Evidea.com rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

daggerdale12

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Söz konusu firmadan bir adet TV ünitesi alalım dedik. Ürün hoş, güzel, fiyatı da fena değil. Neyse, verdik siparişi 18 Nisan'da ve beklemeye başladık. 12 Mayıs'a kadar neredeyse bir ay var, yani tedarikçinin gerine gerine yapma süresi var. Zaten ona göre tarih verilmiş.

12 Mayıs'ta hop SMS, neymiş yetişmemiş 17 Mayıs'ta kargolanacak. Bizim de 20 Mayıs'ya nikah var. Tamam, dedim olur böyle şeyler, bekleyelim.

Dün Evidea.com denen siteyi aradım konuştum. Aldığım bilgi aynen şöyle:

"Siparişiniz kargo sürecinde 2 gün içerisinde gelecek. Online olarak da gün içinde güncelleme gelecek."

Ayın 18'i ve bakıyorum bir değişme yok. Verilen süre geçirilmiş. Yine arıyorum, bu kez telefondaki arkadaş,

"Ürün hakkında bir detay yok, gelişme yok. Bekleyin."

Ben de sinirlendim paramı geri istedim. Ama onda da 7 iş günü iadesinin dışında bir de tedarikçi onayı gerekiyor. Yani bir nevi yeni nesil dolandırıcılık.

Ekran Resmi 2017-05-18 11.04.28.png

Ben yaptım, siz yapmayın böyle bir hata

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
Geçmiş olsun Emin, son günlerde epeyce olumsuz yorum okuyorum bu site ile alakalı. Uzak durun arkadaşlar.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Söz konusu firmadan bir adet TV ünitesi alalım dedik. Ürün hoş, güzel, fiyatı da fena değil. Neyse, verdik siparişi 18 Nisan'da ve beklemeye başladık. 12 Mayıs'a kadar neredeyse bir ay var, yani tedarikçinin gerine gerine yapma süresi var. Zaten ona göre tarih verilmiş.

12 Mayıs'ta hop SMS, neymiş yetişmemiş 17 Mayıs'ta kargolanacak. Bizim de 20 Mayıs'ya nikah var. Tamam, dedim olur böyle şeyler, bekleyelim.

Dün Evidea.com denen siteyi aradım konuştum. Aldığım bilgi aynen şöyle:

"Siparişiniz kargo sürecinde 2 gün içerisinde gelecek. Online olarak da gün içinde güncelleme gelecek."

Ayın 18'i ve bakıyorum bir değişme yok. Verilen süre geçirilmiş. Yine arıyorum, bu kez telefondaki arkadaş,

"Ürün hakkında bir detay yok, gelişme yok. Bekleyin."

Ben de sinirlendim paramı geri istedim. Ama onda da 7 iş günü iadesinin dışında bir de tedarikçi onayı gerekiyor. Yani bir nevi yeni nesil dolandırıcılık.

Ekli dosyayı görüntüle 22831
Ben yaptım, siz yapmayın böyle bir hata

Geçmiş olsun, 2016 eylül ayında bilgisayar masası içinde aynı problemi bende yaşadım ve o günden beri bu siteden uzak durmaktayım.

daggerdale12

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Geçmiş olsun, 2016 eylül ayında bilgisayar masası içinde aynı problemi bende yaşadım ve o günden beri bu siteden uzak durmaktayım.
Önüne geleni tedarikçi yaparsan öyle olur işte. Vizyonsuz şirket işte.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
Bende alışveriş için bakıyordum, vazgeçeyim.

Reaksiyon puanı
16,118
ürünün fotosu var kendi yok galiba yerel mağzalardan almak daha sağlıklı izmir'de kolay tabi...

BtubaB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende aynı olayı gardırop olayında yaşadım tedarik süresi 30 gün denilen süreç geçmesine ve onca mail atmama rağmen nerdeyse 60 gün sonra cevap verip özür mahiyetinde ürün tutarından daha fazla bir tutarda hediye çeki teklif edip sizden bu konuda özür diliyoruz dendi bense iade mi istedim hediye çeki tutarında 3 kez artış yaptılar yine kabul etmedim ortalama 10 gün sonra iade yapıldı ama bir daha bu siteden alışveriş yapacağımı düşünmüyorum kesinlikle!

Doruk-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu siteden bir ürün aldım aldığıma da bin pişmanım boşverin almayın. Ürün kalitesiz imalat hatalarıyla dolu dolap olduğu için parçaları birleştirene kadar hataları da farketmedim farkettikten sonra da iş işten geçmişti.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ben de mağdurlarındanım. gardırop sipariş verdik, 1 haftaya ancak geldi. ürünün fotoğraflarında kulplar krom kaplama metal olarak görünüyor ama 1 liralık plastik kulplar çıktı. üstelik yuvalara uymuyor bile. aradık, zar zor derdimizi anlatabildik, 1 haftaya ancak yenisi geldi. gardırobun içi nizami ölçülerde olmadığı için askılık taktığında kapağa değiyor ve kapaklar kapanmıyor. çekmeceleri sıkıştı, açması kapaması tam işkence. yani kısacası ancak sobaya odun olur cinsten.

Reaksiyon puanı
16,118
hiç güven vermeyen marka bizim komşu mobilyacı daha iyi işler yapıyordu...

aysennr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evidea ya 14 ağustos ta önce 7 günde elinizde dedi ödemeyi karttan yapınca sipariş verdim vermez olaydım 31 ağustosa teslim denildi sonrasında 12 eylül oldu ve şimdi mesajlarıma telefonlarıma dönüş yok Allah sizi bildiği gibi yapsın para gitti ürün yok ortada kale alıp cevap veren bile yok