Telefon alirsan burdan al

Bu konuyu okuyanlar

spisher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diyebileceğiniz bir yer var mi arkadaşlar suan internet piyasasi da pahali geliyor bana. Ayrıca kurlardan en az etkilenen telefon marka veya modeli nedir ?

Ertan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Akakçe, cimri gibi sitelerden bakıp en ucuzunu bulabilirsin aga

mht_42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hb uzak dur ıkıncı el teshir urun satıyor

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Bana huawei Mate 10 Proyu hb den almam için güvenilir şekilde link gönderebilecek hakikâtli bir arkadaş var mı ? İnternetten büyük meblâlı bir alışveriş yapmadım.İnce detaylar hakkında bilgim yok.Şimdiden teşekkür ederim.

byzt5445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana huawei Mate 10 Proyu hb den almam için güvenilir şekilde link gönderebilecek hakikâtli bir arkadaş var mı ? İnternetten büyük meblâlı bir alışveriş yapmadım.İnce detaylar hakkında bilgim yok.Şimdiden teşekkür ederim.
İnternetten ne olursa olsun elektronik cihaz alırken pek güvenmemek lazım hatta mümkünse hiç almamak lazım. Çünkü kargoda kırılma olasılığı gerçekten yüksek. Kargoda nasıl geldiğini görmediğimizden dolayı pek güvenmemek lazım. Bence o telefonu herhangi bir bayii den falan al. Sonra kırık sorunlu geldikten sonra kargo ile falan uğraşmaya değmez.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
İnternetten ne olursa olsun elektronik cihaz alırken pek güvenmemek lazım hatta mümkünse hiç almamak lazım. Çünkü kargoda kırılma olasılığı gerçekten yüksek. Kargoda nasıl geldiğini görmediğimizden dolayı pek güvenmemek lazım. Bence o telefonu herhangi bir bayii den falan al. Sonra kırık sorunlu geldikten sonra kargo ile falan uğraşmaya değmez.
Öncelikle teşekkür ederim.Ama piyasa ile yaklaşık 800 liralık bir fark var ve bu fark gerçekten yüksek.Güvenmek istiyorum ama güven konusunda eksikliğim var.Son çare Almanyadan getirtrceğim bu telefonu,onda da garanti sorunu beni bitiriyor.Ne yapacağim bilmiyorum gerçekten.

byzt5445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle teşekkür ederim.Ama piyasa ile yaklaşık 800 liralık bir fark var ve bu fark gerçekten yüksek.Güvenmek istiyorum ama güven konusunda eksikliğim var.Son çare Almanyadan getirtrceğim bu telefonu,onda da garanti sorunu beni bitiriyor.Ne yapacağim bilmiyorum gerçekten.
Hangi telefonu almak istiyorsun?

byzt5445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei Mate 10 Pro
O zaman dostum, biraz daha internet ortamını araştır. İnternet ortamından kastım; illa hb den alacağım diyorsan, onların hb deki yorumlarını okuman. Ben n11 e de bakmanı öneririm. Hem orada satıcı yorumlarını da görebilirsin.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Şimdiye kadar HB'dan envai çeşit elektronik ürün aldım. Sanırım 7-8 kere cep telefonu almışımdır. Satıcısı özellikle HB olanı tercih ederim genelde. Bir sıkıntı yaşamadım.

Reaksiyon puanı
5,171
ben 4 adet telefon aldım 1 hafta içinde 4 urunde tesşhir cıktı bilip bilmeden konuşma elimde kanıt belgeler ve mahkemeye verdigim kagıt mevcut
Hepsiburadada 100den fazla satıcı var. Bizim bahsettiğimiz hepsiburadanın kendi satıcısı... Bence biraz daha araştırın...