Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 31
Like Tree7Beğeni

Nokia Lumia 920 mi HTC 8X mi ?

Nokia forumunda Nokia Lumia 920 mi HTC 8X mi ? konusunu incelemektesiniz.

Evet bundan önceki konumda S3 le L920 arasında kaldıgımı belirtmiştim . Bugun Turkcell e gittim S3ü gördüm çok büyük sanki bi psp aldım elime öle bi hissiyat geldi direk bıraktım ...

cr7kaan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Talking Nokia Lumia 920 mi HTC 8X mi ?

Evet bundan önceki konumda S3 le L920 arasında kaldıgımı belirtmiştim . Bugun Turkcell e gittim S3ü gördüm çok büyük sanki bi psp aldım elime öle bi hissiyat geldi direk bıraktım çünkü rahat kullanılacıgını sanmıyorum . Daha sonra L920 yi elime aldım Sarı Renkte olanıydı kırmızısıda beyazıda gerçekten mükemmel duruyodu hasta kaldım renklere Neyse kurcaladım biraz gerçekten süper cihaz mükemmel saglam kullnılan malzemeler gerçekten nokiaya yakışır cinsten onu incelerken htc 8x gözüme çarptı ilkten l920 nin mavisi sandım sonra baktım htc ymiş sonra onuda kurcaladm aynı yani bi kaç özellik olarak htc üstün ses olayıda buna dahil şimdi Htc 8x le L920 arasında kaldım sizce hangisi uçan telefon çıkana kadar benim elimde olacak cihaz olmalı yorumlarınızı önerilerinizi tecrübelerinizi bekliyorum saygılar . .
    Konu cr7kaan7 tarafından (02-12-2012 Saat 19:08 ) değiştirilmiştir.
    ardacumhur bunu beğendi.

Requ3m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İkisini de kullanmışsın kendin karar ver. Hangisi daha kullanışlı geldiyse onu al.
    thekillingroad bunu beğendi.

2side aynı geldi bana ama seçim yapamadım :/

ardacumhur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up Nokia Lumia 920

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsila...ndows-Phone-8X

Bu kıyaslama teknik açıdan.Dizayn olarak 8x biraz daha ince.Daha hafif.

Malzeme kalitesi olarak bana sorarsan ben Lumia 920 derim.Teknik özellikler neredeyse aynı fakat arada 50TL fark var bence bu yüzden Nokia almanı öneririm.

HTC'de arka yüzeyde bazı kararmalar ve soyulmalar olduğunu duydum.Nokia'nın böyle bir sorunu yok.Ayrıca drop test'lerini de izlemen iyi olur.Özellikle phonebuff'ın yaptıkları bence hoş.Değerlendirmene katkısı büyük olur.

Nokia'da Haritalar,sürüş ve bilen göz(city lens) özellikleri de çok yararlı bence.
    Konu mr_rain tarafından (25-02-2013 Saat 12:26 ) değiştirilmiştir.

lumia 920 kesinlikle 8x in sözü bile olamaz nokia ya ait uygulama lar var ve çıkıyor hem sesde nokia da dollby var
    ardacumhur bunu beğendi.

orcnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8x al lumia çok ağır

ryodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teknik özellik bakımında yakın cihazlar fakat kamera,ovi maps,malzeme dayanıklığı gibi konularda Lumia 920 çok önde.. bence Lumia 920 almalısın
    yer6 bunu beğendi.

Regionella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oyun ve uygulama da kullanıyorsan android'li bi tel al. nokia'nın cracklı oyunlarını aramak zorunda kalacaksın ileride.

Peki Lumia 920 su geçirmez mi

ardacumhur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nokia Lumia 920'nin su geçirmezlik gibi bir özelliği yok. Yani su geçirebilir

SDN Okuru

ben lumia 920 derim çünkü hem malzeme olsun hemde nokia nın sana sunduğu yazılımsal destek htc den çok daha üstün. beatsaudio da zaten kulaklık takınca işliyo ki lumia 920de de ekolayzer ayarları var
    yer6 bunu beğendi.

Bi kaç yerde su geçirmez flan yazısını gördüm de

Lumia 920 nin mavisi var mı Türkiye satışında acaba yoksada ne zaman gelir bilgisi olan var mı

El Padrino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lumia 920.Çok tatlı cihaz.S3 kullanıcısı olarak bir sonraki cihazım Windows Phone olabilir...
    Mastaryem bunu beğendi.

Alıntı ryodo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teknik özellik bakımında yakın cihazlar fakat kamera,ovi maps,malzeme dayanıklığı gibi konularda Lumia 920 çok önde.. bence Lumia 920 almalısın
    bencede lumia 920 daha iyi

Nemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Param olsa alırdım ben lumia 920'yi

eğer wp8 telefon istiyorsan Lumia 920 daha iyi yine de inceleme videolarını izle
    Konu zozeidon tarafından (12-12-2012 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: Linkler kaldırıldı.

SDN Okuru

Standart Kesinlikle htc 8x

Alıntı cr7kaan7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bundan önceki konumda s3 le l920 arasında kaldıgımı belirtmiştim . Bugun turkcell e gittim s3ü gördüm çok büyük sanki bi psp aldım elime öle bi hissiyat geldi direk bıraktım çünkü rahat kullanılacıgını sanmıyorum . Daha sonra l920 yi elime aldım sarı renkte olanıydı kırmızısıda beyazıda gerçekten mükemmel duruyodu hasta kaldım renklere neyse kurcaladım biraz gerçekten süper cihaz mükemmel saglam kullnılan malzemeler gerçekten nokiaya yakışır cinsten onu incelerken htc 8x gözüme çarptı ilkten l920 nin mavisi sandım :d:d Sonra baktım htc ymiş sonra onuda kurcaladm aynı yani bi kaç özellik olarak htc üstün ses olayıda buna dahil şimdi htc 8x le l920 arasında kaldım sizce hangisi uçan telefon çıkana kadar benim elimde olacak cihaz olmalı yorumlarınızı önerilerinizi tecrübelerinizi bekliyorum saygılar . .
    nokia htc modeline göre 50 gram daha ağir ve ses kalitesi , video kalitesi, ekranve işletim sisteminin daha iyi olmasindan dolayi htc 8 x diyorum

thekillingroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lumia'nın avantajı, Nokia'nın acil çıkış butonu olması. Uygulama zenginliği açısından adamların tek çıkar yolu. O nedenle biraz daha geniş bir yelpazesi olacaktır.
    HTC'nin avantajları daha hafif, daha ergonomik olması, ses ve video kabiliyetlerinin daha başarılı olması.

Kişisel bir ekleme, Lumia pek kolay tutulur glemedi ama ama bu çok kişisel dediğim gibi.
    Artılar eksiler yukarıda, gerisi kişisel tercihe kalmış. Kaseden sallamak kolay onun yanında bunun adı okunmaz falan gibi.
    arif_kemal bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart HTC 8x

Kesinlikle HTC 8x'i almalısın. Ses sistemi Beats ve dünyanın en hızlı telefonlarından biri şu anda

SDN Okuru

Standart Nokia yı yanlış bilmeyelim

bir yanlışlık olabilir youtubede video testlerine bakarsanız eğer nokianın carll size merceği nin htcden dana net video çektiğini görebilirsiniz artı geçe çekimleri çok daha iyi arasındaki tek olumsuzluk nokianın biraz daha ağır olması unutmadan titreşim önleyici sensörde mevcut nokiada

SDN Okuru

Standart nokia derim ama size kalmış

htc nin artısı beats audio gerçi nokiada dd(double digital sertifikasına sahip)yabana atılmasın bir se kullanmış
    htce nokiada biraz daha hafif onun dışında kamerası nokianın daha iyi gece çekimleri daha iyi titreşim önleyici sensör var önemli olanlardan biri ücretsiz mükemmel bir navigasyon cihazı var artık gerisi kullanıcı seçimlerine kalmış diyebilir bu arada unutmanan hangisini fiyatı daha uygunsa onu tavsiye ediyorum ben nokia diyorum ama htc alan arkadaşa da niye aldın demem aşağı yukarı aynı sayılır terccih size kalmış

SDN Okuru

bende karasız kaldım ama insan kişiliğine uygun telefon almalı ınce seviyosa htc alsın yok ağır ama nokianında ozellıkleri kamerası olsun diyosan onu almalısın. bi telefonda her seyden once sekıl gelır onu kullanma kolaylığı gelir. seçim sizin ben her yorumu okudum her kes ayrı bişey diyo . en iyisi siz gidin bi mağazaya iki telefonuda alın kendınız karsılaştırın yarım saat bi saat. hangısı sana uyuyosa ekranı ıyı geliyosa onu al derim

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    htc nin artısı beats audio gerçi nokiada dd(double digital sertifikasına sahip)yabana atılmasın bir se kullanmış
    htce nokiada biraz daha hafif onun dışında kamerası nokianın daha iyi gece çekimleri daha iyi titreşim önleyici sensör var önemli olanlardan biri ücretsiz mükemmel bir navigasyon cihazı var artık gerisi kullanıcı seçimlerine kalmış diyebilir bu arada unutmanan hangisini fiyatı daha uygunsa onu tavsiye ediyorum ben nokia diyorum ama htc alan arkadaşa da niye aldın demem aşağı yukarı aynı sayılır terccih size kalmış
    Resim konusunda size katılmıyorum maalesef.nette yayınlanan karsilastirmalara zerre kadar güvenmiyorum.nedeni ise onex ile lumia nın resim karşılaştırması.onex in çektiğini iddia ettiği resim o kadar berbattiki onex kullanan biri olarak bunun palavra olduğunu farkettim.lumia yi bir gün denedim ama real football oynarken cihaz bir dakikada ateş gibi oldu..ayrıca yazılım desteği konusunda htc nin sıkintili oldugunada hiç katılmıyorum.bence htc daha doğru bir tercih olur.nokia çok kaba bir telefon.aslında o paralara wp8 yerine androitli onex veya s3 almak daha mantıklı

SDN Okuru

Red face nokia derim

nokianın tek eksisi biraz ağır olması onun dışında daha ağır basıyor
    htc nin tek artısı beats audio gerçi dd nokiada var hemen hemen aynı sayılır birde htc nin ergonomisi bana sorarsanız
    ebatı problem etmiyorsanız nokia ederseniz htc derim

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)