Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 37
Like Tree1Beğeni

Telefon sd kartı görmüyor

Samsung forumunda Telefon sd kartı görmüyor konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar tel efon sd kartı görmüyor pc ye taktım pc gördü biçimlendirme yapıp telefona tekrar taktım ama sonuç degişmedi yardımınız lazım sorun nedir ? ...

Standart Telefon sd kartı görmüyor

Arkadaşlar telefon sd kartı görmüyor pc ye taktım pc gördü biçimlendirme yapıp telefona tekrar taktım ama sonuç degişmedi yardımınız lazım sorun nedir ?
    Konu AliA tarafından (25-06-2011 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.
    the-godfather bunu beğendi.

telefonun bataryasını çıkartıp 30 sn bekle tekrar tak dene olmadı telefonada format at sd kartlar nedensiz bozulabiliyor farklı telefonlarda birkaçkez oldu bende

büyük ihtimal kart yuvası oksitlenmiş/kirlenmiş olabilir...kulak çubuğuna dökeceğin 1-2 damla alkol ile silip tekrar denemeni öneririm.

_Tatarbeyi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation

Yukarıdaki önerilere ilâveten; telefonun o kapasitedeki kartı görmüyor olabilir! Bir alt kapasitelisini tak bakalım görecek mi?

post34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bazı telefonlar ise bilgisayarında yaptığın biçimlendirmeyi desteklemez ve kartı görmez, telefondan biçimlendirip öyle dene.. nitekim corby 2 de başıma geldi

angel75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

başka bir telefona takıp baktınmı? belki telefon o kartı kabul etmiyordur...

SDN Okuru

Unhappy samsun galaxy ace s5830i LÜTFEN YARDIM !

telefonumda sd card biçimlendirilsin mi dedi ben yanlışlıkla BİÇİMLENDİR butonuna bastım ve telefonumdaki dosyalarım resim müzik herşey silindi artık telefonum sd kartı görmüyor.samsung servisine sordum ve sd kartımın artık kullanılamaycağını söyledi.belki bilgisayardan biçimlendire bilme şansım var ama bilgisayara takıp biçimlendir dediğimde disktekilerin hepsi silinecek diyince korktum.?sizce ne yapmalıyım?yeni bir hafıza kartı mı almalıyım

goodtornado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonumda sd card biçimlendirilsin mi dedi ben yanlışlıkla BİÇİMLENDİR butonuna bastım ve telefonumdaki dosyalarım resim müzik herşey silindi artık telefonum sd kartı görmüyor.samsung servisine sordum ve sd kartımın artık kullanılamaycağını söyledi.belki bilgisayardan biçimlendire bilme şansım var ama bilgisayara takıp biçimlendir dediğimde disktekilerin hepsi silinecek diyince korktum.?sizce ne yapmalıyım?yeni bir hafıza kartı mı almalıyım

zaman zaman bu tur sorunlar olabiliyor,3 hafiza karti eskittim,telefon karti tanimasa bile bilgisayarda tam format yap ve tekrar telefonda dene,zaman zaman okumama gibi sorunlar oluyorsa karti yedekle mutlaka,omrunun bittigini veya yakinda bitecegini anlayabilirsin,kendine markali bir bellek karti al,ozellikle samsung bellek kartlari cok iyi,

SDN Okuru

hepiniz gibi banada aynısı oldu

SDN Okuru

bendede aynı sorun oldu ben telefoncuya gittim 2 dakikada yaptı parada almadı

SDN Okuru

bataryayı çıkar sd kartı cıkar tozunu al

SDN Okuru

benım sd kart telefondada bılgısayarda da gozukmuyor sorun tamamen kartta ıcınde onemlı bılgılerım var.. yapılacak bır sey var mı ?

AHMT06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kartında sorun olabilir bende de aynı sorun vardı yeni kart aldın düzeldi

SDN Okuru

benim telefon da görmüyor hafıza kartını çözüm lütfen

SDN Okuru

benim telefonum corby hafıza kartımı takıyorum okumuyo çıkartınca ise çok sıcak oluyor napmalıyım

SDN Okuru

Corby 2 İlk başta hafıza kartını gördü bilgisayara taktım telefonu şarkı attım ilkinde hata verdi sadece 3ünü atabildi sonra çıkarttım 10 dk sonra tekrar denedim bu sefer hiç birini atamadı ve telefon kapandı Telefon açıldığında hafıza kartını ne bilgisayar ne de pc görmüyor Telefondan hafıza kartını çıkardığımda hafıza kartı çıkartıldı diyor fakat hafıza kartına ulaşamıyorum Telefon henüz 2 haftalık kirlenme tozlanma olacağını sanmıyorum Bu olay 2inci kez oluyor şu anda servise götürmeyi planlıyorum ne yapmalıyım?

SDN Okuru

ya merhaba ben eda arkadasıma hafıza kartımı verdim ve acayip pişman oldum vermez olaydım sizin anlicanız hiç bir telefon okumuyor benim telefonum zaten okumuyor ne yani üzeridneki yazıalr da silinmiş ACİL yardım edin (

SDN Okuru

ya Arkadaşlar bende blackberry Bold var hafıza kartını okumuyor okurkende Msd hatasımı ne veriyordu nedir bunun çaresi ya

SDN Okuru

aynısı bende oldu

SDN Okuru

Arkadaşlar benim hattımı telefon engelliyor telefon açlır açılmaz sim kartının üzerinde çarpı işareti çıkıyor S3 yardım edin

ProRat` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende de bi farklısı oldu SD kart durduk yere bozulmuş. Video atıyorum attığım videonun yarısını açıyor. Gerisine hata veriyor. Resim attığımda resimler kırık hale geliyor.

SDN Okuru

Question yardımmmmm

teleefonda sd kartı çıkarıldı diyor ne yapmam lazım yardım edın

SDN Okuru

Standart yardımm

arkadaşlar telefonum suya düştü ve sonra hafıza kartını okumuyor yardım edin lütfennnn

SDN Okuru

şarkılara falan girince takılı sd kart yok dio bende bataryayı cıkardım 1 saat kadar bekledim kart okuma yerini temizledim telefonu kac kere acıp kapattım ama olmadı fakat o sd kartını bilgisayara takınca okuyo 400 liralık telefona 500 liralık bakım yaptırdım keske onları birleştirseydim bi 100 lira daha koyar guzel bi telefon alırdım ne biliyim ben boyle oldugunu

SDN Okuru

benimde oldu başka hafıza kartı denedim yine olmadı bilgisayara taktım oldu içindekileri silip yine denedim olmuyor ne yapabilirim ?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)