Ön Ödemeli Kart Önerisi ?

Bu konuyu okuyanlar

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Başlıkta da belirttiğim gibi ininal alternatifi bir ön ödemeli kart arıyorum. Birde para yatırıp çekebileceğim bir kart olmalı ininal de parayı çekemiyorsun onun için. Yurt dışı alışverişlerin de de kullanabileceğim bir kart olmalı sadece yurt içi değil. Ön ödemeli kartlar çalındığı, kaybolduğu zaman en fazla içindeki parayı alabiliyorlar demi çok bir bilgim yok onun için yurt dışı alışverişlerimde, güvenmediğim siteler de ön ödemeli kartı kullanıyorum.

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Papara yı elden alırsan yatırdığın parayı çekemiyorsun internetten kayıt olup alırsan çekebiliyorsun diye görmüştüm doğru mu , bir de ne kadara alınıyor bilginiz var mı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir de internetten kayıt olduktan sonra hangi kargo firması ile gönderirler biliyor musunuz? bazı firmalarda sorun yaşıyorum onun için sordum veya sipariş sonrası müşteri hizmetleri var mıdır kargoyu değiştirebilme imkanı vs olur mu ?

Son düzenleme:

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Papara yı elden alırsan yatırdığın parayı çekemiyorsun internetten kayıt olup alırsan çekebiliyorsun diye görmüştüm doğru mu , bir de ne kadara alınıyor bilginiz var mı ?

Bir de internetten kayıt olduktan sonra hangi kargo firması ile gönderirler biliyor musunuz? bazı firmalarda sorun yaşıyorum onun için sordum veya sipariş sonrası müşteri hizmetleri var mıdır kargoyu değiştirebilme imkanı vs olur mu ?

Evet web sitesinden sipariş edersen çekim yapabiliyorsun. Yani üzerinde ismin yazan kartlarda çekim var. Hatta biri Papara Kart biri Papara Card(çekim yapılabilen)diye geçiyor diye biliyorum. Kart 10 tl ama kargo hakkında hiç bilgim yok.

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Kullanım amacı ne olacak ön ödemeli istediğiniz KART'ın?
Yurtdışı alışverişlerinde ve güvenmediğim yani popüler olmayan internet sitelerinde alışveriş yaparken ve içinde para bulundurabileceğim istediğim zaman çekebileceğim kart arıyorum kardeşim

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Kullanacağın internet sitelerinin ödeme yöntemlerini incele genellikle yurt dışında ASTROPAY kullanılıyor alışveriş yapacağın sitelerde geçerli ise alımlarını internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsin dilediğin zaman kullan bakiye yükle, gibi seçenekleri vardır ama her aldığın ön ödemeli kartın süresi, 1 yıldır bilgin olsun. bende kullanıyorum
Teşekkür ederim kardeşim

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070

ben internetten aldım kargo bedava 9.99tl aldılar. ancak adını bile duymadığım bir kurye tarafından gönderiliyor ve beni evde bulamadıklarından yaklaşık 6 ay gibi bir sürede teslim aldım kartı ama gün içinde evde bulunabiliyorsanız 1 hafta içinde geleceğini söylüyorlar.

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Paycell bence.Hem internet kazandırıyor hem de kampanyaları çok iyi.Sadece türkcell e değil Vodafone a da internet kazandırıyor.Türk telekoma internet kazandırıyor mu bilmiyorum.Puanlar internet dışında hediye çeki vb. için kullanılabiliyor.Aylık üyelik ücreti 1 TL ama ben pek ödemiyorum.Belirli kesim günleri oluyor o günde kartta para yoksa ödenmiyor para.Kartlar arası transfer ücretsiz.Harcama yapma dışında salla topla gibi yöntemlerle de puan kazanılabiliyor.Kampanyaları tamamlarsan gerçek para kazanabilirsin.Ben 100 tlden fazla kazandım galiba.