Evde kalça geliştirme?

Bu konuyu okuyanlar

Sezen___

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, geçen aylarda 1 aylığına fitness’a yazıldım. Fakat yoğunluktan sık sık gidebilme şansım olmadı. Bu yüzden üyeliğimi yenilemedim. Fakat kararlıyım, kilo alıp (ideal kilomun altındayım) kalçamı da şekillendirmek istiyorum. Beslenmeyle de dengelersem evde de spor yaparak istediğime ulaşabilir miyim? Yoksa mutlaka bir antrenör gözetiminde mi olmalı?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Merhaba arkadaşlar, geçen aylarda 1 aylığına fitness’a yazıldım. Fakat yoğunluktan sık sık gidebilme şansım olmadı. Bu yüzden üyeliğimi yenilemedim. Fakat kararlıyım, kilo alıp (ideal kilomun altındayım) kalçamı da şekillendirmek istiyorum. Beslenmeyle de dengelersem evde de spor yaparak istediğime ulaşabilir miyim? Yoksa mutlaka bir antrenör gözetiminde mi olmalı?
Zaten ideal kilonuzun altındanmışsınız ne güzel işte. Antrenör gözetimine gerek yok ki. Hem beslenme hem de evde şahsi spor yaparak kalçaları sıkılaştırabilirsiniz. Boşuna para vermeyin bence. Spora full devam.

Son düzenleme:

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
İdeal kilonun altındayken birine sıska demek saçma çünkü sende sıska olmuş oluyorsun onun dışında paran var ise iyi bir hocayla devam edebilrisin.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Evde geliştirmek istiyorsan bir yere kadar belirli hareket ile geliştirirsin. Ama çitayı üst seviyeye çıkarman için biraz ağırlık kullanman gerekir.
Basit olarak dambıll ile bu eylemi gerçekleştirebilirsin. Birde bir çok yardımcı program var GooglePlayda

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
kim sildi acaba cevap yazdım birisi rahatsız oldu... evde en kolayı mekik çekmek olsa gerek...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
evde olacak iş değil sağlık kontrolü yapılmalı kişinin kapasitesi tespit edilmeli kalp,damar sağlığı iyi mi? bakılmalı sakatlık çıkartmayın kalp krizi geçirirsin anlamazsın ne olduğunu ...
evde salça yapılır o iş profesyonel insanlarla yapılmalı...
...