iphone x hesaplı yoldan nasıl hızlı şarj edilir

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
84
Kendi şarz cihazı zaten etmiyor mu ?
Eğer çok meşgul değilse telefon uçuş moduna alıp dahada hızlı şarz edebilirsin.
Arkaplandaki uygulamaları sürekli sonlandırabilirsin.
Ayrıca kendi şarz cihazı dışında yok şu yüksek bu yüksek gibi adaptörlere kanıp sakın alma böbrek parası(iPhoneX) çöp olur...

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
O kadar parayı verip hala hızlı şarj için içinden adaptörün çıkmaması büyük rezillik...

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPad adaptörü alabilirsin.
Beni gördüğüm kadarı ile Apple cihazları Ampere daha çok yükleniyor. Huawei Super Charge veya OnePlus Dash Charge özellikli adaptörler 5V 4A çıkış sağlıyor bunların çalışacağına garanti edemem hızlı şarj eder ama tam verimle mi şarj eder emin değilim ama eğer tam verimle şarj ederse uçurur. OnePlus 5/5T veya Huawei'nin Mate 9/Mate 10 ile birlikte iPhone 8 veya üstüne aynı anda sahip olan birine sormak lazım durum nasıl diye.

eminusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben 8 Plus'da Anker'in 18W'lık hızlı şarj adaptörünü kullanıyorum. Hepsiburada'dan 50 TL'ye almıştım. Şarj süresi için bir ölçüm yapmadım ama kendi şarj adaptörüne göre çok daha hızlı şarj ediyor.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,168
Benim fikrim,

İphone cimrilik yapmak yerine kutu içerisine hızlı şarj adaptörünü koymalı kullanıcıları da rahat bir nefes almalı artık,

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam 29 Wçok fazla telefon için 15 W bile yeterli bence.
Adamların kendisi Iphone X,8 ve 8 Plus ın hızlı şarj aleti bu diyor.Açıklamasında şöyle yazmış zaten: "Hızlı şarj özelliğinden yararlanabilmek için bu adaptörü iPhone 8, iPhone 8 Plus veya iPhone X’unuzla da kullanabilirsiniz.".Artık çok mu gelir az mı gelir bilemiyorum.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Herhangi bir markanın hızlı şarj aleti şarj eder bence.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Herhangi bir markanın hızlı şarj aleti şarj eder bence.

Şarj etmesine eder ama batarya da bozulabilir.
—————
Bence ucuza kaçmak yerine ya hızlı şarj etme ya da iPad şarjı al. Bataryanı bozmaya değmez.

Emiyristaror2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben 8 Plus için iPad adaptörü kullanıyorum 90 tl gibi bir fiyatı var tavsiye ederim önceki telefonlarımda da kullandım 8 Plus ta da kullanıyorum hiçbir sorun çıkmadı 4 yıldır

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Ben 8 Plus için iPad adaptörü kullanıyorum 90 tl gibi bir fiyatı var tavsiye ederim önceki telefonlarımda da kullandım 8 Plus ta da kullanıyorum hiçbir sorun çıkmadı 4 yıldır

o 90 tl dediğini alırsak ekstra kablo almayada gerek olmuyor heralde söylenenlere göre şarj olma süresi adaptör ve kablo alınırsa 105 dakika ,ipad adaptörü olursa 135 dk normal adaptör olursa 160 dk imiş 25 dakika için 90 tl ye değermi

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
o 90 tl dediğini alırsak ekstra kablo almayada gerek olmuyor heralde söylenenlere göre şarj olma süresi adaptör ve kablo alınırsa 105 dakika ,ipad adaptörü olursa 135 dk normal adaptör olursa 160 dk imiş 25 dakika için 90 tl ye değermi

Sahte alıp bataryayı bozmaktansa değer

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
kendi cihazımda ipad şarj adaptörü kullanıyorum. sende deneyebilirsin

Emiyristaror2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kabloya gerek yok ipad adaptörüyle dakikada %1 artıyor fakat kutudan çıkanı hiç kullanmadım hep ipad adaptörü kullandım bu Güne kadar ortalama 100-110 dakika da dolduruyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim bilgidiğim senin attığın adaptör ile İPad adaptörü arasında 10-15 dakika var youtubeye bakmak laızm.

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
ipad adaptörü dediğiniz şu oluyor heralde Apple 12 W USB Güç Adaptörü

---- Mesajlar birleştirildi ----

normalde iphone x için şu ikisini alıp 368 tl vermek gerekiyor https://www.apple.com/tr/shop/product/MJ262TU/A/29-w-usb-c-g%C3%BC%C3%A7-adapt%C3%B6r%C3%BC?fnode=97 https://www.apple.com/tr/shop/product/MK0X2ZM/A/usb-c-lightning-kablosu-1-m?fnode=97 acaba bu ikisini alınca ne kadar sürede şarj ediyo ipad adaptörü ne kadar sürede

Son düzenleme:

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320

normalde iphone x için şu ikisini alıp 368 tl vermek gerekiyor 29 W USB-C Güç Adaptörü USB-C - Lightning Kablosu (1 m) acaba bu ikisini alınca ne kadar sürede şarj ediyo ipad adaptörü ne kadar sürede

Aynen bu, 368TL verdiğin o kablo ve adaptörden alacağın hızı alamazsın ama senin şuan kullandığın adaptörden iyidir iPad adaptörü

Emiyristaror2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

normalde iphone x için şu ikisini alıp 368 tl vermek gerekiyor 29 W USB-C Güç Adaptörü USB-C - Lightning Kablosu (1 m) acaba bu ikisini alınca ne kadar sürede şarj ediyo ipad adaptörü ne kadar sürede
Kaynak: https://youtu.be/7yLv8s6RhDs

10 dakikalık bir fark var ipad adaptörü alman daha mantıklı

Son düzenleme:

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
iphone x alıpta ucuz yollu şarz aramak . annadım hocam

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Aliexpress’ten Ugreen marka 30wattlik usb type-c girisli bir adaptor aldim. Apple store’dan da type-c lightning kablo aldim. 2 haftadir bu sekilde hizli sarj ediyorum cihazimi. Apple sitesinde 3.parti sarj cihazlari ile sorun olmadigini soyluyor zaten.
Adaptor fiyati 55tl (ben aldigimda o kadardi)
Kablo fiyati 120tl civariydi.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Kendi şarz cihazı zaten etmiyor mu ?
Eğer çok meşgul değilse telefon uçuş moduna alıp dahada hızlı şarz edebilirsin.
Arkaplandaki uygulamaları sürekli sonlandırabilirsin.
Ayrıca kendi şarz cihazı dışında yok şu yüksek bu yüksek gibi adaptörlere kanıp sakın alma böbrek parası(iPhoneX) çöp olur...
hızlı şarj cihazı ayrıca satılıyor kablosuz şarj cihazıda ayrıca satılıyor vede hızlı şarj cihazının hiçte hızlı olmadığını kanıtlayan vloggerlar var... patlayan batarya hikayeside çok yakında... :p

pusatcakiir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 8 Plus'da Anker'in 18W'lık hızlı şarj adaptörünü kullanıyorum. Hepsiburada'dan 50 TL'ye almıştım. Şarj süresi için bir ölçüm yapmadım ama kendi şarj adaptörüne göre çok daha hızlı şarj ediyor.
Reis sana zahmet linki gönderirmisin

eminusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    33.9 KB · Görüntüleme: 344

eminusta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Reis 0 dan 100e kaç dakika dolum yapıyor
Hiç ölçmedim :) bir buçuk saat civarında doluyor diye hatırlıyorum senin için bir ölçüm yaparım. Ayrıca biri batarya patlaması haberleri duyarız yakında demiş. Kasım 2017 den beri kullanıyorum henüz patlamadı :) pil sağlığı 99 cihaz 9 aylık.

pusatcakiir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sagol reis birde orjinal kablosu hızlı şarj destekliyormu