Etiketli Kullanıcı Listesi

1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 56

Pes exTReme 13 İndir | Tek Link!

PES (Pro Evolution Soccer) forumunda Pes exTReme 13 İndir | Tek Link! konusunu incelemektesiniz.

TSC exTReme 13 İNDİR! PES 2013 için sitemiz tarafından hazırlanan exTReme 13 modu hazır. PES 2013 oyununu daha da keyifli bir hale getirecek olan çalışmamız içerisinde, geliştirilmiş Türkçe spiker, tezaühratlar, ...

Standart Pes exTReme 13 İndir | Tek Link!

TSC exTReme 13 İNDİR!

PES 2013 için sitemiz tarafından hazırlanan exTReme 13 modu hazır. PES 2013 oyununu daha da keyifli bir hale getirecek olan çalışmamız içerisinde,
    geliştirilmiş Türkçe spiker, tezaühratlar, STSL ve PTT 1.lig gibi bir çok özellik bulunmakta. İndirme linkleri konunun devamında...

exTReme 13 Tanıtım Videosu Mutlaka İzleyin...

PES 2013 için sitemiz tarafından hazırlanan PES exTReme 13 V.1 çıktı. exTReme 13,
    sizlerden gelen yorumlar ve istekler doğrultusunda belirli peryodlarda hazırlanacak
    güncellemelerle daha da keyifli bir hale gelecektir. Güncellemeleri takip etmeyi unutmayın.
    Bu konu altında, exTRme 13 genel içeriğini ve indirme linklerinin olduğu adresi bulabilirsiniz.

---------------------PES exTReme 13 V.1 İçerik-----------------------

exTReme 13 içerisinde, irili ufaklı bir çok detay ve özellik bulunmaktadır.
    Aşağıdaki özellikler, öne çıkan exTReme 13 özellikleridir.

-Geliştirilmiş Türkçe spiker:

Pes 2013 için yayınladığımız Türkçe spiker'den farklı olarak, exTReme 13 içerisinde
    yer alacak olan Türkçe spikerde çok daha fazla oyun içi replik, daha fazla
    yorumcu replikleri, tüm stsl ve ptt 1.lig takımlarının isimleri, tüm oyuncuların isimleri
    gibi özellikler bulunmaktadır.

-Tezahüratlar:

Oyun içerisindeki tüm takımların gerçek stad atmosferini yansıtan taraftar
    tezahüratları. STSL ve PTT takımlarının bir çoğunun da tezahüratları eklendi.
    Tezahüratları eklenmeyen takımlar da boş bırakılmadı ve ortak tezahüratlar eklendi.
    GS-FB-BJK için 8'er farklı tezahürat eklendi.

-Anonslar, gol müzikleri ve sahaya giriş müzikleri:

GS-FB-BJK Başta olmak üzere, oyununu orijinalinde bulunan bir çok takımın sahaya giriş
    ve gol sonrası müzikleri eklendi. İlerleyen zamanlarda güncellemelerle diğer takımlar
    için de eklenecektir.

Oyun içi anonslar Türkçe yapıldı. Devre arasında müzik eklendi. Galibiyet müziği eklendi

Genel Grafikler:

exTReme 13 içerisinde, menü resimleri, lig logoları, menü ikonları
    analig grafikleri gibi bir çok grafik düzenlemesi yapılmıştır.
    Bu çalışmaların bir çoğunu MOD seçici içerisinde bulabilirsiniz.

Ligler:

Oyunun orijinal lig yapılarını bozmamak amacıyla sadece STSL ve PTT 1.Lig eklenmiştir.
    Oyun içerisinde bulunan diğer takımların kadrolarına, oyuncu güçlerine dokunulmamıştır.

Analig:

PES serilerinin vazgeçilmez modu olan analig yani masterlig modu için
    GS-FB-BJK ve TRABZONSPOR takımlarımızın modları eklenmiştir.
    Mod seçiciden bu takımlardan birinin modunu aktif ettiğinizde
    analige girince o takımın marşları, grafikleri gibi eklentiler aktif olacaktır.
    İlerleyen zamanlarda güncellemelerle diğer takımlarımız için de yapılacaktır.

Mod Seçici:

Bol bol alternatif sunuyoruz. Mod seçici, oyuna girmeden
    önce istediğiniz modları aktif etmenizi sağlayan bir uygulamadır.
    Mod seçici nasıl kullanılır ve nelere dikkat etmek gerekir? Video yakında
    sitemizde olacaktır.

exTReme 13 Arayüz:

exTReme serilerinin ayrılmaz bir parçası haline gelen ARAYÜZ
    Oyuna girmeden önce, kamera seçenekleri, ince ayarlar vb konularda seçim yapabileceğiniz
    kontrol uygulamasıdır. Oyuna MUTLAKA bu arayüzü kullanarak girmelisiniz. Yine
    arayüz kullanım videosu sitemizde olacaktır.

SON SÖZ:

exTReme 13 ün amacı oyuna yeni özellikler eklemek ve var olan özellikleri geliştirmek.

exTReme 13 içerisinde, yukarıda saymadığımız irili ufaklı bir çok detay ve özellik bulunmaktadır.
    Maça girerken stad görüntüsünde meşaleler, güncel reklam panoları, taraftar pankartları

formalar, oyuncu yüzleri ve 10'larca detay...hepsi zamanla keşfedilmeyi bekliyor.

exTReme 13, güncellemelerle istenen seviyeye ulaşacaktır. O yüzden güncellemelerimizi
    mutlaka takip edin.

PES exTReme 13 İndirme Linki:

Turbobit Tek Link İndir

Standart Pes exTReme 13 Kurulum

exTReme 13 Kurulum Videosu...

Kurulum Tamamlandıktan Sonra

c:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013 İÇİNDEKİ "TSC exTReme 13 Arayüz.exe" Dosyasını sağ tıklayıp

gönder deyip masaüstüne kısayol oluşturmayı unutmayın. Bundan sonra oyuna girdiğinizde sürekli bu arayüzü kullanacaksınız.

Kurulum 3 adımda tamamlanacaktır.

Önemli: Rar dosyasını açarken ve kuruluma başlamadan önce mutlaka antivirüs programınızı kapatın.

Dosyalar Windows Security Essential ile virüs taramasından geçirilmiştir. Ancak ESED ve Avast gibi bazı programlar, dosya içeriğinde ki .dll dosyalarını
    virüs gibi algılamaktadır.

1. Adım: Belgelerim:

İndirdiğiniz dosyadan çıkan "Belgelerim" klasörüne girin ve "KONAMI" klasörünü sağ tıklayıp kopyala deyin. Kendi bilgisayarınızda ki Belgelerim klasörüne girin ve boş bir yere sağ tıklayıp yapıştır deyin ve dosyaları kaydedin. Çıkan değiştirme sorularına evet deyin.

2.Adım: Program Files:

İndirdiğiniz dosyadan çıkan "Program Files" klasörüne girin ve "KONAMI" klasörünü sağ tıklayıp kopyala deyin. Kendi bilgisayarınızda ki "Program Files" klasörüne girin ve boş bir yere sağ tıklayıp yapıştır deyin ve dosyaları kaydedin. Çıkan değiştirme sorularına evet deyin.

Program files klasörü win 7 için "C:\Program Files (x86)" ya da C:\Program Dosyaları (x86) olarak geçer.

3.Adım: Program Data:

İndirdiğiniz dosyadan çıkan "Program Data" klasörüne girin ve "KONAMI" klasörünü sağ tıklayıp kopyala deyin. Kendi bilgisayarınızda ki "Program Data" klasörüne girin ve boş bir yere sağ tıklayıp yapıştır deyin ve dosyaları kaydedin. Çıkan değiştirme sorularına evet deyin.

Program data klasörünü hard diskinizin "C" bölümünde göremiyorsanız, denetim masasına girin,klasör seçeneklerinden görünüm bölümüne girin
    "Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster" seçeneğini işaretleyin. Artık "C" içine girdiğinizde göreceksiniz.

WIN 8 Kullanıcıları:
    Program data, bilgisayarınızda C:\users ya da kullanıcılar klasörü içerisinde, biglisayarınızın adı içinde "AppData" olarak görünmekte

Örnek: C:\Users\hasan
    Emeği geçenler listesi uzun olduğu için indirdiğiniz dosya içerisinde ayrıca belirtilmiştir.

Kurulum tamamlanmıştır.
    İyi eğlenceler dileriz...

SDN Okuru

burdan indirceğine tsc den garanti indir

Standart Pes exTReme 13 Arayüz ve Mod Seçici Kullanımı

TSC exTReme 13 Kullanımı

SDN Okuru

Parayla satılabilecek değerde dev bir yapım demek yeterlidir sanırım

SDN Okuru

Standart Mod seçicide seçilen modlar oyun içinde aktif olmuyor mu? Çözüm

Eğer ki direkt olarak mod seçiciden modu seçip oyuna giriş yapıyor iseniz mod seçicideki aktif modlarınızın oyuna yansımaması gayet doğaldır. Mod seçici için ufak bir "hedef" ayarı yapmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki yolu izleyerek mod seçicinizi sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

-Oyununuzun kurulu olduğu yere girip "Aktif Modlar" klasörünü açınız.

-Sonrasında aktif modlar klasörünün içerisindeyken yukarıdaki adres satırının tamamını kopyalayınız.

-Yine oyununuzun kurulu olduğu yerden "tscserver" adlı klasöre girin ve "config txt" adlı not defterini açın.

img dir = "\..\Aktif Modlar" kısmında "tırnak işaretleri arasındaki yazıyı silip kopyaladığınız adres satırını yapıştırın ve not defterini kaydedin.

Daha sonrasında mod seçicinizi sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Örnek;

img dir = "C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\Modlar" (Bende buraya kurulu olduğu için bu satırı kopyaladım)

SDN Okuru

Pes Extreme 13 çok mükemmel bir yapım olmuş. Ellerine sağlık kardeşim.
    TSC' den indirin demişsin de kardeşim ben indirdim sorunsuz şekilde çalışıyor.
    Kurulumunda ilk denemede hata yaptım oda benim hatamdı. Şuan oynuyorum.

SDN Okuru

1 gb daha ram taktırayım ben yoksa dona dona nereye kadar

SDN Okuru

extreme çıktığına göre hemen pc ye bi format çekiyoruz sonra pesi yeniden kurup sadece extreme kuruyoruz ve futbolun tadını çıkarıyoruz.

SDN Okuru

Pes 13 Extreme anladığım kadarı ile yeni ibr oyun değil! Pes 2013' ün modifiye edilmiş hali öyle değil mi?

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pes 13 Extreme anladığım kadarı ile yeni ibr oyun değil! Pes 2013' ün modifiye edilmiş hali öyle değil mi?
    Pes için geliştirilmiş geniş çaplı yama paketi diyelim

SDN Okuru

Cool seydi

Selamu aleyküm admin ben tek link indirsem bu tümü oluyormu program data program files konami dosyasi varmi teklinkte yani sorun çikmaz demi

SDN Okuru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamu aleyküm admin ben tek link indirsem bu tümü oluyormu program data program files konami dosyasi varmi teklinkte yani sorun çikmaz demi
    ben indirdim hiçbir sorun yok.

SDN Okuru

exTReme hadi biraz daha hızlı in lütfen hadi

SDN Okuru

teşekkürler abicim adamın dibisin

Bowen32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

böyle yamalar oyunun orjinliğni bozuyor KONAMİ LİSANSSIZ BREZİLYA VE PORTEKİZ LİGİ ÇIKARTICAĞINA TÜRKİYE LİGİ ÇIKARTSIN !!!!!

Yaklaşık 3 yıldır fifa oynuyorum, bu sene hariç diğer yıllar bilgisayarimda peste yukluydu ama fifa iyice arayi açınca yuklemedim. 2006 dan beri hasan abinin çalışmalarını takip ederim, pesi oynanabilir hale getiren yama onun ve ekibinin yaptigi yamadir.

Bowen32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok uzun diyenler gturbobit'ten indirsin link-generatör

Alıntı Bowen32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle yamalar oyunun orjinliğni bozuyor KONAMİ LİSANSSIZ BREZİLYA VE PORTEKİZ LİGİ ÇIKARTICAĞINA TÜRKİYE LİGİ ÇIKARTSIN !!!!!
    yok arkadaş asıl extreme kurunca pes bişeye benziyor.

SDN Okuru

Standart pes2013 extreme

kaç saatte doluyor? tek lınk

SDN Okuru

extreme varken başka yamaya fgerek yok hepsini kaldırıyorum.

AHMT06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

extreme iyidir iyi böyle daha hızlı gibi

SDN Okuru

extreme çıkmış arkadaş bu okul ders falan herşeye yabancı olduk ya indirlemim.

SDN Okuru

off pes off yedin bitirdin kotayı

SDN Okuru

boyut çok büyük gelebilir ama en iyi pes 13 yama paketi olduğu için indirmek şart

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)