Social Club da Hesap Değiştirirsem Story Mode Kaybolur mu?

Bu konuyu okuyanlar

emreekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Sanal bir platformdan ucuza aldığım bir gta 5 hesabını çaldılar. Çalınmadan önce story mode a girmiştim. Şuan da social club a giremiyorum ama interneti kapatınca offline mode a giriliyor. Gerçek bir hesap satın alıp ona girince story mode kaybolur mu. İlk önce diğer çalınan hesaptan girdiğim için soruyorum. Yeni hesap ile giriş yapınca kayıt silinir mi?

Teşekkürler

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
GTA üzerinden home ile social girip ayarlar kısmından bulut yedeklemeyi açarsanız save atıp başka bilgisayardan girseniz bile kaybolmaz aynı yerden yüklenir ama aynı PC den cıkıp yeniden geri girecek iseniz bir sorun olmaz aynı yerden devam eder

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada sizin sorunun başını okuyup yazdım hemen sizin işi tam anlamadım ben düzgünce yazarsanız yardım ederim 2500 saattlik falan oynamam var 4 adet hesap vardı 2si tam bannlandı 3 yarım Bann tek hakkım kaldı 4 ise çalındı

Son düzenleme:

emreekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GTA üzerinden home ile social girip ayarlar kısmından bulut yedeklemeyi açarsanız save atıp başka bilgisayardan girseniz bile kaybolmaz aynı yerden yüklenir ama aynı PC den cıkıp yeniden geri girecek iseniz bir sorun olmaz aynı yerden devam eder

Bu arada sizin sorunun başını okuyup yazdım hemen sizin işi tam anlamadım ben
Şöyle şuan bi hesap vardı elimde çalındı ben o hesaba social club dan giremiyorum şifresi değiştirildi internet açıkken social girişi istediği için girilmiyor ama interneti kapatınca oflline mode a girebiliyorum. Şimdi ben iki hafta içinde bir rockstar hesabı alacağım gerçek bir hesap ona socail dan girsem şuan bu offline mode dan girdiğim story kaydı sıfırlanır mı çünkü offline a girerken çalınan hesabın kullanıcı adını kullanarak eemreeknc welcome oflline mode gibi bir şey söylüyor sıfırlanır mı yeni bir hesapla açsam onu merak ettim

boşa görev yapmak istemiyorum çünkü

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Şöyle yapın story önem vermiyorsanız 100% save atabilirsiniz ama sizin için story önemli ise eskinin save dosyasını alabilirsiniz nasıl derseniz bende bilmiyorum şaka şaka bilgisayarımdan belgelere giriceksiniz oradan rockstar girin orda game girin kayıt dosyası çıkacaktır 16791653 diye diğer oyunu aldiğinizda 2 klasör çıkar o klasöre onu atarsanız kaldığınız yerden devam ederseniz isterseniz akşam bunla ilgili bir video atıp gösterebilirim WhatsApp üzerinden

emreekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yeni hesaptan giriş yapınca da story mode kaybolmayacak diye tahmin ediyorum ama kaybolsa bile hikaye dosyasını kopyala yapıştır yaparım dediğiniz gibi benimde aklıma gelmişti.

hallederim bu arada anlatmanıza gerek yok çok teşekkürler

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Yeni bir social hesabı açmanız çok daha iyi olacaktır bu arada

emreekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0