GTA V'de oyundan atma hatası.

Bu konuyu okuyanlar

ulascakmak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben 2 gün önce pc yi sıfırlayacağımdan Gta 5 i d diskine attım orayı silmediği için sonra Pc deki driver dx ve c++2010 indirmediğim için hata aldım onlarıda çözdüm şimdi ise oyunda online ye yeni Terrorbyte gelmiş onu aldım yanına gittiğim anda oyundan atıyor ve opressor mk2 yi modifiye edemiyorum. Public sessionda yine Terrorbyte kullananlar yanımdan geçtiği anda yine oyundan atıyor.Lütfen yardım edin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba ben 2 gün önce pc yi sıfırlayacağımdan Gta 5 i d diskine attım orayı silmediği için sonra Pc deki driver dx ve c++2010 indirmediğim için hata aldım onlarıda çözdüm şimdi ise oyunda online ye yeni Terrorbyte gelmiş onu aldım yanına gittiğim anda oyundan atıyor ve opressor mk2 yi modifiye edemiyorum. Public sessionda yine Terrorbyte kullananlar yanımdan geçtiği anda yine oyundan atıyor.Lütfen yardım edin

Bu arada oyunun o eskiden aldığım sorunu alırken bi güncelleme vardı onu indirdikten sonra oluyordu o hata ve her açtığımda indirme tekrarlanıyordu dx ve c++2010 bide ekran kartı driverini indirince hiç güncelleme falan yapmadan girdi belki ondandır 80mb falandı güncelleme

Son düzenleme:

Son mesajlar