Etiketli Kullanıcı Listesi

1. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 144
Like Tree1Beğeni

Konu: PES 2013 Süper Toto Süper Lig Yaması (PeSBoX Anatolia 2013 v 0.9.53 Çıktı!)

Thumbs down PES 2013 Süper Toto Süper Lig Yaması (PeSBoX Anatolia 2013 v 0.9.53 Çıktı!)

Pes 2013 Spor toto süper lig yaması; Pesbox anatolia 2013 v 0.9.53 çıktı!

GENEL ÖZELLİKLER

• Yeni Ligler: Bundesliga, Pes 2013 Spor Toto Süper lig yaması (Türkiye ligi yaması)
    • Yeni 2. Ligler: Npower Championship (tamamı), Pes 2013 PTT 1. Lig
    • Lisanslı ligler ve kupalar
    • Lisanslı Barclays Premier League ve Liga Zon Sagres
    • Önemli milli takımların gerçek formaları
    • Fake oyuncuların gerçek isimleri
    • Bazı önemli transferler
    • DLC 1.00 içerir
    • Blur efekti kapalı
    • Online uyumlu

Not:
    Yama AIO yani hepsi bir arada olarak hazırlanmıştır. Spor toto süper lig yaması ve PTT 1. Lig yaması eklenmiştir. Önceki versiyonları indirmenize gerek yoktur.

Önemli:
    PES 2013'ün düzgün olduğundan emin olun ve SKIDROW sürümlerinden uzak durun. Oyundan atmalardan ve diğer hatalardan biz sorumlu değiliz.

NASIL KURULUR

• Eski 'pesbox-server' klasörünü silin.
    • 'v0.9 Installer.exe' dosyasını kullanarak yamayı kurun ve PES 2013 kurulum yerinin doğru olduğundan emin olun.
    • 'PeSBoX Anatolia 2013 v0.9.53 Installer.exe' dosyasını kullanarak yamayı kurun ve PES 2013 kurulum yerinin doğru olduğundan emin olun. v0.9 kurulu olmak zorunda önce onu kurun.
    • Kurulum bittikten sonra oyunun kurulu olduğu yerdeki 'PeSBoX Anatolia 2013 Selector.exe'yi çalıştırın. Normal oyun için 'Patch Mode' butonunu, online oyun için 'Online Mode' butonunu kullanın.
    • Mod seçicinin çalışması için 'Microsoft .NET Framework 4.0' yüklü olmalıdır.
    • Windows Vista/7/8 kullanıcıları bütün exeleri yönetici olarak çalıştırın ya da UAC'yi kapatın.

PES 2012 SÜPER LİG YAMASI

PeSBoX Anatolia 2013 v 0.9 ve 0.9.53 Aynı Dosyada Tek Link indirin;

Uploaded

Not: Tek link uploaded.net ten indirenler; yukarda anlatıldığı gibi önce dosya içerisindeki v 0.9 u, daha sonra v 0.9.53 u kuracaksınız

Alternatif Linkler

Anatolia 2013 V 0.9 indir;

Turbobit

V 0.9.53 indirin Kurun v0.9 Kurulu Olmak Zorunda;

Turbobit

rar şifresizdir...
    Aretios bunu beğendi.

yamayı kuramayanlar buradan yazarsa her türlü yardımcı olurum

SDN Okuru

sonunda tek link saolun

SDN Okuru

Unhappy yardım

yha birader bn her dediğini harfi harfine uyguladım windows 7 kullanıyorum yöetici olarak çalıştıdım falan filan ama selectörü çalıştırıorum normal oyun diorum pes 2013 kurulu değil dior

ARkadaşım bu konuyu açmıştım ayrıca milleti kandırma "v 0.9.53" böyle bir yama yok.Bir de yukarıda bir kişi çalıştıramamış upload eden kişi olarak çalışır durumda mı kontrol et istersen

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yha birader bn her dediğini harfi harfine uyguladım windows 7 kullanıyorum yöetici olarak çalıştıdım falan filan ama selectörü çalıştırıorum normal oyun diorum pes 2013 kurulu değil dior
    Eğer yamayı kurduktan sonra açarken, oyun kurulu değil gibi hata veriyor ise; Yamayı kurarken PES 2013′ün kurulu olduğu yere kurduğunuzdan emin olun.

Evet yama otomatik kuruluyor ama, orda otomatik olarak C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013 yoluna kuracaktır ama sizin oyununuz bu dizine kurulu değil ise kendiniz düzenlemeniz gerekmektedir aksi taktirde bu hatayı verecektir.

Şahsen denedim çalışıyor arkadaşlar.
    İndirip kuranlar yazarsa sevinirim

Alıntı meraklikedicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARkadaşım bu konuyu açmıştım ayrıca milleti kandırma "v 0.9.53" böyle bir yama yok.Bir de yukarıda bir kişi çalıştıramamış upload eden kişi olarak çalışır durumda mı kontrol et istersen
    Merhaba meraklı kardeş değerli yorumun için çok teşekkürler, sen yapımcının sitesine sürekli girip çıkan birisin benden iyi bilmem lazım böyle yama var mı yok mu

bu kez gözünden kaçmış olabilir ama tabiki senin bunu görmemem olmadığı anlamına gelmez. V 0.9.53 çıktı kontrol et, iyi indirmeler...

Merhaba meraklı kardeş değerli yorumun için çok teşekkürler, sen yapımcının sitesine sürekli girip çıkan birisin benden iyi bilmem lazım böyle yama var mı yok mu

bu kez gözünden kaçmış olabilir ama tabiki senin bunu görmemem olmadığı anlamına gelmez. V 0.9.53 çıktı kontrol et, iyi indirmeler... [/QUOTE]

hmm evet kusura bakma konunu gördüğümde baktım görememiştim şimdi buldum. Paylaşım için teşekkürler.

Alıntı meraklikedicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmm evet kusura bakma konunu gördüğümde baktım görememiştim şimdi buldum. Paylaşım için teşekkürler.
    önemli değil, rica ederim pesbox un 1.0 versiyonu ne zaman çıkacak ya bilgin var mı? Final versiyonu geç kalmadımı biraz

SDN Okuru

Standart Pes

Arkadaşlar ben c nin içinde konami ordan pes 13 ün içine kuruyorum dosyayı fakat patch mode'u seçmeye çalıştığımda bana .exe dosyası bulunamadı diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

SDN Okuru

pardon ben yüklemiştim bu versiyonu, en son çıkan bu 0 9.53 değil mi?

pardon ben yüklemiştim bu versiyonu, en son çıkan bu 0 9.53 değil mi?
    Evet arkadaşım en son sürüm bu, iyi indirmeler...

SDN Okuru

Exclamation hata

zaten çalışıyro hatası var

SDN Okuru

Standart Dediklerinizin hepsini uyguladım ama kurulmadı diyor

selamün aleyküm dedklrnizi uyguladm açmıyor :S

SDN Okuru

Standart Sorun yaşıyorum

Merhaba eski pesbox kloserini silin derken neyi sileceğiz sadece bi klasör var oda img diye onu mu sileceğim?

SDN Okuru

Arkadaşlar ben c nin içinde konami ordan pes 13 ün içine kuruyorum dosyayı fakat patch mode'u seçmeye çalıştığımda bana .exe dosyası bulunamadı diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
    bu arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını ben yaşıyorum şu anda bize yardımcı olun bir sürü uğraştım bu dosyayı indirmek için bunun karşılığı bu olmamalı

SDN Okuru

Standart kuramıyorum

abi şimdi bedava nasıl indirecez hangi linke tıklayacaz olayı tüm ayrıntısıyla bana anlatabilir misin

SDN Okuru

teşekkürler kanki

SDN Okuru

Merhaba eski pesbox kloserini silin derken neyi sileceğiz sadece bi klasör var oda img diye onu mu sileceğim? Ben herşeyi kuruyorum içine patch modeye basıyorum oyun kurulmadı diyor.. Windows vista kullanıyorum.. Bi yardımcı olun lütfen. Saygılar.. Bayramınız mübarek olsun..

SDN Okuru

Standart Yardım lütfen :S

Microsoft .NET Framework 4.0' link atar mısınız yüklemem için. Bende Microsoft .NET Framework 4 client profile, Microsoft .NET Framework 3.5 SP1, Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 dil paketi-trk var ne yapmam lazım?

SDN Okuru

link nerde

SDN Okuru

bu mudur budur abi ne diyem

SDN Okuru

ya bende pes 2013 exe pesbox ant.. bulanmadı dio !!! yardım dogru yerde attıım

SDN Okuru

tek dosyada vermen iyi oldu ayrı ayrı indiremiyordum saol

SDN Okuru

Ya bu v 0.9.53 dosyasından bişey çıkmadı biri yardımcı olabilirmi nasıl yüklicem onu ?

SDN Okuru

arkadaşlar aynı sorun bende de çıktı yardım edin de bizde oynayalım artık lütfen

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)