İnstagram butiği kuruyorum

Bu konuyu okuyanlar

Dodgewind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıktan anladığınız üzre instagramda butik açmaya karar verdim arkadaşlar kendi tasarladığım tişörtleri bastırıp satmak gibi bir uğraşım var ancak bu işi maksimum kalitede yapmak istiyorum 2 liraya toptan alıp 4 liraya baskı yaptırıp satmak gibi bir niyetim yok kendi giymeyeceğim malı satmam.

Ankarada ikamet etmekteyim kaliteli toptan tişört alabileceğim ve baskı yaptırabileceğim tavsiyeniz olan yerler var mı ?
Bu arada fikrimle alakalı iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum

Teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz bile iş hakkında lütfen yorum yapınız :)

Son düzenleme:

EmreToruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Başlıktan anladığınız üzre instagramda butik açmaya karar verdim arkadaşlar kendi tasarladığım tişörtleri bastırıp satmak gibi bir uğraşım var ancak bu işi maksimum kalitede yapmak istiyorum 2 liraya toptan alıp 4 liraya baskı yaptırıp satmak gibi bir niyetim yok kendi giymeyeceğim malı satmam.

Ankarada ikamet etmekteyim kaliteli toptan tişört alabileceğim ve baskı yaptırabileceğim tavsiyeniz olan yerler var mı ?
Bu arada fikrimle alakalı iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum

Teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz bile iş hakkında lütfen yorum yapınız :)
Fikir cok mantikli ancak bunun icin en azindan 3000 tl sermaye lazim instagramda buyumek istersen unlu kisilere hikaye attirman lazim yaklasik 1000 tlye 1 hikaye atiyorlar reklam ile 10k lik bi hesap yaparsan gerisi kolay simdiden basarilar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Keşfette tutan gönderilerin altında da reklam yapabilirsiniz. Ücretsiz.
Güzel bir iş.

ibrahimcankahve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satış için düşündüğün, maliyetin vs gibi şeylere göre bir fiyat aralığı verirsen ona göre alternatiflerle konuşabiliriz. Yoksa adet başına 50 liralık bir fikir de verebilirim 5 liralık da

sn_kostekli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle hayırlı olsun eğer tasarımcınız ve bu işi reel sektörde yapan bir tanıdığınız yok ise hayallerinize ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz,
Dövizin bu hayli yüksek olduğu dönemlerde maliyet beklediğinizden yüksek olabilir hatırlatayım.
Sosyal medya şu dönemlerde en etkili silah öncelikle doğru seçim yapmışsınız.Eğer fizibilite raporunuzu oluşturdu iseniz geç de olsa hedeflerinize ulaşabileceğinize inanıyorum
Daha öncesinde bizde (2017)yılında 4 arkadaş şirket kurup bu işi yapmak istemiştik ama o dönem ki şartlar el vermemişti dilerseniz wp üzerinden size yardımcı olabilirim detaylı bilgi ve çalışabileceğiniz tekstil işi yapan kişilere yönlendirebilirim.