Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen türkiye iphone 8 plus için air skin ve thin fit ultra kılıfınız çıkıcakmı ya da
7 plus için olan uyumlumu
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Şuan için stoklarımızda iPhone 8 Plus ile uyumlu Thin Fit ya da Air Skin kılıf bulunmamakta 1 ay içerisinde stoklarımızda görebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

Reaksiyon puanı
113
Öncelikle merhaba,

Note 8 için sitenizden 2 ayrı kılıf, 2 tane Neo Flex ve Liquid Sıvı koruyucu aldıktan sonra Thin Fit 360 ' ı getirmeniz beni baya bir üzdü.
Lütfen bir daha ki sefere ürünün görselini paylaşıp ( Gelecek kategorisine ) alın. Bilseydim beklerdim. Zarar etmedim ancak daha güzelini almak isterdim.
@SpigenTürkiye

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Öncelikle merhaba,

Note 8 için sitenizden 2 ayrı kılıf, 2 tane Neo Flex ve Liquid Sıvı koruyucu aldıktan sonra Thin Fit 360 ' ı getirmeniz beni baya bir üzdü.
Lütfen bir daha ki sefere ürünün görselini paylaşıp ( Gelecek kategorisine ) alın. Bilseydim beklerdim. Zarar etmedim ancak daha güzelini almak isterdim.
@SpigenTürkiye
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Talebinizi ilgili departmanımıza ilettim, bu konuda en kısa sürede aksiyon alacağız.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Emiyristaror2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba iPhone X için olan thin fit kılıfın kırmızı renk seçeneği bulunuyor.Fakat Türkiye sitenizde 8 için thin fit olmadığı için amerika sitenize baktığımda da 8 plus için thin fit kılıfta kırmızı renk seçeneği göremedim.8 Plus için Kırmızı thin fit üretimi olacak mı?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba iPhone X için olan thin fit kılıfın kırmızı renk seçeneği bulunuyor.Fakat Türkiye sitenizde 8 için thin fit olmadığı için amerika sitenize baktığımda da 8 plus için thin fit kılıfta kırmızı renk seçeneği göremedim.8 Plus için Kırmızı thin fit üretimi olacak mı?
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. iPhone 8 Plus için 6 farklı renk seçeneği mevcut ancak kırmızı renk iPhone 8 Plus için malesef üretilmedi. Aşağıda üretimi gerçekleşen renkleri iletiyorum.

1517812762494.png

İyi günler dileriz.

Fatihbkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar Bir UKT..

Kullandığım Kılıflar

Yeni 360 korumanın zamanla ekran altına aldığı toz malesef, kamera kapalı neredeyse sadece yanlardan yapışmanın dezavantajı olsa gerek ahize yanları tamamen buna müsait ekran altına toz girmekte

ve size almadan sorduğum sorunun cevabı da sağdaki resimde 'kırılmaz cam diğer modellerle uyumlumu'
demiştim evet denmişti ama alttaki boşluk sorumun cevabı oldu. Bu soruyuda bu forumda sordum sanırım

Şikayet etmiyorum ama sorunlar bilinsin istiyorum kılıfın fiyatı malum, ve sökmekten başka çare yok temiz olması için
Ekran Görüntüsü (1).png

Ebuturab

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen marka 20 üzerinde ürün kullandım en son legato ürününüzü aldım yalnız note 8 telefonuma araç tutacağı için aldığım Kuel H12 ürününüz tek kelime ile berbat aracının peteklerine tutturup güvenip note 8 astik 20 defa petekten tutunamayıp düştü en sonunda telefonun üst köşesi düşmeden dolayı çatladı dünya para verdiğim bu mıknatıslı tutucu rezalet spigen hiç yakışmadı hemde hiç

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Selamlar Bir UKT..

Kullandığım Kılıflar

Yeni 360 korumanın zamanla ekran altına aldığı toz malesef, kamera kapalı neredeyse sadece yanlardan yapışmanın dezavantajı olsa gerek ahize yanları tamamen buna müsait ekran altına toz girmekte

ve size almadan sorduğum sorunun cevabı da sağdaki resimde 'kırılmaz cam diğer modellerle uyumlumu'
demiştim evet denmişti ama alttaki boşluk sorumun cevabı oldu. Bu soruyuda bu forumda sordum sanırım

Şikayet etmiyorum ama sorunlar bilinsin istiyorum kılıfın fiyatı malum, ve sökmekten başka çare yok temiz olması için
Ekli dosyayı görüntüle 34916
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Tarafımıza özelden iletişim bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Sizlere sorununuz ile ilgili yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen marka 20 üzerinde ürün kullandım en son legato ürününüzü aldım yalnız note 8 telefonuma araç tutacağı için aldığım Kuel H12 ürününüz tek kelime ile berbat aracının peteklerine tutturup güvenip note 8 astik 20 defa petekten tutunamayıp düştü en sonunda telefonun üst köşesi düşmeden dolayı çatladı dünya para verdiğim bu mıknatıslı tutucu rezalet spigen hiç yakışmadı hemde hiç
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Tarafımıza özelden iletişim bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Sizlere sorununuz ile ilgili yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Spingen iphone 6 için şarj kablousu aldım gayet memnunum...

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Herkese selamlar, Spigen kılıf yarışmasını sonlandırdık. Forum sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye devam edin. Yeni yarışmalarımız en kısa sürede gelecek .)

Ibrhmksl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony xperia xa1 ultra icin yaparmisiniz cunku kiliflariniz tank gibi ve 6.0 inc ekrana iyi bir koruma olabilir

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Sony xperia xa1 ultra icin yaparmisiniz cunku kiliflariniz tank gibi ve 6.0 inc ekrana iyi bir koruma olabilir
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili talebinizi Güney Kore ile paylaşacağız.

İyi günler dileriz.

Fatihbkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Her kılıf ayrı güzel, siz böyle oldukça bende durum bu :)))
Screenshot_20180220-234932.jpg

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

erkanist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Note 8 cam ekran koruyucunun sadece kenar kısımlarının yapışkan olduğu, ekran hassasiyetini bozmadığını belirtmişsiniz. Orta kısımda yapışkan olmadığı için başka bir marka ürünü çöpe atmıştım. Birçok ürününüzü kullanıyorum, hepsinden de çok memnunum. Bu üründe ekran hassasiyeti ile ilgili bir sorun yaşar mıyım? Hali hazırda NeoFlex ekran filmi kullanıyorum. Daha dayanıklı olması için cam koruyucu almayı düşünüyorum.

Galaxy Note 8 Cam Ekran Koruyucu, Spigen Curved Full Cover Glass - Spigen

Fatihbkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba,

Note 8 cam ekran koruyucunun sadece kenar kısımlarının yapışkan olduğu, ekran hassasiyetini bozmadığını belirtmişsiniz. Orta kısımda yapışkan olmadığı için başka bir marka ürünü çöpe atmıştım. Birçok ürününüzü kullanıyorum, hepsinden de çok memnunum. Bu üründe ekran hassasiyeti ile ilgili bir sorun yaşar mıyım? Hali hazırda NeoFlex ekran filmi kullanıyorum. Daha dayanıklı olması için cam koruyucu almayı düşünüyorum.

Selam, ekran hassasiyetini kullanan biri olarak kesinlikle etkilemiyor yalnız kenarlardan yapıştığı için üst kısımdan zamanla içeri toz alıyor kamera kapanıyor tozdan diyebilirim bi önceki sayfada var resmi, AMA yeni gelen ürün 4 kenardan yapışma sunuyor alma fırsatım olmadı ama deneyeceğim korumasiz olmuyor ekran, yeni ürünün sıkıntısiz olacağını düşünüyorum tavsiye ederim

ugursny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Cevabınız için teşekkürler ama linkte gönderdiğim ürün ile sizin cevap olarak gönderdiğiniz ürün farklı
Merhaba,

Göndermiş olduğunuz ürünün kırmızı renkli modeli ilettiğimiz üründür, aynı model ürünlerdir.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz

erkanist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam, ekran hassasiyetini kullanan biri olarak kesinlikle etkilemiyor yalnız kenarlardan yapıştığı için üst kısımdan zamanla içeri toz alıyor kamera kapanıyor tozdan diyebilirim bi önceki sayfada var resmi, AMA yeni gelen ürün 4 kenardan yapışma sunuyor alma fırsatım olmadı ama deneyeceğim korumasiz olmuyor ekran, yeni ürünün sıkıntısiz olacağını düşünüyorum tavsiye ederim

Yorumu yazdığım gün sipariş vermiştim. Dün akşam telefona uyguladım. Dokunmatik konusunda herhangi bir sorun yapmadı. Spigen kılıf ile uyumu da sorunsuz. Şuan memnunum. Zamanla yapışkanlığını kaybetmez umarım. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Yorumu yazdığım gün sipariş vermiştim. Dün akşam telefona uyguladım. Dokunmatik konusunda herhangi bir sorun yapmadı. Spigen kılıf ile uyumu da sorunsuz. Şuan memnunum. Zamanla yapışkanlığını kaybetmez umarım. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İyi günler dileriz.

Larzuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben spigen legato araç kulaklık aldım kulaklıktan çok memnunum fakat müzik değiştirdiğinde bazen ses gelmiyor ve müziği durdurup açmak gerekiyor bunun bir çözümü var mıdır ya da kulaklığın yazılım güncellemesi var mı

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba ben spigen legato araç kulaklık aldım kulaklıktan çok memnunum fakat müzik değiştirdiğinde bazen ses gelmiyor ve müziği durdurup açmak gerekiyor bunun bir çözümü var mıdır ya da kulaklığın yazılım güncellemesi var mı
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Kullanmakta olduğunuz cihazınızın güncellemeleri ile ilgili bir durum olabilir. Ürünümüzde herhangi bir güncelleme bulunmamaktadır. İlerleyen süreçte bu sorun devam ediyor ise bize ulaşarak teknik destek alabilirsiniz.

İyi günler dileriz.