Huawei Mate 20 pro Yeşil ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ADİL BORA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Shiftdelete Ailesi,

İsvicreden Mate20 pro telefon aldım telefon 10.gununde sağ kısımda ekran yesillenmeye Başladı bu problemin çözümü varmi arkadaşlar çok araştırdım ama bulamadım. Tel resetlenme format gibi VS. Yaptım çözüm olmadı. İstanbul Huawei yetkili servis ile görüştüm ücret karşılığında onarım yapılacağını söylüyor.
Daha önce isvicreden Apple iPhone 7 aldım turkiyede ücretsiz şekilde onarım yaptılar hatta sıfır telefon verdiler. Uzakdoğu ülkesinden almadım ki telefonu Huawei neden bu şekilde çözüme yaklaşıyor acaba telefondaki arkadaşlar mi yanlış bilgilendirdiler beni. Bu konu hakkında tarafıma olumlu olumsuz dönüş yaparmisiniz lütfen ilginize şimdiden teşekkür ederim....

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Merhaba Shiftdelete Ailesi,

İsvicreden Mate20 pro telefon aldım telefon 10.gununde sağ kısımda ekran yesillenmeye Başladı bu problemin çözümü varmi arkadaşlar çok araştırdım ama bulamadım. Tel resetlenme format gibi VS. Yaptım çözüm olmadı. İstanbul Huawei yetkili servis ile görüştüm ücret karşılığında onarım yapılacağını söylüyor.
Daha önce isvicreden Apple iPhone 7 aldım turkiyede ücretsiz şekilde onarım yaptılar hatta sıfır telefon verdiler. Uzakdoğu ülkesinden almadım ki telefonu Huawei neden bu şekilde çözüme yaklaşıyor acaba telefondaki arkadaşlar mi yanlış bilgilendirdiler beni. Bu konu hakkında tarafıma olumlu olumsuz dönüş yaparmisiniz lütfen ilginize şimdiden teşekkür ederim....
Çok sayıda Mate 20 pro bundan etkilenmişti. İnternetin her yerinde bununla ilgili konular var. Bunun çözümü yok çünkü bu bir kronik sorun. Tek çözümün servise götürmektir.

Garantisi sadece telefonu aldığın ülkeye(İsviçre) özel olabilir. Bildiğim kadar iphoneların garantisi uluslararası.

Finlandiya’da bedavaya iade servisi yapıyorlardı....

BaranKoçovalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu sorun giderilmez ama huawei bu konuda şöyle bir açıklama yaptı; Mate 20 Cihazlarında yaşanan yeşil ekran sorunu çok karşılaşıılmaya başladı ve bunu yaşayan kişiler hiç bir ücret ödemeden servisine yollayıp yeni bir mate 20 isteyebilir (yani 0 mate 20 gelcek sana)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Eskiden apple ürünleri yurt dışından alındığında burda garanti kapsamında oluyordu artık onu kaldırdılar yurt dışı telefonların garantisi alındığı ülke bazlı olarak sunuluyor avrupa ülkelerinden alınan bir cihazın belki herhangi bir avrupa ülkelesinde garanti kapsamı vardır..

BaranKoçovalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eskiden apple ürünleri yurt dışından alındığında burda garanti kapsamında oluyordu artık onu kaldırdılar yurt dışı telefonların garantisi alındığı ülke bazlı olarak sunuluyor avrupa ülkelerinden alınan bir cihazın belki herhangi bir avrupa ülkelerinde garanti kapsamı vardır..
Evet bu doğru araştırman lazım.

ADİL BORA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim günlerdir Huawei yetkilerinden bekledim cevabi siz 1 saat içinde sağladınız... 2 hafta sonra gidicem zaten isvicreye ordan destek Alirim o vakit.. Selam ve dua ile kalın ?

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim günlerdir Huawei yetkilerinden bekledim cevabi siz 1 saat içinde sağladınız... 2 hafta sonra gidicem zaten isvicreye ordan destek Alirim o vakit.. Selam ve dua ile kalın ?
naptılar degıstırdılermı telı ?