Ak Parti’lilere Alçak Saldırı 3 Ölü 8 Yaralı ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
AK Partililere alçak saldırı: 3 ölü, 8 yaralı

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde AK Partililere yönelik silahlı saldırı sonucu çıkan olayda 3 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.

Alınan ilk bilgilere göre, ilçede seçim çalışmalarını yürüten AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın da aralarında bulunduğu gruba, HDP'li olduğu öne sürülen silahlı kişilerce saldırı yapıldı. Karşılık verilmesi üzerine çıkan olayda silahla vurulan 11 kişi yaralandı.
Suruç ve Şanlıurfa'daki hastanelere sevk edilen yaralılardan milletvekilinin ağabeyi Mehmet Ali Yıldız'ın da arasında olduğu 3 kişi müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
Olay yerine sevk edilen polis ekiplerinin müdahalesiyle yatıştırılan kavganın ardından bölgede kontrol sağlandı. Olayın ardından hastanelerin önünde toplanan tarafların yakınları, polis ekiplerince bulundukları yerden uzaklaştırıldı.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Vali Abdullah Erin, Suruç'a giderek yaralıların durumuyla ilgili bilgi aldı.

AK Partililere alçak saldırı: 3 ölü, 8 yaralı

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
ölenlere Allah (C.C.) 'tan rahmet yaralananlara acil şifalar saldırıyı yapanlar en ağır cezayı alıcaktır ölü yada diri yakalanırlar.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Çok üzüldüm, bu mübarek günde ve bir bayram arefesinde nedir bu gözü dönmüşlük anlamış değilim. Ölenlere Allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum, yaralılara da acil şifalar dilerim.
Umarım olay tez zamanda tüm detayları ile aydınlanır ve suçlulara gereken cezalar verilir.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
A habere göre ölenlerin 1i AK partili 3u Hdpli

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Zerre kadar inanmıyorum olayın aslının böyle olduğuna.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Nedense şuanda twitter'de AK Partililerin, esnafa ateş açtığına dair bilgiler var. Hangisi doğru acaba? Sanırım bu resimde ki kişi " arabanın içerisinde bulunanlarıda öldürüyorrr galiba "... Şimdi bu eli silahlı olan adam ak partili mi değil mi? Onu çözmek lazım. Değilse Akparti seçim arabasıyla ne işi var? Eğer öyleyse elinde uzun namlulu silahla esnafın yanında ne işi var? Çok ironik bir durum.

DfrDwN_W0AAViL5.jpg

DfrDww9W4AEtuz-.jpg

Ayrıca, nedense bu olay, Erdoğanın " Bunu, dışarıda konuşmam. HDP'yi baraj altı bırakmak için markaj yapacaksınız. Elinizden geleni yapacaksınız " konuşmasından sonra olması da ayrı bir ironi bence. Ben bunu buraya bıraktım. Cevap vermeyeceğim.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu ülkenin insanı PKK propagandalarına inanır hale geldiyse vah ki vah...

Arabanın yanında ne işi var?

Bakın burada iyi parti seçim aracı ama içindeki adam Ak Partili ve Recep Tayyip Erdoğan şarkısı çalıyor.

Bazıları da mağduriyet yaratmak için kurgu tezgahlanmış diyor.

Bunu düşünen cibiliyetsiz belli ki kendi çıkarı için karseşini ölüme gönderebilecek ruhta birisi ki bu olayı da böyle yorumluyor.

Seçim çalışmasında bir milletvekili adayının kardeşi öldürülüyor ama birileri hala HDP ve PKK’yı aklamaya çalışıyor.

Ak Parti’ye Erdoğan’a oy verin demiyoruz ama şu PKK’lıların 30 yıllık kanlı geçmişini bilmiyormuş gibi adamları aklamaya çalışmayın...

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Aylar önce ki dediğim şeyin başlangıcı inşallah bu olmaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir dakika, hani şu erdoğanın basına kapalı yaptığı konuşmadan sonra böyle bir olayın yaşanması sizce de biraz garip değil mi ya ?

Aklıma şu geldi. Hani zamanında erdoğan diyordu ya 400 milletvekilini verin kapansın konu diye. Sonradan hendekler kazıldı, askerlerimiz polislerimiz şehit oldu. Her ne hikmetse sonra da erdoğan istediğini aldı.

Hadi kolay gelsin. Ülke bu sefer cidden kan gölüne dönücek. Zaten erdoğan da biliyor ne kadar oy kaybettiğini son günlerde baya şeyler olucak gibi.

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ya muhaliflere göre zaten hep erdoğan suçlu, değil miydi o 15 temmuzu tiyatro niyetine yapan :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
ak47 taşıyan hdpli değil mi? ak47 en çok kim kullanıyor?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
zaten haber kaynakları da youtube, twitter... gibi kulakdan dolma, hiç bir resmiyeti olmayan, gerçek mi yalan mı bilinmeyen, belki de montaj görüntülere sahip olabilen (çoğu zaman) haberler servis ediliyor. Hiç birini dikkate almayın.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan pkk yandaşları saldırıyı yaptı dedi ve sonrasında taze ve devlet kaynaklı bilgiler gerçek bilgiler kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Aslında günlerdir konuşup tartıştığımız şeylerin sıkıntısını böyle olaylarda çekiyoruz. Medya bu kadar tek el olunca bu tarz olaylarda bir kısım tam inanıyor, diğer kısımda medya zaten bunların kendilerini temize çıkarıyorlar direk diyor. Medya bir toplumda çok önemli, hangi parti gelirse gelsin basının kanun ve hukuk çerçevesinde özgür olmasını savunacağım her zaman için. Oy verdiğim partide iktidara geldiği takdirde bu düzeni böyle sürdürürse benim oyumu bir daha alamaz.
Ben yine de bu dediğimi yanlış anlayacaklar yada anlamak isteyenler için bu olay hakkında fikrimi tekrar belirteyim;
Özellikle bayram arefesinde böyle bir olayın olması beni üzdü. Siyasetin içinde kalan ya da kalabilecek meseleler için insanlar ölmemeli. Türkiye'nin ortasında uzun namlulu silahlarla karşılıklı çatışmak ne demek? Allah rahmet eylesin, suçlular cezasını çeksin.

ispeeerlee

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Bu olayların aslını bilmiyoruz fakat hemen karalamak içinde RTE bilerek yaptırdı demekte akla sığmaz bişeydir.Ülkede ne olsa ne bitse cumhurbaşkanımızı sorumlu tutuyorsunuz.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Şunu net olarak gördük ki artık birileri zihinsel sağlıklarını yitirmek üzere.

15 Temmuz’a tiyatro diyenler o tiyatroyu açıklayamıyorlar. Onlarca general sahte bir darbe yapacak hepsi makamlarından olacak hapse girecek Erdoğan kahraman olacak. Böyle senaryoyu yazmak ve bu senaryoya inanmak için Erdoğan nefreti tüm zihinsel sağlığını yok etmiş olması lazım.

Bu olayda da benzer bir durum var.

Erdoğan’ın oyunu arttırmak için milletvekilinin kardeşini öldürtecek kadar gözü kanlı bir lider demeye geyiriyorlar.

Gerçekten patalojik bir durum bu.

Eli kanlı terör örgütünü masum çıkarmak için uğraş.

Kendi devletinin Cumhurbaşkanını suçla.

Bu zihniyete herhangi bir şey anlatmak mümkün değil.

Gözleri dönmüş.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Konu başlığı tam bir aldatmaca. Sen adamı dükkanında kurşuna diz ve yarala sonra hastane bas orada katlet kim terörist aslında çok açık

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Demirtaş'ı içeriden çıkarma çabasında olan adam elbette PKK ve HDP'yi savunacak. Bunda şaşılacak birşey yok!

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Akşam vakti AK partililerin hastaneyi bastığı, babayı linç ederek, oğlunu ise kafasına oksijen tüpü vurmak suretiyle öldürdükleri iddia ediliyor. Ölenlerden ikisinin bu şekilde öldükleri iddia edilmekte.
Bence iki taraf da suçlu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hastanenin güvenlik kameraları olay günü zarar görmüş. Bu da iddiaların doğru olma ihtimalini oldukça güçlendiriyor.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
hdpliler kışkırtmış gerçi bunlarda edepsizler ama katil değiller katil olsalardı hiç hdpli olmazdı ortada...

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
AKEPEye mi saldırmışlar yoksa AKEPEliler mi o şahısın dükkanına saldırmışlar ! Bilip bilmeden saçma sapan internet trollüğü yapmayın adamın canını sıkmayın. Karşında ki kim olursa olsun ister hdpli olsun ister mhpli ister chpli ! Eğer insanda şeref ve onur varsa sadece doğruları söyler konuşur. Bilmediği konular hakkında yorum yapmaz ! Ama görüyorum ki ölen akepeli şahısa ŞEHİT diğerlerine terörist diyen bir kitle var .. Adama sormazlar mı ulan oğlum ŞEHİT olmak için sadece AKEPEli mi olmak gerekiyor ? Sen bunu diyerek bu vatan için canını vermiş binlerce insanın hakkını yer kanına girersin ! yorum yapanların çoğu 18 yaş civarı troll olduğunu var sayıp bunları söylüyorum ! Bakın abicim öyle a haber izleyip internette her okuduğunu doğru sanarsan sırtına semer vururlar eşşek gibi bir sağa bir sola birilerinin kuklası olursun. @Hakkı Alkan @by efsane Burası bir teknoloji sitesi mi ? yoksa birilerinin trollük yaptığı 3. sınıf haber sitelerinden biri mi ? Bu tarz siyasi ve ciddi konuların açılması yasak olduğunu biliyordum . İlgilenir misiniz ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
AKEPEye mi saldırmışlar yoksa AKEPEliler mi o şahısın dükkanına saldırmışlar ! Bilip bilmeden saçma sapan internet trollüğü yapmayın adamın canını sıkmayın. Karşında ki kim olursa olsun ister hdpli olsun ister mhpli ister chpli ! Eğer insanda şeref ve onur varsa sadece doğruları söyler konuşur. Bilmediği konular hakkında yorum yapmaz ! Ama görüyorum ki ölen akepeli şahısa ŞEHİT diğerlerine terörist diyen bir kitle var .. Adama sormazlar mı ulan oğlum ŞEHİT olmak için sadece AKEPEli mi olmak gerekiyor ? Sen bunu diyerek bu vatan için canını vermiş binlerce insanın hakkını yer kanına girersin ! yorum yapanların çoğu 18 yaş civarı troll olduğunu var sayıp bunları söylüyorum ! Bakın abicim öyle a haber izleyip internette her okuduğunu doğru sanarsan sırtına semer vururlar eşşek gibi bir sağa bir sola birilerinin kuklası olursun. @Hakkı Alkan @by efsane Burası bir teknoloji sitesi mi ? yoksa birilerinin trollük yaptığı 3. sınıf haber sitelerinden biri mi ? Bu tarz siyasi ve ciddi konuların açılması yasak olduğunu biliyordum . İlgilenir misiniz ?

Anlaşılan burada trollük yapmanın ne olduğunu sen daha iyi biliyorsun. Yazındaki usluba ve edebe baktığımızda adam yerine de koyulmayacağın açık. Hakeretlerin seni açıklar, bizi değil. İddialarınızı gerçeklermiş gibi bir de ahkam kesiyorsunuz, klavye delikanlılığı yapıyorsunuz. Karşınızda 18 lik genç bile olsa bu ağızla saygısızlık yapma cüretini siz nereden alıyorsunuz. Eğer konuya katkı sağlamak isteseydin akılcı ve hayırlı bir yorum yazardın fakat hemen yönetime şikayet söz konusu, büyük yerlerde tanıdıkların mı var :)

Şehitlerle ilgili kısım zaten TSK tarafından ve Cumhurbaşkanlığımızca her daim doğru ve yansız bir şekilde kamuoyuna aktarılmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımız devletin ilgili teşkilatları ile görüşüp, dini kurumları ile de istişare edip neyin ne olduğunu açıkça ortaya koyacaktır. Olayların aslını hem Cumhurbaşkanımız hem de Ahmet Eşref Fakıbaba açıkladı dinlemediniz herhalde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...