Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Spor Toto Süper Lig'de 18. hafta heyecanı Kayserispor Galatasaray maçı ile sona erdi. Karşılaşmayı Aslan, 3-1'lik skorla kazanmayı başardı ve Medipol Başakşehir'in bir puan gerisinde zirve takibini sürdürdü. Bafetimbi Gomis'in yokluğunda Eren Derdiyok kaydettiği iki golle yıldızlaştı.

erenderdiyokgol.jpg

Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray, deplasmanda Kayserispor’a konuk oldu. Ligde 18. haftanın kapanış maçında kritik mücadeleyi Galatasaray, ilk yarıda 20 dakika içinde Eren Derdiyok’un ayağından bulduğu iki golle karşılaşmayı 3-1 kazandı ve lider Medipol Başakşehir’i yakın takibe devam etti.

Müsabakaya hızlı başlayan GalatasaraY hücum presle rakibini zor durumlarda bırakırken 12’de ve 18’de Eren, arkadaşlarının kanattan içeri çevirdikleri toplarda fileleri bulmayı başardı ve Gomis’in sakatlığı nedeniyle forma giyemediği maçta arkadaşını aratmadı.

İkinci yarıya istekli başlayan Kayserispor 52’de Umut Bulut’un şık kafa golüyle farkı 1’e indirdi. Ev sahibi kalan bölümde gol ararken Galatasaray’da sonradan oyuna giren Sinan Gümüş, 80 ve 82’de oldukça net fırsatlardan faydalanamadı.

Kayserispor’un yoğun bir şekilde baskı kurduğu bölümde hızlı hücum şansı bulan Galatasaray, 90+2’de Garry Rodrigues ile skoru 3-1’e getirdi.

Aslan bu sonuçla puanını 38 yapıp liderin bir puan gerisinde zirve takibini sürdürürken Kayserispor evinde üst üste ikinci yenilgisini aldı ve 30 puanla haftayı 5. sırada tamamladı.

Kayserispor Galatasaray: 1-3 (Maç sonucu)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
atılan ilk iki gol araştırılması gerekir kayseri takımı bu golleri böyle yemezdi ne oldu acaba da elin kolunu sallaya sallaya attılar golü.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
atılan ilk iki gol araştırılması gerekir kayseri takımı bu golleri böyle yemezdi ne oldu acaba da elin kolunu sallaya sallaya attılar golü.
Abi allah aşkına neden bu herşeye çamur atma. Bakın biraz empati kurun. Ben aynı şeyi Beşiktaş maçı için söylesem hoş olur mu?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Abi allah aşkına neden bu herşeye çamur atma. Bakın biraz empati kurun. Ben aynı şeyi Beşiktaş maçı için söylesem hoş olur mu?
Sevgili kardeşim yanlış anlama çamur değil attığınız iki golde Kayseri sporlu topçuların verdiği reaksiyonlara baktım gelin atın der gibi geldi bana. Çünkü bildiğimiz kayseri kayseri gibi oynamadı hem de kendi sahasında. Yanlış anlaşılma olmasın yani.

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Maçın tamamını izlersen Kayseri'nin ne kadar istekli olduğunu ve Galatasaray'ın çok da kolay olmayan bir şekilde üç puanı aldığını görebilirsin. Özellikle ikinci yarı son dakikalara kadar Kayseri bir çok net fırsat yakaladı.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Maçın tamamını izlersen Kayseri'nin ne kadar istekli olduğunu ve Galatasaray'ın çok da kolay olmayan bir şekilde üç puanı aldığını görebilirsin. Özellikle ikinci yarı son dakikalara kadar Kayseri bir çok net fırsat yakaladı.
Maçın tamamını izledim.

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Gs yenilir diye düşünüyordum. Terim gol atamayan Erene gol attırdı