Photoshop konu anlatımları

Bu konuyu okuyanlar

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105

Adobe Photoshop cc 2017 programı ile yüz değiştirme uygulamasını nasıl yapıyoruz anlatmaya çalıştım Faydalı olması dileğimle

Bu anlatımda Quick mask mode yöntemiyle siyah beyaz fotoğraflarımızı nasıl renklendiririz anlatmaya çalıştım

Bu anlatımda Adobe photoshop cc 2017 programı ile Fotoğraflarımızı karakalem çizime nasıl çeviririz anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Adobe phtoshop cc 2017 programı ile arkaplan temizleme uygulamasını quick mask mode ile nası yaparız resmimizi manzaraya nasıl yerleştiririz anlatmaya çalıştım faydalı olması dileğimle

Bu anlatımda Adobe photoshop cc2017 ile fotoğraflarımızda Bacground Eraser tool ile arka planı temizleme, Fotoğraflarımızı manzaralı resme ekleme nasıl yapılır basit şekliyle anlatmaya çalıştım. Faydalı olması dileğimle

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163

Video sanırım eski bir tarihe ait. Çünkü şu anda Google'da arattığımda sizin videoda gösterdiğiniz Nik Collection isimli siteye ulaşamıyorum.
Ne yapabilirim? Bir sorum daha var. Photoshop'a eklenti ekledikten sonra bu eklentileri nasıl kullanabiliriz?

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Video sanırım eski bir tarihe ait. Çünkü şu anda Google'da arattığımda sizin videoda gösterdiğiniz Nik Collection isimli siteye ulaşamıyorum.
Ne yapabilirim? Bir sorum daha var. Photoshop'a eklenti ekledikten sonra bu eklentileri nasıl kullanabiliriz?

Evet video birkaç ay oldu ama programı tekrardan ücretli yapmışlar Google nik collection yazarak farklı güvenilir sitelerden indirilebilir. Eklentiyi ekledikten sonra filter menüsü altında seçeneği olacak ona tıklayınca eklentinin uygulama sayfası açılır oradan istediğimiz düzenlemeyi yaparız.