Nokia 8 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
h
huawei sensörlerini bilmiyorum ama lg sonyden alıyor sanırım
Lg yi tam bilmem ama G5, g4 gün kamerasına çok yakın bir kamera kullanıyor. Hatta aynı bile diyen Yabancı kanallar var. Fakat ben testlere baktığımda aynı değil gibi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam bence 1 2 senesi daha var ya :/ Neden biliyormusun ? Çünkü daha insanların beynine kazınmadılar. Mesela çoğu insan bilindik markaları tercih eder. Samsung, Apple gibi. Ama bunlar birden piyasaya bomba etkisi yaptılar. İnsanlar biraz sindirdin bu olayı.... Sen sonra olanları gör. Bak burayada yazıyorum bu Xioami bütün markaları yavaş yavaş dize getircek. Huwaei gereksiz bir pahalılıkta satıyor bence telefonlarını. Mesela p9 çok güzel bir cihazdı ama ilk çıktığı zamanlar pahalıydı baya. Ama xiaomi kamerasınıda yavaş yavaş geliştirip f/p konusunda tek olup diğer markaların müşterilerini elinden alıcak. Otomatikmen diğer markalarda hizaya gelebilir. Apple hariç tabi o sıtabilllll çünkü :D :D
Xioami kimseyi ipe dizemez ekran kasa oranı ve 820 den başka olayı olmayan mi mix 810 dolardan çıktıysa başka iyi özellikler koyarsa 1000 doları geçer

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Otomatikmen diğer markalarda hizaya gelebilir.
Tabiki. Eğer Xiaomi gibi firmalar uygun fiyatlı telefonlar satarlarsa ve çoğunluk bu telefonları satın alırlarsa Apple, Samsung, LG gibi firmalar da fiyatları düşürmek zorunda kalabilir. :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Xioami kimseyi ipe dizemez ekran kasa oranı ve 820 den başka olayı olmayan mi mix 810 dolardan çıktıysa başka iyi özellikler koyarsa 1000 doları geçer
Hocam ben sizin gibi düşünmüyorum. Çünki Mi mix şuana kadar çıkmış çok nadir ve elit bir cihaz. Hani bazı arabalar vardır dunyada sayılıdır. O yüzden çok fazla pahalıdır. Buda bence bu yüzden. Bide ekran kasa oranı dediniz aklıma birden İphone geldi :) Bilerek mi yapıyorsunuz anlamadım ki :D :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Tabiki. Eğer Xiaomi gibi firmalar uygun fiyatlı telefonlar satarlarsa ve çoğunluk bu telefonları satın alırlarsa Apple, Samsung, LG gibi firmalar da fiyatları düşürmek zorunda kalabilir. :)
Hocam Lg'nin düşürmesine ne gerek var... Zaten telefon çıksın 3 4 ay sonra %30%35 düşüyor Maşallah :D :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam ben sizin gibi düşünmüyorum. Çünki Mi mix şuana kadar çıkmış çok nadir ve elit bir cihaz. Hani bazı arabalar vardır dunyada sayılıdır. O yüzden çok fazla pahalıdır. Buda bence bu yüzden. Bide ekran kasa oranı dediniz aklıma birden İphone geldi :) Bilerek mi yapıyorsunuz anlamadım ki :D :D
mi MİX elit bir cihaz değil. Bak 810 dolardan çıktı. Ne kamerası iyi ne başka birşeyi telefon 820 işlemcisi ve ekran kasa oranından ibaret s7 edgeyi 700 dolara bulursun 700 dolara s7 EDGE mi alırsın 810 dolara mi mix mi ?
S8 800 dolar gibi bir fiyattan çıkacak ayrıca

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
mi MİX elit bir cihaz değil. Bak 810 dolardan çıktı. Ne kamerası iyi ne başka birşeyi telefon 820 işlemcisi ve ekran kasa oranından ibaret s7 edgeyi 700 dolara bulursun 700 dolara s7 EDGE mi alırsın 810 dolara mi mix mi ?
S8 800 dolar gibi bir fiyattan çıkacak
Belki 1269TL'ye Xiaomi Mi 5 :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
S8 800 dolar gibi bir fiyattan çıkacak ayrıca
Hocam Mi mix sd821 ile çıktı. Evet kamerası leş gibi o konuda haklısınız. Ama bu telefon nadir bir telefon. Sınırlı sayıda çıktı, kendin özgü bir şekli var. Markada bu algıyı yakaladı o yüzden az ve öz (pahalı) fiyata sattı :D :D

birkan99

Asistan
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar nokia 8 almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?