Kart için seri ve seri no istiyor?

Bu konuyu okuyanlar

vovox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar. Bu bynogame diye kart var bu kartı kişiselleştirmek için seri ve seri no istiyor. Resmi koydum zaten. Asıl sorun benim kimliğim yeni ve yeni kimlikte sadece bir tane var oda seri no diye geçiyor nasıl yapacağım bilgisi olan varmı?

Konuyu yanlış yere açmışsam kusura bakmayın bu konu nasıl bir yere açılır açıkçası pek bilmiyorum. Umarım bilgili arkadaşlar sorunu çözerler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kimse Yok mu cevap verecek?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yardım edecek kimse yok mu?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180206-185238.png
    Screenshot_20180206-185238.png
    187 KB · Görüntüleme: 764
Son düzenleyen moderatör:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
E devlet üzerinden kimliğinin tüm bilgilerine ulaşman mümkün, onu dene. Aradığını bulacaksındır, ne istediğini tam anlayamadım.

vovox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
E devlet üzerinden kimliğinin tüm bilgilerine ulaşman mümkün, onu dene. Aradığını bulacaksındır, ne istediğini tam anlayamadım.

Ben şu bynogame kartımı kendime ait yapacağım ancak üye olmak için "seri ve seri no" diye iki farklı kısmı doldurmamı istiyor. Eski kimlikler için böyle bir sorun yok lakin benim kimliğim yeni kimlik ve kimliğimde yalnızca seri no diye bir kısım var. Yani benden iki farklı seri ve seri no istiyor ama kimlikte sadece bir tane seri no kısmı var. Sorunum bu.

vovox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kimse bilmiyor mu sorunun çözümünü? Bynogameyi aradım ancak ulaşamadım.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Kütük bilgileri ile ilgili bir şey. E-devlet'te varmı seri bilmiyorum oradan bak.