unity için c# öğrenme

Bu konuyu okuyanlar

oguzhandgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar ben başlangıç seviyesinde bir unity oyun geliştiricisiyim google play storede Uçan Kuş - Fly Bird adında bir oyunum var halende geliştiriyorum o oyunu ama tam olarak C# bilmiyorum nerdeyse hiç bilmiyorum oyunu internet üzerinden yardım alarak yaptım şu an aklımda yeni bir oyun fikri var bunun için C# öğrenmem lazım kısaca unity için C# nerden öğrenebilirim ücretli veya ücretsiz yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler ...

ozicloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
UDEMY’de bu konuda eğitimler var veya internette ingilizce bilgisine sahipsen birçok yabancı kaynak mevcut hızlı bir şekilde öğrenebilirsin

Gebic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
senin gibi çok meraklıydım. Halen daha öyle. C# öğreneceksen oyun motoru ile öğrenmeni tavsiye etmem. Neden diye sorarsan, oyun yapmak çok farklı bir algoritma.C#'ı tamamen öğrenmeden oyun yapmaya çalışırsan sürekli kendini tekrar eder ve tıkanırsın. Udemyde unity kurslarından birini aldım ve anlatan adamın kesinlikle c# bilmdeğini düşünüyorum. Öğreneceksen önce C# ı öğren. microsoftun açık akademisinde ücretsiz dersler var. Önerebileceğim kitaplarda var

Son mesajlar