Nokia N8 için ilk güncelleme yayınlandı!

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 32
    GeceBekcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Nokia N8 için ilk güncelleme yayınlandı!

Nokia'dan Ray Haddow'un belirttiğine göre cihaz uygulamalarının istikrarını arttıran bu güncelleme, büyük kısmı son kullanıcının farkedemeyeceği düzeltmeler içerse de N8'in çok daha düzgün bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

@ http://rd.uniturk.net/cSVvqf

The software update enhances the stability of the device applications. The majority of the fixes are invisible for the end user, but they make the Nokia N8 run even more smoothly.

cembaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

önce bi telefonu alalım da sonra güncelleriz bekle beni N8 geliyorum

pcwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne çabuk güncelleme çıktı, 5800a güncelleme niçin gecikiyor belli

Alıntı mertgenc86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce bi telefonu alalım da sonra güncelleriz bekle beni N8 geliyorum
    Bazı Nokia Shop'lar 990 TL'den satmaya başlamış, bazıları da soranlara 1090 / 1150 TL gibi fiyatlar çekmiş, Nokia Shop'lardan alacaksanız dikkatli olun ve 990 TL'den alanlar olduğunu ve tüm Nokia Shop'ların ortak fiyatta satması gerektiğini bildiğinizi ifade edin, fırsatçılara izin vermeyin.

Yalnız çeşitli paket içerikleri varmış ondan dolayı fiyat değişmiş de olabilir.

Aslında en iyisi Nokia'yı arayıp resmi satış fiyatını öğrenip farklı fiyatta satış yapan Nokia Shop'ları şikayet etmek ancak henüz Nokia tarafından resmen satışa başlandığına dair bir bilgi gelmediği için fiyat bilgisi vermeyebilirler.

sugar_klavyeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vay arkadaş biz daha telefonu alamadan güncellemesi bile çıkmış.

GeceBekcisi senden bir inceleme bekliyoruz artık.

bugün yüklemiştim bunu 1 tanesi tema idi isteğe bağlı 4 tane tema yüklendi,diğeri ise önemli diye yazıyordu yükledim ama tel yeni olduğu için farketmedim ne olduğunu, iyileştirmeydi sanırım.

mei
    mei isimli üye şu an offline konumdadır

ben adamlara email attım dedim bu ne iştir, nokia shoplar ayrı ayrı fiyatlara satıytıyorlar cihazı email için konu hakkında sizinle telefonda görüşmek için lütfen telefon numaranızı bize yollayın falan filan yazmışlar

Bayramda alacağım inşallah..Sabırsızzııım.

Blackout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar şu turkuaz renkte olanı nerden nasıl temin edeceğiz bilen var mı? Şu an N8 satılan zaten çok az yer var internet ortamında, onlar da lanse edildiği gibi 999 TL değil, çok uçuk fiyatlar belirlemişler...

ben 1150tl ye aldım yanında araç şarj kiti ve polaroidin bluetoothlu fotoğraf baskı cihazını hediye ettiler..999tl yle hemen hemen aynı hesaba gelmiştir sanırım.

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

Alıntı Blackout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu turkuaz renkte olanı nerden nasıl temin edeceğiz bilen var mı? Şu an N8 satılan zaten çok az yer var internet ortamında, onlar da lanse edildiği gibi 999 TL değil, çok uçuk fiyatlar belirlemişler...
    başta turuncusu için gittim ama gelen renkler siyah,gümüş gri ve yeşilmiş ..aralarında en iyisi grisiydi onu aldım bn

Alıntı Blackout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 tür paket içeriği olacaktı heralde, akseuar durumuna göre fiyat etkileniyordu. Heralde uçuk olması aksesuarların tam olmasından kaynaklı.

bu güncellemeyi cihazı takıp nasıl yüklüyoruz deneyen arkadaşlar yada bilenler varsa söyleyebilir mi acaba

Alıntı yasir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu güncellemeyi cihazı takıp nasıl yüklüyoruz deneyen arkadaşlar yada bilenler varsa söyleyebilir mi acaba
    "Uygulamalar" menüsü altından "yazılım güncelleme" uygulamasını çalıştırıp internete girmesine izin verirseniz kendisi size yol gösterecektir.

Alıntı GeceBekcisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Uygulamalar" menüsü altından "yazılım güncelleme" uygulamasını çalıştırıp internete girmesine izin verirseniz kendisi size yol gösterecektir.
    dediğiniz şekilde yaptım ama olmuyor.

Cihazı inceleme için kullandığım süre boyunca hakkında çok şey öğrendim, en kısa zamanda yayınlanacak N8-00 incelememiz aracılığı ile deneyimlerimi sizlere de aktaracağım.
    ozaman bizde hala bekliyoruz inş cok uzun surmez

Alıntı yasir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğiniz şekilde yaptım ama olmuyor.
    "Telefon uygulamaları güncellemesi"ni indirip kurduğunuz halde sorun devam mı ediyor? Anlayamadım?

Alıntı Turk_ST@Rs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozaman bizde hala bekliyoruz inş cok uzun surmez
    İncelememizin bir çok kullanıcının satın alma kararını etkileyeceğini bildiğimizden, cihazı yeterince kullanıp yazacaklarımızdan emin olduktan sonra yayınlamaya gayret gösteriyoruz. Beklediğinize değeceğini umuyorum

"Telefon uygulamaları güncellemesi"ni indirip kurduğunuz halde sorun devam mı ediyor? Anlayamadım?
    zaten o kısımda 2 tane güncelleştirme var birisi pc bağlanıp yapabiliyorsunuz diğeride sizin dediğiniz şekilde diğerini yaptığım halde sorun devam ediyor.

sugar_klavyeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihazı inceleme için kullandığım süre boyunca hakkında çok şey öğrendim, en kısa zamanda yayınlanacak N8-00 incelememiz aracılığı ile deneyimlerimi sizlere de aktaracağım.
    Sabırsızlıkla bekliyorum inceleme yazınızı. Umarım şu tartışmalar da artık biter.

serkanbb06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ankara kızılayda dolasıp sordum adamlar tezgahlara bile koymuyorlar depolarda saklıyorlar ve 1200 lira diyorlar niye dedim satıs fiyatı 999 lira hani nerde dedi kim satıyor dedi adam bana yani vodafone turkcell ve nokia shoplarda yaygınlassın her yerde aynı fiyata gelir

öncelikle herkese merhaba..
    telefonumu alalı henuz 3 gun oldu.. uygulamalar yada menuler arasında dolasırken telefonum kendini resetliyor ve kapanıp yeniden acılıyor (nadir sıklıkla) ama navigasyon yada internet gibi uygulamalarda sıklıkla resetleme olayını yaşıyorum.. n8 i aldıgım 2.gun internetten yaptıgım arastırmalar sonucu yazılımla ilgili bi sorun olabilecegini fikrine kapıldım ve en yakın nokia clup a goturerek yazılımı guncelledim.. fakat aynı sorun hala devam etmekte..umudum yok ama yeniden goturmeyi dusunuyorum.. bakalım bu sefer ne dicekler..

andriy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12mp kamera nedir yahu

Turuncu N8 im var çok memnunum telefonumdan... 1230 TL ye Nokia Shoptan aldım... Kutunun yanında 2 metre HDMI kablosu hediye ettiler... 25 TL yede slikon kap aldım o kadan toplamı bana 1255 tl ye geldi yani

Blackout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı thsngl54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turuncu N8 im var çok memnunum telefonumdan... 1230 TL ye Nokia Shoptan aldım... Kutunun yanında 2 metre HDMI kablosu hediye ettiler... 25 TL yede slikon kap aldım o kadan toplamı bana 1255 tl ye geldi yani
    995 TL'ye kapıda ödeme ile almıştım 8 ay kadar önce. Biraz pahalıya almışsın.
    Hayırlı olsun, güle güle kullan.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)