Sizce hangi sıralı otogaz sistemi ?

Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 23 ve 23
Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By ewrecca

Konu: Sizce hangi sıralı otogaz sistemi ?

canki1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Sizce hangi sıralı otogaz sistemi ?

Arkadaşlar 2007 model 1.4 fiat doblo var bizde fakat benzin fazla yaktığından tüp taktıracağız sizce hangi markayı tercih etmeliyim sağlıklı, kaliteli ,güvenilir, sorunsuz bir ürün tavsiyesi bekliyorum bilgili arkadaşlardan

ewrecca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

atiker taktır 900 lira 4 ay kadar oluyor ben 1.6 2000 model leon a taktırdım çok memnunum. ben yaygın olduğu için atikeri seçtim daha iyisi mutlaka vardır ama ufak illerde birden fazla yetkili servisi olduğu için bir ustayı beğenmezsen ötekine götürme avantajı var.
    canki1903 bunu beğendi.

kardeş arabanın çekiş gücünü etkiler mi ve yer olarak sizce arabanın altına mı taktırayım doblonun içine mi

mustang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Landi Renzo tavsiye ederim.
    1,4 motorlarda sıralı sistem olduğundan pek sorun oluşturmuyor.
    Gerçi Doblo nun ağırlığı ne kadardır

ewrecca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende bir etkilenme olmadı şehir içinde 203 kuruş yakıyor deneme amaçlı 170-180 civarı bastım benzinden herhangi bir farkı yok klima açık yokuş yukarı denemelerinde filan yorulmadan çıkıyor dediğim gibi benzinden farkı yok çok memnunum zaten piyasadaki lpg markalarının %70 i atiker taktır hiçbir sıkıntı yaşamazsın. şimdi birde obd sistemi çıkmış bluetooth la bağlanıp devir saati gösteriyor yaz kış ayarı yapıyor bir sıkıntı varsa onu tespit edebiliyorsun ben obd li istemiştim ama burdaki usta daha hiç takmadım emin olamıyorum diyince normalini taktırdım
    Alıntı canki1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş arabanın çekiş gücünü etkiler mi ve yer olarak sizce arabanın altına mı taktırayım doblonun içine mi

atlantisprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çevremdeki herkes biz Atiker kullanıyoruz bir sorun yaşamadık dediler Atiker taktırdım. Sorun yok Allah'a şükür.

beyler ben atikerin yan ürünü olan went gas taktırdım yarın arabayı servisten alacağım...atikerle aynı parçaları kullandığı söylenildi...ve çok tasarrufluymuş yarından sonraki izlenimlerimi paylaşacağım

engerex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atiker. Hem yerli marka hemde kaliteli ve yaygın.

Alıntı canki1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler ben atikerin yan ürünü olan went gas taktırdım yarın arabayı servisten alacağım...atikerle aynı parçaları kullandığı söylenildi...ve çok tasarrufluymuş yarından sonraki izlenimlerimi paylaşacağım
    Hayırlı olsun.
    Bir de yakıt farkını paylaşırsan faydalı olur. 1.4 motor pek tasarruf sağlamaz gibime geliyor.

skys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Brc'de benim tavsiyemdir. 2008 Model Chevrolet Lacetti arabamızda kullanıyoruz Lpg yüzünden bir kere yolda kaldık Oda Kaçak yaptığı için motoru kapatmış saolsun akıllı makine

valla ben lpg de lovato ve prinsten yana hakkımı kullanırdım biraz pahalı ama sorun olmuyor taa 11 sene önce bağlatmıştı rahmetli babam hala aynı araba da lovato var sadece mecburi tank değişimi yapıldı

yasin_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şuan rakipsiz lovata

Nemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sıralı Sistemi iyi düşünün, araç belli sıcaklığa gelene kadar benzin harcayacaktır, halbuki direk gazla çalışan sistemlerde var. Aklınızda bulunsun. Özellikle kışın cok benzin harcar. halbukı arac 1.4 rahatlıkla direk gazla çalışan sistem takılır diye biliyorum.

xyz1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben brc derim. 1,8 passatta şehirler arası 120km ortalama hızda 18 kuruşa kadar düşüyor..

alalı 2 gün oldu went gas tüpten memnun olduğumu söyleyebilirim.. aldığım gün gittim depoyu fulledim 75 liraya fullendi...yaklaşık bi 75 km kadar yol yaptım hala lpg sinyal ışıklarının hepsi yanıyor yani deponun daha çeyreği bile bitmedi...çekişlerde tabiki benzine göre daha agır araba ama en dik yokuşlarda bile zorlanmadan gidebildim şimdilik daha belli olmaz ama şuanlık düşüncelerim olumlu...

bt38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Lovato'yu tercih ettim. Önceki iki aracımızda da Lovato vardı. Hiç sıkıntı çıkardığını görmedim, duymadım.
    Bi arkadaş yerli olsun diye BRC taktırdı, motoru dikkatli dinleyince çıtçıt ses çıkarıyo.
    Ufak bi fiyat farkı için bilinmedik bi marka taktırma sakın, daha sonra parça lazım olur sistemi komple değiştirmen gerekir.

grkn-g - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bir çok marka var ama fiyat performans açısından bakınca kendi arabama taktırıcak olsam brc den şaşmam paran çoksa prins taktırabilirsin

SDN Okuru

arkadaslar bende 1.2 albea var sıralı otogaz taksam cekısten cok dusermı? sizce hangı marka daha ıyıdır

Genero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar gazlı arabada illaki çekiş düşer.bunu şöyle test edin 80 le giderken 2bin devir civarlarında arabayı benzine alın ayağınız gazla sabit iken araba bir anda ok gibi fırlar.hep tüplü hem düz benzinli otomobilleri çok kullandım arada dağlar var ama insan alıştığı için aynı gibi geliyor

SDN Okuru

Thumbs down

arkadaşlar reklamlara aldanmayın şu anda atiker piyasadaki en kötü marka özellikle gaz beyni ayar tutmuyor sanayide araştırma yapmadan marka seçmeyin

Brc ve aldesa öneririm hemen hemen her araca uyumludur.atiker ise şimdiye kadar yerli üretim olduğu için hep problem çıkmıştır taktırırsanızda mutlaka avrupa olsun aklınızda bulunsun.

Alıntı ewrecca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bir etkilenme olmadı şehir içinde 203 kuruş yakıyor deneme amaçlı 170-180 civarı bastım benzinden herhangi bir farkı yok klima açık yokuş yukarı denemelerinde filan yorulmadan çıkıyor dediğim gibi benzinden farkı yok çok memnunum zaten piyasadaki lpg markalarının %70 i atiker taktır hiçbir sıkıntı yaşamazsın. şimdi birde obd sistemi çıkmış bluetooth la bağlanıp devir saati gösteriyor yaz kış ayarı yapıyor bir sıkıntı varsa onu tespit edebiliyorsun ben obd li istemiştim ama burdaki usta daha hiç takmadım emin olamıyorum diyince normalini taktırdım
    aynen atiker taktır ama leonla dobloyu bir tutma çekiş gücü düz yolda yaşamazsın ama rampalarda hissedersin..

SDN Okuru

arkadaşlarben lpg montajcısıyım her aracın tasıdıgı randuman aldıgı sistem faklıdır örnegin kamporosör veya turbo araclar yüksek begirli araclar prins 1,2 1,4 1,6 motorlu araclara atiker brc lavoto olur tabi iyi bir usta takarsa

SDN Okuru

Arkadaşlar mrhb 1.4 seat ibizam var hangi marka tüp taktırsam şimdiden teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)