Dell N5110 sorunu icin yardım..

Bu konuyu okuyanlar

ÖNDERR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi online takılıyorum sayfalar açtığımda böyle ufaktan cıırrtt cırt diye geliyor duruyorbıraz gecıyor bidaha geliyor beni rahatsız etmeye başladı artık bu sesi duymak istemiyorm daha 10 günlük makina.

--- Mesaj Güncellendi ---

daha 10 günlük makına internette sayfalar acıp kapattıgımda ses ufaktan geliyor.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
iyi anladık 10 günlük de içinden cırt cırt ses geliyorsa bi tara bi dene en azından!

ver o zaman servise geri

ÖNDERR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
suan taratıyor baya ssürüyor yarıyageldi daha kırmızı bişeye denk gelmdedi sonuçu sana bildireceğim(daha 10 günlük makina ::) )just joke

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
:D
yerinde olsam geri verir yenisini isterim yok mu garantisi, 30 gün içinde arızalanırsa değişiyor diye biliyorum

ÖNDERR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 yıl garantisi var geri alırlar mı ki.şimdi senin bu cihazda içinden sesler gelmiyormu hiç?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
bad sector olmadığını anladık :) belki de hepsinde gelen normal bir sestir, yorum yapamayacağım artık :)

ÖNDERR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede normaldir diye düşünüyorum inşallah öyldir.bi oyun hakkında senden yardım isteyeceğim Crysis 2 oyunu bilirsin bu oyun benim pc kaldırır mı ? özellikleri:i5 işlemci 4 gb ram 1 gb ndıvıa geforce gt 525 ekran kartı windows 7 ultımate 32 bit fikirlerin nedir ?

ÖNDERR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaptım eklenti ekle diye bir uyarı geliyor ekle diyorum sağ üste pop-up engellendi diyor sonra analiz eden sistem tekrar dene diyor

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
:(arkadaslar power dugmesın basıyorum bılgısayarım hıc acılmıyor.dun aksam kapatıp sarda kalmıstı .sabah acmak ıstedım ama power dugmesıne basıyorum acılmıyor ne yapacaz

bordoklavyeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

15 gün önce (15 Ekim 2011) Vatan Bilgisayardan aldığım Dell inspiron n5110 (4Gb RAM - i5 işlemci) donma yapıyordu. Intel Boost Monitor 2.90 Ghz yükselip notebook donuyor. Daha ilk günlerde Vatan bilgisayar sorunu kabullenmedi, beni Dell teknik servise yönlendirdi. Aradım, sorunu kabul ettiler ve hard disk ile anakartı değiştirdiler. Ancak sorun giderilmedi. Tekrar Dell i aradığımda bilgisayarı (daha 15 gunluk) geri alacaklarini ama bu prosedürün 4-6 hafta arasi surecegini soylediler.

Sorum şu; Vatan Bilgisayardaki arkadaş bana FN+F2 fonksiyonu ile bluetooth ve wireless ozelligini kapatabilecegimi soylemisti, oyle yapınca donmuş bilgisayar hayata dönüyor.
4-6 haftalik değişim süresince notebook 'uma cok ihtiyacim var, bu durumdan nasil kurtulabilecegimi bilen varsa yardim istiyorum.
Donma sorununu değişim yapılana kadar nasıl giderebilirim sizce?

Bilgi vereceklere simdiden cok tesekkur ediyorummmmmm
PC nin sağüst tarafında tuşlar olcak 3 tane onların en solundaki tuşa bas ordan bluetooth'unu kapat

Son mesajlar