Nokia 8 aldım ama aklım xz1`de kaldı.

Bu konuyu okuyanlar

Dogukankaya844

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Nokia 8 aldım ama xz1in hdr 10 ekranı olsun stereo hoparlörü olsun kamerası olsun ip68 sertifikası olsun biraz aklımda kaldı xz1in seçmene nedenim wifi kopması şebeke sorunu birde Nokia 8 şuan 8.1 kullanırken xz1 8.0 kullanması sizce doğru karar vermiş miyim ? Birde ben Nokia 8 I 1940 liraya aldım xz1 2040 liraydı .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar Nokia 8 aldım ama xz1in hdr 10 ekranı olsun stereo hoparlörü olsun kamerası olsun ip68 sertifikası olsun biraz aklımda kaldı xz1in seçmene nedenim wifi kopması şebeke sorunu birde Nokia 8 şuan 8.1 kullanırken xz1 8.0 kullanması sizce doğru karar vermiş miyim ? Birde ben Nokia 8 I 1940 liraya aldım xz1 2040 liraydı .
Xz1 de 8.1 kullanıyor diye biliyorum ben.
Xz1 de alabilirsiniz video performansı biraz daha iyi

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Hayırlı olsun güle güle kullan, umarım Nokia 8 den memnun kalırsın .

Dogukankaya844

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Memnunum zaten içinde sd835 var pili gayet iyi 6 7 saat ekran açık süresi alıyorum genelde %20 civarında şarj ediyorum yani zorlasam 8 9 saati görürüm kamera hakkında bişey söylemeyeceğim çünkü çok fotoğraf çeken biri değilim ekranı çok güzel gerek parlaklık olsun gerek çözünürlük olsun gayet güzel .

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hayırlı olsun güle güle kullan, umarım Nokia 8 den memnun kalırsın .
Sağolasın kardeşim :)

Son düzenleme:

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Xz1 kamera video performansı hariç Nokia 8 Den bence hiç bir üstünlüğü yok üstelik kalın çerçeveleri berbat servisi ile.

Dogukankaya844

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xz1 kamera video performansı hariç Nokia 8 Den bence hiç bir üstünlüğü yok üstelik kalın çerçeveleri berbat servisi ile.
Sağolasın proofstriker bende öyle düşünüyorum Nokia 8 in de çerçevesi ince değil ama oraya tuş koyduğu için beni rahatsız etmiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Memnunum zaten içinde sd835 var pili gayet iyi 6 7 saat ekran açık süresi alıyorum genelde %20 civarında şarj ediyorum yani zorlasam 8 9 saati görürüm kamera hakkında bişey söylemeyeceğim çünkü çok fotoğraf çeken biri değilim ekranı çok güzel gerek parlaklık olsun gerek çözünürlük olsun gayet güzel .

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sağolasın kardeşim :)
Dhnin Nokia 8 konusuna bir bakım Google canera linkleri var orada yükleyin uygun olanı. Kamera kalitesini artırıyor diyorlar özellikle gece

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben onlara inanmıyorum basıyorlar efektleri sonra fotoğraf kalitesi artıyormuş Muş
Muş ama
Muş değil işte.
Ben kendim kullanıyorum düşük ışıkta bariz fark var. 5T'de
S7'de de portre fotoğrafı muazzam çekiyordu. S8de de uygun APK ile çekiyor tek kamera ile

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bunu yapan efekt iso ayarı sadece ben S8 de gece manuel fotoğraf çektiğim zaman daha iyi çekiyor mesela iso ve efekt ile oynuyorum çünkü :)
Senin kullandığın yazılım Samsung kamera yazılımı. Daha iyi ayar yapan ve dajha iyi ISO temizleyen var mı? Üstelik donanıma göre düzgün iş yapıyor.
Bu dediğimö cihazların hepsinde Google Kamera daha düzgün ayar yapıyor biraz uzun pozlamaya kaçıyor ama ISO kirliliğini ciddi derecede daha iyi temizliyor.

Muratcannn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim Nokia 8 alarak en iyi seçimi yapmışsın artık Sony telefonların havası söndü. Bırakalımda Sony Ps yapsın telefon işine girmesin. Ama nokia 8 güzel bir cihaz güle güle kullan.:D

Manrxhere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Fotoğraf çeken birisi değilsen en iyi tercihi yapmışsın. Hayırlı olsun.

mht_42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nokıa cihazı 10 gun kullandım iade ettim. telefon güzel ama kamerası berbat menü karısık eski nokıa kamerası gibi fotograf cekiyor zanedersem ilk ve son androıdli telefonu bu olacak nokıanın Nokıanın havası söndü çin devri huwawei artık aramizda

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Hayırlı olsun güzel cihaz

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ulen bütün telefonlarda aynı firmanın işlemcisi, aynı firmanın paneli, aynı firmanın ekranı ve kamerası var, sanki her firma tüm malzemelesini kendi üretiyormuş gibi sabahlara kadar tartışıyosunuz. şuan piyasadaki s9, iphonex, p20 pro, oneplus6, mi8, arasında arpa boyu fark var mı?

2 bin tl ye şuan hani telefonu alırsan al aynı kameran olacak, aynı ekran süresini alacaksın, aynı çözünürlüğe bakacaksın. ne kasıyorsunuz bu kadar arkadaş. tipi içinize sinen, fiyatı size cazip geleni alın kullanın.

Son mesajlar