Kaspersky mi ? Eset mi ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kaspersk den şaşma hiç kasmıyor ve muhteşem söze gerek yok...

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bitdefender ya da kaspersky iyidir şu an norton kullanıyorum ama lisans süresi bitince ben de kaspersky alıcam gibi gözüküyor

okeymax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende mcafee kullanıyorum gerçi konu başlıdığında bunu belirtmemişsin ama tavsiyem bide bunu düşün derim
Mcafee internet security
Mcafee lifesave
Bunlara bi bak istersen
Ben hem pc de hem tablet ve telefonda kullanıyorum oldukçada memnunum

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
698
En iyisi defender

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kasma bilgisayarın özelliklerine göre değişir ancak sağlam bir pc ve paran varsa bence eset al daha önce avast microsoft esential 360 internet security ve eset nod32 7 kullandım en iyisi esetti hatta 360 securty sony vegası virüs olarak gördü ve sildi avast kastı (sistemdende olabilir) microsoft 5-6 defa tam tarama ile 1 haftada virüsü temizleyemedi eset yükledim disklerin ikisinin de büyük bir kısmı dolu olmasında rağmen 1-2 saatte ikisinide taradı hemde o pcyi tararken ben fm oynadım

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Oldu mu şimdi bu :huh:

9dhWtHr.png

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
2012 yılından itibaren kimse eset'in tahtına oturamadı ve oturamayacak bunuda buraya yazarım

BlueAnqel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eset daha iyi çünkü netten serial bulabiliyorsunuz :devil2: fakat kaspersky çok daha iyi güvenlik olarak . Bana kalırsa eset ev kullanıcılarına gore iyi...

WmLord

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uygun fiyata bulabilirseniz ve bilgisayarınız da düşük konfigürasyona sahip değilse BitDefender kullanın. Ama fiyat farkı fazlaysa Kaspersky'i tercih edin.

Norton, McAffee, Avast, Avira gibi balonlara hiç bulaşmayın.

Ya da Linux kullanın ve bunların hepsine elveda edin.

Rüzgar Yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya kardeşim siz kendinizde misiniz bu konuyu açarken hiç araştırma yapmadınız mı KARSPERSKY bir dünya devi nasıl olurda diğer antivirüsler ile bir başlıkta tutarının ya lütfen bu da ispatı, ayıp ama şahsıma küfredilmiş gibi oldum resmen...
f69f60ea366c8b1fd2f8c672cfdb31a05b2d4b8e.jpeg

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Ya kardeşim siz kendinizde misiniz bu konuyu açarken hiç araştırma yapmadınız mı KARSPERSKY bir dünya devi nasıl olurda diğer antivirüsler ile bir başlıkta tutarının ya lütfen bu da ispatı, ayıp ama şahsıma küfredilmiş gibi oldum resmen...Ekli dosyayı görüntüle 33359
Ben o testlere güvenmiyorum. En iyisi bireysel gözlem. Bence de Kaspersky, ESET'ten daha iyi.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ben o testlere güvenmiyorum. En iyisi bireysel gözlem. Bence de Kaspersky, ESET'ten daha iyi.
Katılıyorum. O testlere ben de güvenmiyorum. YouTube'da antivirüs incelemeleri yapan kanallar var. O videolar bence bu testlerden daha doğru sonuç veriyor. :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
En kolay key Eset için bulunuyor ben memnunum :)
eset.png

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Benim nortonada key bulunmuyor süresi bittimi ya kaspere ya esete geçerim artık :D
Hocam Kaspersky denedim ama ne key bulabildim ne de crack yapabildim.Eset de sanki firma kendi key dağıtıyor gibi.Bu zamana kadarda ne performans ne koruma anlamında bir sıkıntısını görmedim.Tavsiye ederim :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Aslına bakarsanız ben ESET'in çok iyi koruma sağladığını düşünmüyorum.
Hocam ben en azından bilinçli bir kullanıcı olduğumu düşünüyorum.Güvenmediğim sitelere girmediğim gibi güvenmediğim programları veya dosyaları da indirmiyorum.Aslında bilgisayarımı büyük virüslerden en başta kendim koruyorum.Eset bana ne sağlıyor?Bilgisayarıma dışarıdan flaş bellek taktığım zaman eğer bellek virüslü ise kesinlikle bilgisayara bulaşmıyor.Arada tampon bölge oluşturup belleği temizlemeye başlıyor ki bu zamana kadar başıma gelen bütün virüslü bellek olaylarında işini çok iyi yaptı.İkinci olarak internet güvenliği sağlıyor.Daha sitelere girmeden veya başka siteler aracılığı ile tıkladığım linklere engel koyuyor ve içeride zararlı yazılım veya kimlik hırsızlığı olduğunu söylüyor.Kredi kartı gibi işlemleriniz halledebileceğiniz ayrı bir eklenti sunuyor.Bunun yanında sadece bilgisayarı değil bağlı olduğunuz ağı da tarayıp kontrol edebiliyor.E bunun yanında hafif ayrıca kolay key bulunuyor.Daha ne isteyebilirim ki :D

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Kaspersky daha iyi ama premium halini kullanmaya zorluyor eğer alabilmeye paran varsa al değer

Son mesajlar