Projeme Destek Bekliyorum!

Bu konuyu okuyanlar

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle merhaba, uzun zamandır üzerinde çalıştığım ve fikri olan ile bilgiliyi birleştiren uygulama ideaSity, oylamaya sunuldu. Siteye üye olup 75 arıcoin'lik paketi seçerseniz, ücretsiz olarak oy kullanmış olacaksınız ve proje kazanırsa, akıllı not defter vb. Hediyeler sizin olacak. Desteklerinizi bekliyorum, çok teşekkürler :)IdeaSity: Fikir Galaksisi | Arıkovanı (eğer bağış yapacakken 75 arıcoin değil TL şeklinde hata verirse linke tekrar girerseniz sorun çözülecektir ve ücretsiz bir şekilde bağış yapabileceksiniz.)

OguzhanTure

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
75 Arıcoin dediğimiz para biriminin TL karşılığı nedir?

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
75 Arıcoin dediğimiz para biriminin TL karşılığı nedir?
Herhangi bir TL karşılığı yok, tamamen puanlama amaçlı. Hem sizin hem de benim açımdan. Eğer hedefe puanlarla ulaşırsam istediğim desteği direkt olarak alabileceğim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
iyimiş. başarılar.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Komedi gibi bir ülkeyiz ya. Başarılı insanlar kendilerini gösterebilmek için, ben burdayım diyebilmek için yaptıkları projelere kafa harcamaları gerekirken kendileri için puan talebinde bulunuyorlar ve yani kendi reklamlarını yapmak zorunda kalıyorlar.

Tabi ki sonuna kadar puan vereceğim, parayla bile olsa yine de destek vereceğim.

Şuraya @Creative abimizi de etiketleyelim o da sever bu konularda destek vermeyi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Başarının yolu azimden geçer, başarılar.

ea1119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Öncelikle merhaba, uzun zamandır üzerinde çalıştığım ve fikri olan ile bilgiliyi birleştiren uygulama ideaSity, oylamaya sunuldu. Siteye üye olup 75 arıcoin'lik paketi seçerseniz, ücretsiz olarak oy kullanmış olacaksınız ve proje kazanırsa, akıllı not defter vb. Hediyeler sizin olacak. Desteklerinizi bekliyorum, çok teşekkürler :)IdeaSity: Fikir Galaksisi | Arıkovanı (eğer bağış yapacakken 75 arıcoin değil TL şeklinde hata verirse linke tekrar girerseniz sorun çözülecektir ve ücretsiz bir şekilde bağış yapabileceksiniz.)
Bişeyi merak ettim.Projen başarıya ulaşırsa kullanıma açılacak değil mi?