fi alanı > USB Bağlanıyor
    seçtikten sonra bilgisayarda Driver kurulumu gerçekleşecek 1-2 dk kadar sürecek. performansa göre.
    4-) USB bağlanıyor tekrar kutucuğu boş bırakıyoruz yani iptal ediyoruz.
    5-) KIES LITE Açmayın diğer Sadece KIES yazanı açın fakat sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştırın.
    6-) Telefonunuz USB ye takılı zaten o sırada ve yedeklemeye otomatikmen başlayacak.
    Bu işlemleri yapmadan önce son sürüm KIES olduğuna dikkat ediniz.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)