Samsung Android 9 güncellemesi hk

Bu konuyu okuyanlar

Shahun06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, telefonumu güncelledim ve yeni bir android kullanıcısıyım. Bir çok foruma bakmama rağmen whatsapp bildirimlerini istediğim gibi yapabilmiş değilim. Sorunum ise mesaj geldiğinde kişi adını görmek istiyorum ama mesaj içeriğini görmek istemiyorum. Bir türlü halledebilmiş değilim. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Nurettin1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, telefonumu güncelledim ve yeni bir android kullanıcısıyım. Bir çok foruma bakmama rağmen whatsapp bildirimlerini istediğim gibi yapabilmiş değilim. Sorunum ise mesaj geldiğinde kişi adını görmek istiyorum ama mesaj içeriğini görmek istemiyorum. Bir türlü halledebilmiş değilim. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Çok basit ilk önce sırasıyla takip et
AYARLAR-Kilit ekranı- sonra- bildirimlerin üzerine tıkla- orada içeriği gizle seçeneği aktif onu kapat bitti ayrıntılarını şeffaflıktır içeriktir tam görünümünü ordan kendin ayarlayabilirsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

AYARLAR-Kilit ekranı- sonra- bildirimlerin üzerine tıkla- orada içeriği gizle seçeneği aktif onu kapat bitti ayrıntılarını şeffaflıktır içeriktir tam görünümünü ordan kendin ayarlayabilirsin.
Bu yazdığım senin tersi olmuş uyku sersemi yine de buradan yapılıyor ayarı :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190120-100121_Settings.jpg
    Screenshot_20190120-100121_Settings.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 282
Son düzenleme:

Shahun06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bu yazdığım senin tersi olmuş uyku sersemi yine de buradan yapılıyor ayarı :)
Teşekkür ederim hocam ama içeriği gizle dediğimde mesajın kimden geldiği gözükmüyor. Whatsapp 1 mesaj gibi yazıyor, sıkıntım mesajın kimden geldiğini de görmek istemem.

Nurettin1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu yazdığım senin tersi olmuş uyku sersemi yine de bura
Teşekkür ederim hocam ama içeriği gizle dediğimde mesajın kimden geldiği gözükmüyor. Whatsapp 1 mesaj gibi yazıyor, sıkıntım mesajın kimden geldiğini de görmek istemem.
O zaman o bildirim tamamen kapatman lazım kimden geldiği ni gizlemekse amacın ya da brn senin şimdiki dediğini pek anlamadım

Eğer ki belli kişiden msj bildirimi istemiyorsan bunu telefondan değil de whatsptan yapman lazım onun bilidirim ayarlarından ayarlaman gerekiyor

Son düzenleme:

Shahun06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu yazdığım senin tersi olmuş uyku sersemi yine de bura

O zaman o bildirim tamamen kapatman lazım kimden geldiği ni gizlemekse amacın ya da brn senin şimdiki dediğini pek anlamadım

Eğer ki belli kişiden msj bildirimi istemiyorsan bunu telefondan değil de whatsptan yapman lazım onun bilidirim ayarlarından ayarlaman gerekiyor
Yok hocam anlaşamadık. Mesaj geldiğinde mesajda ne yazdığı da gözüküyor. Kilit ekranında içeriği gizle dediğimde ise hem mesaj da ne yazdığı hemde gönderen kişinin kim olduğu gözükmüyor. Yani atıyorum "whatsapp 1 mesaj yazıyor ama ahmet mi attı başka biri mi gözükmüyor.