Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
4. Sayfa - Toplam 11 Sayfa var BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 76 ile 100 ve 251
Like Tree2Beğeni

Nokia C3-00 Kullananlar

Nokia forumunda Nokia C3-00 Kullananlar konusunu incelemektesiniz.

kudret1992 Nickli Üyeden Alıntı c3-00 daha dün aldım memnunum fakat ovi store ye girerken güncellemem gerektiğini söylüyor onayı veriyorum indiriliyor diyor orda kalıyor. aynı şekilde opera minide indiriliyor diyor orda ...

hsngrms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kudret1992 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c3-00 daha dün aldım memnunum fakat

ovi store ye girerken güncellemem gerektiğini söylüyor onayı veriyorum indiriliyor diyor orda kalıyor.

aynı şekilde

opera minide indiriliyor diyor orda kalıyor 3-5 dk duruyorum hala indiriliyor dediği için iptal ediyorum bunu nasıl düzelte bilirim ?
    Güncellemeleri telefonunuzu bilgisayara bağlayarak yapın, en güncel firmware sürümünü kurduktan sonra böyle bir sorun kalmayacak.
    Telefondan wireless'a bağlanarak güncelleme yapmayı deneyince olmuyor. Bilgisayara bağlamak şart...

Önce telefonu fabrika ayarlarına geri döndür.Ardından öyle bir dene bakalım olacak mı ?

---------- Post added at 16:28 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

Hattını yazarsan iyi olur.Vodafone de güncellerken sıkıntı çıkmıyor.Ama diğer operatörleri bilemiyorum.

hattım avea hat ile ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum wireless ile güncelleştirmeye çalışıyorum
    fabrika ayarlarına dönüp denedim yine olmadı.telefonu bilgisayara bağlayıp nasıl ovi mağazayı güncelleyebilirim ?
    Yazılım güncel ovi mağaza güncelleyemedim telefon üzerinden güncellemeyi indir dediğimde indiriyor diyor orda kalıyor öyle.

Bende eski yazılımda sıkıntı olmuştu, güncel firmware'ye geçince mail store sohbet topluluk vs. hepsini güncelledi. O nedenle bilemedim sendeki sorunun kaynağı nedir? Wireless bağlantısında problem olmasın? Normalde olmuyor ama farklı durum var zaten sende...

Alıntı hsngrms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende eski yazılımda sıkıntı olmuştu, güncel firmware'ye geçince mail store sohbet topluluk vs. hepsini güncelledi. O nedenle bilemedim sendeki sorunun kaynağı nedir? Wireless bağlantısında problem olmasın? Normalde olmuyor ama farklı durum var zaten sende...
    yeni üye oldum sanırım özelden mesajım gelmedi buraya yazıyorum yardımcı olurmusunuz merhaba kardeş c3 konusunda mesajlarınızı gördüm uzun süreli kullanıcısın sanırım elimde samsung ch@335 var c3 e geçmeyi düşünüyorum tam eminde değilim c3 nasıl sorun yaşadınmı şimdiye kadar boş mesaj sorunu reset sorunu diyorlar nedir yardımcı olurmusun tavsiye edermisin ??

@bsliali
    Hayır özel mesaj gelmedi. Bildiğim kadarı ile yeni üyeler gönderemiyor zaten.
    Boş mesaj sorunu güncellemelerden sonra geliyor. 7-8 tane boş mesaj var ve silinmiyor. Bir ara sinir oluyordum ama artık alıştım varlığı yokluğu bir.
    Ben başka büyük sorun yaşamadım. Reset sorunu diye birşeyi ilk senden duyuyorum.
    Fiyatına göre iyi bir telefon, Q klavyeye alışınca güzel oluyor.
    NOT: Eğer kamera senin için önemliyse başka bir telefon düşün bu 2.0 MP sadece.
    Sağlam telefondur onu da belirteyim

öncelikle cevabın için teşekkür ederim...reset sorunu derken daha önceki 5130 telefonumda vardı beyaz ekran geliyor tekrardan ana ekrana dönüyor internette c3 de bunu yaşayanlar varmış zaten bu durum nokiada kronik gibi birşey sanırım...

celalim93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

telefonun eksik yönü olarak kendi tarayıcısı yerine opera mini kullanılması olarak söyleyebilirim. onun dışında uygun fiyatı sebebiyle tercih edilebilir

Zaten tercih edilmesinde tek sebeptir fiyatı ve fiyatına göre sahip olduğu özellikleri. Aylar önce 299 TL'ye bundan iyisi yoktu

Standart C3 sorunu

selamlar .. Nokia C3 ü bugun aldım , ve şimdi bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. Telefonda mesaj yazarken Y tuşuna bastığımda Z yazıyor , Z tusuna bastığımda Y karakteri çıkıyor .. bu klavyedeki genel bir sorunmudur yoksa buunun nedeni ne olabilir .. cevabınız için şimdiden teşekkürler ..
    Konu emre___07 tarafından (03-11-2011 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.

Böyle birşeyi ilk defa sende duydum. Madem dün aldın hemen geri götür durumu izah et, değiştirsinler. Araya bayram girmeden hallediver.

bu sorundan kırkda bir yaşayan oluyor tab tek çözümü servis

C3 le nokıa pc suıte le ınternete baglananmıyorum daha dogrusu usb ıle pc telefonu gormuyor anlamadım gıttı bu sorunla karsılasan varmı arkadaslar bı cozumu varmı

USB girişini bilgisayara bağladığında telefonda 3 seçenek çıkıyor onları sırası ile dene hangisi hatırlamıyorum ama birisi doğru seçenekti ve istediğini yapabiliyordun.

o sorunu bende yaşıyorum. benim usb kablom da hiçbir usb girişinden telefonu görmüyor,anlamadım
    bir sorunum daha var; ben program indirmek istiyorum telefona ama hani şu jar destekli olanları filan tanımıyor. bunu nawsıl halledebilirim. java gibi bir program mı yüklemem gerekiyor ve nerden yükleyebilirim. yardımcı olursanız sevinirim (:

@emeldeu
    .jad dosyalarından yükleme yaptığında hata veriyor. Programın doğrudan .jar dosyası varsa sorunsuz çalışması lazım. Çalışmıyorsa verdiği hatayı burada paylaşabilirsin, ona göre çözüm aranır.
    Hangi model USB kablosu ile denedin? Ben 5800 XM'e ait USB kablosu ile her işimi sorunsuz gördüm.

selaamm teli bende yeni aldm gibi bişi bi iki hafta oldu.Bişey sorucam.İnternette gezinirken imleç yk mu ya tuslarla gitmek zor oluyo imleçle dha güzel oluyodu.Ayarı falan yok mu bilen varmı ?

Varsayılan tarayıcısında o özellik var mı bilmiyorum, Opera'nın yeni sürümünü veya BOLT veya UC Browser (favorim) yüklemeni tavsiye ederim.

Evan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nokia Browser Beta'da Wifi ile erişim sağlanamıyor arkadaşlar belirtim buradan.

Nokia Browser Beta da neyin nesi ki ?

Ya bu telefonda işaretle seceneği neden yokk :/

Herkese günaydın.Bende c3-00 kullanıcısı oldum.Bir sorum olacak sizlere.Usb den şarj oluyormu? Telefon hediye geldi.Usb kablosu yoktu.Aldım kabloyu ama usb den şarj olmuyor.5800 ın kablosunu da denedim yine şarj olmadı.Acaba c3-00 ın usb den şarj olma özelliği yokmu?
    Teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla usbden sarj olmuyor. Bende telefonun varsayılan tarayacısını güncellemek istiyorum nasıl güncelleyebilirim?

M.Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ismo08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla usbden sarj olmuyor. Bende telefonun varsayılan tarayacısını güncellemek istiyorum nasıl güncelleyebilirim?
    m.opera.com adresine gir telefondan o şekilde güncellersin üzerine yazdır falan diyeceksin..

teşekkürler. dediğin gibi yükledim fakat varsayılan olarak değişmedi :S oyunlara kaydetti. birde bende oyunlardan internete wlan olmadan bağlanamıyor ve dolayısıylada farklı tarayıcı kullanamıyorum :S

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)