Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 11 ve 11

Samsung Galaxy Gio Telefona Google Hesabı Ekleyemiyorum-ÇÖZÜLDÜ

Samsung forumunda Samsung Galaxy Gio Telefona Google Hesabı Ekleyemiyorum-ÇÖZÜLDÜ konusunu incelemektesiniz.

Evvelki gün bu telefonu aldım.Telefon üzerinden yeni google hesabı açtım ve telefonla eşlendi. Android 2.2.1 sürümü yüklüydü. Bugün kies üzerinen Android 2.3.3 sürümüne güncelledim. Üzerinde eski açtığım google hesabı duruyoru ...

Exclamation Samsung Galaxy Gio Telefona Google Hesabı Ekleyemiyorum-ÇÖZÜLDÜ

Evvelki gün bu telefonu aldım.Telefon üzerinden yeni google hesabı açtım ve telefonla eşlendi. Android 2.2.1 sürümü yüklüydü. Bugün kies üzerinen Android 2.3.3 sürümüne güncelledim. Üzerinde eski açtığım google hesabı duruyoru ve şifresini hatırlayamadım. Hiçbir şekilde hesabı kurtaramıyorum. Ben de fabrika ayrlarına sıfırladım. Başka google hesabıyla eşlemek için bu gerekiyormuş. 2.2.1 sürümüne dönmedi 2.3.3 sürümünde kaldı. Sonraki kurduğum uygulamalar ayarlar google hesabı falan silindi tabiki. Ama bir sorun var. Şuan telefon üzerinden ne yeni google hesabı oluşturabiliyorum nede zaten olan başka bir google hesabıyla eşleyebiliyorum. "Sunucu ile sağlam bir veri bağlantısı kurulamıyor" diyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

ÇÖZÜM: Telefon ayarlar kısmından hesap ve senkronizasyona girip iki seçeneği de işaretledikten sonra Hesap Ekle'den Google Hesabı seçilerek hesap ekleme işi yapılabiliyormuş arkadaşlar.
    Konu hyrptr tarafından (27-09-2011 Saat 22:13 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

ben ekran şifresini beş on kere yanlış girdim ve telefon açılmadı google hesabı dio onu telefondan mı acacam yoksa bilgisayardan mı bana detaylı bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla

SDN Okuru

telefonum gogle hesabı istiyor ama gogle heasbımı bilmiyorum cozumunu soyleyebilirmisiniz

SDN Okuru

telşefonumun gogle hesabını hatırlamıyom acılmıyor lütfen yardım

SDN Okuru

benim telefonum t11 ben ne yapa bilirim

SDN Okuru

ben samsung galaxy yong var internet hesabı açmak ücretli midir?

SDN Okuru

ben hesap kuramıyorum ikisinide işaretledim ama sunucu ile sağlam bir veri bulunamıyor diyo bana yardımçı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim.

SDN Okuru

hesabı kuramıyorum

SDN Okuru

Kardeş Samsung Bayisine götürmen gerekli.

SDN Okuru

telşefonumun gogle hesabını hatırlamıyom acılmıyor lütfen yardım

SDN Okuru

Standart google play stor baglanti hatasi

arkadaslar bende samsung s4 var. google play stor girerken baglanti hatasi tekrar deneyin diyiyor. bunlari hempsini denedim. ayarlar-uygulamalar- google play stor sifirladim guncelemeyi kaldirdim. telefonu kapatip tekrar actim bu denemede olmadi. sonra google talk icinde google hizmet kosullari icinde ayni seyi yaptim en son fabrika ayarlarini sisfirladim yani format attim bu seferde google hesap acmak isterken baglanti hatasi veriyor internete giriyorum baglantida bir sorun yok, google hesabimi internet uzerinden guncelledim ama telefona hesap ekleme kismina gelince yine baglanti hatasi veriyor yeni hesap actim olmadi, sorunu arastirdim ama bir sonuc bulamadim, bilgisi olan varsa lutfen denediklerimin disinda baska birsey soylesin bu arada tarih ve saat dogru. simdiden yatrdimci olacaklara tessekur ederim

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)