Nokia Lumia 920 Sorunu!!

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 46
Like Tree1Beğeni

Konu: Nokia Lumia 920 Sorunu!!

Standart Nokia Lumia 920 Sorunu!!

Arkadaşlar geçen hafta Lumia 920 aldım.Telefon güzel ama GPS'inde sorun var gibi.Bulunduğum noktadan daha uzak bir yerde olduğumu gösteriyor.Arada 200-300 metre belki daha da çok mesafe var.Ne yapmalıyım ?

Zaten normal sapmalar. Elinde profesyonel yer bulucu makinası olmadığından sana doğal gelmiyor mu, nedir bunu dert edici konu yapan ?

alonespy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

lumia 920 için harita güncellemesi geldi bu sorun ben de vardı güncelleme sonra düzeldi...207 mb bir güncelleme haritaları açıp ayarlardan güncelleme kontrol et diyerek görebilirsin

Güncellemiştim zaten ama hala aynı.iPhone 3GS direkt evimin olduğu yeri gösteriyor.Lumia 300-400 metre daha uzak biryeri.

ardacumhur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı syktv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncellemiştim zaten ama hala aynı.iPhone 3GS direkt evimin olduğu yeri gösteriyor.Lumia 300-400 metre daha uzak biryeri.
    Konuyla ilgisiz olacak özür dilerim ama Windows Phone 8'e gelen güncelleme neler içeriyor?

Güncelleme gözükmüyor.

cr7kaan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence çok abartılcak bi hata değil güncelleme yada en kötü cihazı 0 layıp güncellemelirini yüklediginizde sorununuz ortadan kalkar

hamza5806 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı olsun çok güzel cihaz
    wp8 daha çok yeni yakında güncellemelerle sorununuz düzelecektir

velespit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar telefonu inceleme fırsatını bulmuştum, nokia store da, nokia haritalar uygulamasından olduğumuz yeri göstermemişti baya bi uzak yerdi konumumuz telefonda, sonra ben haritayı guncelliyim dedim fakat uygulamadan cıkınca harita guncellemesi duruyordu yani guncellemeyi tekrar baslat yada kaldıgı yerden devam et diyorudu, şimdi sizlere sorum su ; telefonda bi uygulama arka planda çalışmıyormu lumia 920 de çünkü dediğim gibi ben sürekli haritanın guncellenmesini bekliycek degilim farklı bir ihtiyacımı telefonda karşılayacak olsam güncelleme arka plandan devam etmiycek ve bu bana cok tuhaf geldi. Bende e63 var arka planda haritayı guncelliyor misal. Sizlerin yorumu nedir. SAYGILAR

Herşey mükemmel olamıyo malesef ama hataların güncellemelerle geçirilecegini düşünüyorum böle bırakmaz windows bunu bu amiral gemi sonçta

DJ.ON9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı velespit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar telefonu inceleme fırsatını bulmuştum, nokia store da, nokia haritalar uygulamasından olduğumuz yeri göstermemişti baya bi uzak yerdi konumumuz telefonda, sonra ben haritayı guncelliyim dedim fakat uygulamadan cıkınca harita guncellemesi duruyordu yani guncellemeyi tekrar baslat yada kaldıgı yerden devam et diyorudu, şimdi sizlere sorum su ; telefonda bi uygulama arka planda çalışmıyormu lumia 920 de çünkü dediğim gibi ben sürekli haritanın guncellenmesini bekliycek degilim farklı bir ihtiyacımı telefonda karşılayacak olsam güncelleme arka plandan devam etmiycek ve bu bana cok tuhaf geldi. Bende e63 var arka planda haritayı guncelliyor misal. Sizlerin yorumu nedir. SAYGILAR
    arkadaşım 4 gündür kullanıyorum ve senın söylediğin konu ile ilgili sunu tahmın edıyorum. harıta için geçerlimi bilemıyorum ama dun ilk güncellemeleri aldım, güncelleme esnasında başka işlemler yaptım (muhtemelen incelediğin telefonda arka plan uygulamalarında güncellemelere izin verilmemiş.)
    merak edenlere 8 farklı içerik ile ilgili güncelleme aldım. ama ilk beklediğim şey olan arama butonu ile ilgili birşey yoktu.

Question Nokia Lumia 920 update

Alıntı DJ.ON9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 4 gündür kullanıyorum ve senın söylediğin konu ile ilgili sunu tahmın edıyorum. harıta için geçerlimi bilemıyorum ama dun ilk güncellemeleri aldım, güncelleme esnasında başka işlemler yaptım (muhtemelen incelediğin telefonda arka plan uygulamalarında güncellemelere izin verilmemiş.)
    merak edenlere 8 farklı içerik ile ilgili güncelleme aldım. ama ilk beklediğim şey olan arama butonu ile ilgili birşey yoktu.
    Siz genel Windows Phone 8 güncellemesi mi aldınız?Yoksa mağazadan kullandığınız uygulamaların güncellemesi mi?

nokia muzik, ve uygulamalarla ilgili bi kaç kalem de ayar güncellemesi vardı. toplam 8 adet ama net hatırlamıyorum.

Alıntı ardacumhur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz genel Windows Phone 8 güncellemesi mi aldınız?Yoksa mağazadan kullandığınız uygulamaların güncellemesi mi?
    nokia muzik, ve uygulamalarla ilgili bi kaç kalem de ayar güncellemesi vardı. toplam 8 adet ama net hatırlamıyorum.

Lightbulb Nokia Lumia 920 Update

Windows Phone 8 sürüm güncellemesi yaptı HTC cihazlar bu güncellemeyi kurdular.
    Nokia ise twitter hesabından yaptığı açıklamada bu ay içinde güncellemenin windows phone 8 kullanan nokia cihazlara da sürüleceğini duyurdu.

Portico adı verildi bu sürüme.
    Eski sürüm kodu:8.9.9903.10
    Yeni sürüm kodu:8.9.10211.204(portico adı verilen Windows Phone güncellemesinden sonra)

Gelen özellikler:

Ekran kapalıyken Wi-fi açık tut,
    Sms'lerin hepsini seçme(silme yada taşıma gibi işlemlerde),
    Gelen aramayı Sms ile yanıtlama(reddettiğinizde açıklama için sms gönderme),
    Yazılan mesajları taslak olarak kaydedebilme
    ...
    gibi özellikler ekliyor.Ayrıca bazı ekranlarda tekrardan parola isteme ve kendi kendine reset atma sorunları da giderilmiş
    Konu mr_rain tarafından (18-12-2012 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı kalın yazmıyoruz.

Bence dahada gelişecektir zamanla güncellemeler oldukça eksikler giderilip daha kullanşlı bi cihaz olacaktır
    Konu mr_rain tarafından (18-12-2012 Saat 13:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı renkli yazmıyoruz

Nokia yaptığı son açıklamada da kamera iyileştirmesine gidileceğini belirtmiş.

Yani çektiğimiz fotoğrafları dijital yakınlaştırdığımızda oluşan flu'laşmayı ve renklerin yumuşamasını düzelteceğini söylemiş.
    Konu mr_rain tarafından (18-12-2012 Saat 13:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı kalın yazmıyoruz

Alıntı ardacumhur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokia yaptığı son açıklamada da kamera iyileştirmesine gidileceğini belirtmiş.

Yani çektiğimiz fotoğrafları dijital yakınlaştırdığımızda oluşan flu'laşmayı ve renklerin yumuşamasını düzelteceğini söylemiş
    .
    güncelleme geldi bu günceleştirmede mi gelcekti yoksa daha gelmedimi
    Konu mr_rain tarafından (18-12-2012 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.

Alıntı lokman686868 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güncelleme geldi bu günceleştirmede mi gelcekti yoksa daha gelmedimi
    Henüz gelmedi.Bu gelen güncelleştirme Windows Phone 8 güncellemesiydi.Benim bu iletide bahsettiğim Nokia'nın Lumia 920'ye özel firmware güncellemesi
    Konu mr_rain tarafından (18-12-2012 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

Standart lutfen yardımcı olun

merhaba arkadaşlar nokıa lumia 920r telefona yenı sahip oldum fakat facebook uygulaması ingilizce bunu nasıl tükçeye çevirebilirim bana yardımcı olurmusunuz

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar nokıa lumia 920r telefona yenı sahip oldum fakat facebook uygulaması ingilizce bunu nasıl tükçeye çevirebilirim bana yardımcı olurmusunuz
    biraz sabret arkadasım ay içinde yüklü güncelleme yapılacağı duyuruldu....

SDN Okuru

nokia lumia 920 kullanıcısyım twitter hesabımda aktif olduğu halde orada herhangi bir bildirim yada paylaşımları göremiyorum telefonumda sadece şu anda haber akışlarınıza bağlanamıyoruz diyor özel bir ayar var mı acaba gözden kaçırdım? facebook ta ben cevrimiçi iken konuştugum karşı tarafın cevrimdışı olması ve bu nedenle karsı tarafın bana cevrim dışı attığı msj gelmemesi ilişkin şimdiden teşekkürler

SDN Okuru

Ekran kapalıyken wifi açık tutamayan bir cihaza 1600 TL veren zihniyeti anlayamıyorum arkadaş bunun için güncelleme bekliyorsunuz
    Nemre bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart wifi sorunu

arkadaşlar nokia lumnia 920 kullanıyorum ev gibi küçük wifi ağlarına katılabiliyorum ancak herkese verilen farklı id ve şifre uygulamalı wifi lere bağlanamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

SDN Okuru

bir kere yere düşünce tuzla buz olan telefonlara 2000 lira vermekten iyidir.

SDN Okuru

selam arkadaşlar bende yeni bi telefon almak istiyorum lumia 920 düşünüyordum ama yazıları okudukdan sonra çelişkide kaldım kullanan arkadaşlar tavsiye edermi alıp almama konusunda şimdiden teşekkür ederim

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)