Sinava hazirlaniyorum universite hakkinda

Bu konuyu okuyanlar

gokselburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese ben mezun senemdeyim ve mimarlik icin hazırlaniyorum aklimda şu an sakarya ve cukurova var puanlarida ayni hangi universite daha iyidir hem şehir hem kampüs olarak. Bu arada balikesirde yaşıyorum

ciddiyetsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
eheh ben de mimarlık okuyorum bu sene girdim :)
spoiler: mimarlık neden istenir bilemiyorum.
spoiler2: o üniversiteler hakkında bi bilgim yok.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Merhabalar;

Çukurova Üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.Sakarya kampüsü nasıldır bilemem ama bizim üniversitenin kampüsü Türkiye'nin en iyi kampüslerinde ilk 5 içinde her zaman.Doğa ile iç içe.Barajın üzerinde olduğu için yarımada gibi.Sosyal aktivite imkanı çok fazla.Şehir olarak ise merkeze gitmediğin sürece gayet güzel.

gokselburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eheh ben de mimarlık okuyorum bu sene girdim :)
spoiler: mimarlık neden istenir bilemiyorum.
spoiler2: o üniversiteler hakkında bi bilgim yok.
Hayal hocam mimarlik ve çizimi seviyorum maket vs.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhabalar;

Çukurova Üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.Sakarya kampüsü nasıldır bilemem ama bizim üniversitenin kampüsü Türkiye'nin en iyi kampüslerinde ilk 5 içinde her zaman.Doğa ile iç içe.Barajın üzerinde olduğu için yarımada gibi.Sosyal aktivite imkanı çok fazla.Şehir olarak ise merkeze gitmediğin sürece gayet güzel.
Balikesire biraz uzak kaliyor adana biraz o sıkıntı. Onun dışında niye oyle dediniz hocam merkeze gitmedigin sürece

Son düzenleme:

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Bahsettiğiniz yerler hakkında bilgim yok ama alanında başarılı olan Erciyes Üniversitesini de düşünebilirsiniz.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Hayal hocam mimarlik ve çizimi seviyorum maket vs.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Balikesire biraz uzak kaliyor adana biraz o sıkıntı. Onun dışında niye oyle dediniz hocam merkeze gitmedigin sürece
Adananın çarşısı çok iyi bir yer değil.Gürültü ve hava kirliliği fazla ayrıca biraz insanı daraltıyor.Geceleri çok tekin tiplerde yok ama üniversite buraya uzak zaten.

gokselburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;

Balikesire biraz uzak kaliyor a
Adananın çarşısı çok iyi bir yer değil.Gürültü ve hava kirliliği fazla ayrıca biraz insanı daraltıyor.Geceleri çok tekin tiplerde yok ama üniversite buraya uzak zaten.
Eyvallah dostum sağol. Sakarya ve adana hakkında başka bilgisi olan var mı? Balikesirden gidip sıkılır mıyım