Üniversite hakkında bölüm önerileri...

Bu konuyu okuyanlar

mehmetsagopa38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selam arkadaşlar ben bu yıl ki üniversite sınavına hazırlanıyorum. Bu sınavda elbette belli başlı hedeflerim var.
Ama istediğim bölümler olmuyor diyelim. Nasıl derseniz ben meslek lisesi mezunu biriyim. Kimya biyoloji fizik sıfır denecek kadar az.
İstediğim bölüme gelecek olursak B.Mühendisliği :) . Ama bilirsiniz ki bu bölüm lys dende iyi netler istiyor heleki fizik biyoloji kimya.
Gelelim benim sorumaaa ben bilgisayarla haşır neşir biriyim. Ve mesleğimde öyle olsun istiyorum. Ama gelin görünki puan sıkıntısı yaşıyorum.
Arkadaşlar ; önü açık , kendini geliştirmeli , iç anadolu bölgesinde faaliyeti güzel ve iyi olan bilgisayarla ilgili puanı (200-310) arası
bölüm önerilerinizi bekliyorum.
Saygılar

Bilgisayarla ilgili olmayabilirde yeterki puanı 200-310 arası önü açık güzel bir meslek olsun..

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
bilgisayar mühendisliğinde düşük puanlı şehirlerimiz de var, eğer çok istiyorsanız çalışmalısınız şimdiden fakat hiç bir zaman umutsuzluğa düşmeyin.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Özel üniversite düşünür müsünüz?

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
KTÜ Yazılım Mühendisliği var MTOK la alıyor, lisede Bilgisayar okuduysanız mantıkı olabilir.