Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ?? - Sayfa 3

Etiketli Kullanıcı Listesi

3. Sayfa - Toplam 21 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 75 ve 508
Like Tree16Beğeni

Konu: Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

*Rorschach* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hepsiburada.com'dan 10'dan fazla ürün aldık ama herhangi bir problem yaşamadık. Sadece birkaç kez ürünlerin geç geldiği oldu. Bu tür durumlarda siteyle iletişime geçerseniz ürünler elinize daha çabuk ulaşır. Ben beklediğim bir kargo yüzünden günde 3 defa kargo şirketini aradığı hatırlarım

gecende kardesim porselen yemek takımı aldı tabaklarda bir sürü çıkmayan lekeler vardı içinde kırık tabaklar falan bende soğudum artık bu siteden

Öncelikle hiç tavsiye etmiyorum.Nedenlerine gelince; Soru maillerine verdikleri cevaplar kimi zaman 24 saati geçiyor.Stoğunda olmayan ürünleri satmaya çalışıyor.Satınca da tedarik süreci hiç bitmiyor.Bazı bilmeyen kişiler verdiği hediyeleri önceden göndertiyor.Böylelikle beklemek zorunda kalıyor ürünü.Müşteriye ilgi alaka SIFIR.Üstelik aydın doğanın sitesi.

Rikamekato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GittiGidiyor kullandım bir kere ve bir ürün 1-2 günde elime ulaştı. HepsiBurada kullanmadığım için bilmiyorum.

urunlerın tedarık sureclerı uzun oluyor cunku stokta olmayan bır urunu uretıcı fırmadan ıstıyorlar ve uretıcı fırma ne zaman o urunu yollarsa hepsıburada da o hızla ıslem yapıyor yanı demek ıstedıgım hepsıburada nın burada sucu yok kaldı kı adamlar bu konuda zaten acıklama yapmıslar..

su zamana kadar bır cok alısverıs yaptım oldukca guvenılır bır yer sıparısler yonunden de 1 kez sorun yasadım onu da hemen degıstırdıler oldukca memnunum

storm61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tedarik süreci uzun ve sorunlu son zamanlarda

engerex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Açıkçası Fiyatları yüksek olduğu için hepsiburadayı bir ürünü seçmek, incelemek, karşılaştırmak için kullanıyorum. Fiyat hangi sitede düşükse oradan alıverişimi yapıyorum. Şu ana kadar hbden ürün almadım.
    Alıntı revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar 14 gün sonra hepsiburada.com siparişimin stoklarında olmadığını yazan bi mail attı. burdan alışveriş yapmak tamamen şans işi çünkü kendilerine ait stoklar olmadığı için başka firmalardan tedarik ediyorlar dolasıyla işiniz diğer firmalara kalıyor.. ha şimdi ben ne mi yaptım siparişimi iptal ettim ve benim için başka bi süreç başladı zira parayı geri iade etmedede bir sürü sorun yaşayanlar var... korkuyorummm
    Böyle saçmalık olmaz. Eğer sen ürünü satın alabiliyorsan o an stokta var demektir. Stokta yok ise sepete ekleyememen gerekiyor. Israrcı olursanır fark ödemeden daha iyi muadilini yolluyorlar. Hatırlayın 300-400dolarlık ekran kartlarını yanlışlıkla 50-100 dolar olarak girdiler. Bir çok kişide bu ürünleri aldı. Bunlara stokta yok diyebilirlerdi. Aslında böyle yapmaya çalıştılar ama ısrarcı olunca millet aldı.
    Örnek bir tanıdığım bir ürün alacaktı. HByi aradı. Fiyat yüksek diye yakındı. Onlarda geliş fiyatına göre fiyatı bu stokta bitene kadar düşmez dediler. Oda o fiyattan aldı. Ürün daha eline ulaşmadan fiyat 250 den 200e düştü. Dedi nedir bu. Valla şöyle böyle. Fiyat indirimi yapmadılar. Israrcı olunca ürünü geri istediler. Yeni fatura kesip 200den vereceklerdi. Kargo şirketi araya girdi. 50TL lik hediye çeki yolladılar. Sorun halloldu.
    Önemli olan ısrarcı olmak. Maillere pek bakmıyorlar. Telefonla iletişime geçin. Daha etkili.
    Bir söz vardır. Ağlamayana emzik vermezler.

ben alısverıs yapmıyorum ama etrafımda sıkayet eden cok1
    Konu canözdemir tarafından (29-11-2009 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

o siteden aldığım ürünler birkaç kitap, bir güç kaynağı ve 4 gb lık hafıza kartıydı.

kitaplar çok güzeldi, güç kaynağı gayet iyi çalışıyor, hafıza kartımı ise kaybettim

Rapchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dostlar az önce kredi kartıyla alış veriş yaptım kargo bilgilerini kart bilgilerini girdim

sözleşmeyi okudum onayladım dedim kargo bilgilerine geri döndü ,sipariş takibine giriyorum

sipariş yok çekip çekmedigini göremiyorum böyle bişey başınıza geldimi hiç ?

Veya işlem yaptıktan bir süre sonra mı görünüyor sipariş.

aynısı bendede oldu..
    2 kere denedim..
    hep dedğin gibi oldu..
    dün denedm ve satın aldım..
    sen ürünü alamadın yani daha..
    ürün takibinde çıkardı alsaydın..

benm aldğm ürün stokta var görünüyodu,2 gündr tedarik sürecnde..
    Lanet olsun hepsiburada..:@

Dün akşam soru sordum saat 12 oldu hala cevap bile yok,daha öncede havale ile ekran kartı almıştım 4 günde havaleyi anca görebildiler 3günde kargoya vermeleri sürmüştü,bu sefer kredi kartıyla alayım dedim bu seferde böyle bi sorun çıktı.

Zaten Hizlial.com'dan baska bi yerden alış veriş yapan biri değilimdir, sırf indirimde istedigim bi ürün vardı alayım dedim pişman oldum bidaha fiyat bakmaya bile girmem oraya

St. Benoit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayramdan önceki pazartesi sipariş verdim 4 gün bayram gecti hala bi CD' lik bekliyoruz...

Ben aldığım hiç bir üründe sorunla karşılaşmadım.Ama sorun yaşayan arkadaşlar varmış.

Bana hiç denk gelmemeaine sevindim.Arkadaşlar adına üzüldüm.

Rapchy dediğin siteye bakalım bakalım hizlial.com du değil mi

incelemeye değer.

oooo! benim kredi kartına daha fazla taksit imkanı varmış o sitede.Ayrıca hepsiburadadan aldığım ürüne baktım bu sitede 8 tl daha ucuzmuş.
    Konu ZorhaK tarafından (02-12-2009 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.

Alıntı ZorhaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aldığım hiç bir üründe sorunla karşılaşmadım.Ama sorun yaşayan arkadaşlar varmış.

Bana hiç denk gelmemeaine sevindim.Arkadaşlar adına üzüldüm.

Rapchy dediğin siteye bakalım bakalım hizlial.com du değil mi

incelemeye değer.

oooo! benim kredi kartına daha fazla taksit imkanı varmış o sitede.Ayrıca hepsiburadadan aldığım ürüne baktım bu sitede 8 tl daha ucuzmuş.
    Evet zorhak hizlial.com müşterilerle çok ilgililer çoğu ürün diğer sitelere göre çok ucuz 2000tl yi aşkın alış veriş yapmışımdır hiç bi sorun yaşamadım ,geneldede havale ile alış veriş yapıyorum (elimden geldiğince kredi kartına bulaşmamaya çalışıyorum) örneğin bu sabah 9.30 'da havale yaptım 9.45'te havale alındı yaklaşık 1 saattede kargoya veriyorlar.(Ürün stokta varsa tabi, yoksada ertesi gün temin edip gönderiyorlar.)

Evet sevdim bu işi.Havale ile ödemenin ayrntısına bir bakayım.Daha uygun oluyor fiyat olarak.

Nakit paran varsa kredi kartıyla falan uğraşma tabiki

Yalnız yoksa bir tane Vakıfbank bankomat al havale ücretsiz onda ,garanti ,iş ve diğerlerinde ücretli diye biliyorum.

Rom. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@Rapchy reklam yapmayalım dostumm

hepsiburada.com ile çok sorun yaşamış biri olarak yinede ondan vazgeçemiyorum çünkü güvenilir.eskiden sipariş verip 1 ay beklediğimde oldu müşteri hizmetlerine dünya küfür ettim ama yeni sistem çok güzel sipariş verdim diyelim temin edilemedi sipariş sayfasından siparişi iptal et linki var veya müşteri hizmetlerini arayınca direk iptal ediyorlar ve 5 dakika içinde ödeme kartıma iade ediliyor. havele ile ödemelere gelince iade alacaksanız 1-2 hafta beklersiniz. havalenin onaylanması için sipari numaranızı yazmayı unutursanız beklersiniz garanti müşterisi iseniz cepbank ile havale kredi kartı gibi anında onaylanır sistem tarafından.

alışveriş konusunda superhızlı gonderide ise alacağınız ertesigün elinizde olur ki bende artık bundan başka seçenkle ürün almıyorum beklememek için yoksa başka siteden alıyorum stoklu ürünler zaten indirimde oluyor diğer ürünler genelde pahalı tercih etmiyorum zaten misal verirsem arkadaşım geçen yaz nokia nın 1050tl lik bir modelini sipariş etti 2 günde teslim aldı beklemedi stoksuz üründü o aldıktan sonra siteye baktım superhızlı gonderi yazıyordu ve 930tl olmuştu fiyat)

Thumbs up

Alıntı damnedeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsiburada.com ile çok sorun yaşamış biri olarak yinede ondan vazgeçemiyorum çünkü güvenilir.eskiden sipariş verip 1 ay beklediğimde oldu müşteri hizmetlerine dünya küfür ettim ama yeni sistem çok güzel sipariş verdim diyelim temin edilemedi sipariş sayfasından siparişi iptal et linki var veya müşteri hizmetlerini arayınca direk iptal ediyorlar ve 5 dakika içinde ödeme kartıma iade ediliyor. havele ile ödemelere gelince iade alacaksanız 1-2 hafta beklersiniz. havalenin onaylanması için sipari numaranızı yazmayı unutursanız beklersiniz garanti müşterisi iseniz cepbank ile havale kredi kartı gibi anında onaylanır sistem tarafından.

alışveriş konusunda superhızlı gonderide ise alacağınız ertesigün elinizde olur ki bende artık bundan başka seçenkle ürün almıyorum beklememek için yoksa başka siteden alıyorum stoklu ürünler zaten indirimde oluyor diğer ürünler genelde pahalı tercih etmiyorum zaten misal verirsem arkadaşım geçen yaz nokia nın 1050tl lik bir modelini sipariş etti 2 günde teslim aldı beklemedi stoksuz üründü o aldıktan sonra siteye baktım superhızlı gonderi yazıyordu ve 930tl olmuştu fiyat)

evt.çok haklısın.süper hızlı kargo dışındakiler stokta yok aslında
    bilerek yazmıyolar..

Erdem-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oldum olası şu huyum hiç geçmiyor görerek almazsam için rahat etmiyor o yüzden netden alışveriş etmiyorum

Genelde beğendiğim bir site. Yaz aylarında aldığım bir telefonun kutusundan pil ve kapak çıkmamıştı , yazdım herhangi bir delil istemeden parçaları üreticiden temin edip yolladılar. Taksitle alma imkanı da çabası.

Kaç kişi gördüysem bende dahil hiç aldığımız ürünün elimize ulaştığını görmedik.En son 2003 lü yıllarda aldığımız TV kartı gelmişti.Çok sorumsuz bir site.Mesajlarda otomatik cevaplar veriyorlar.Ya da hiç vermiyorlar.Zaten müşteri hizmetlerine hiç ulaşamıyorsunuz.Sabah saat 9 da arasanız dahi sıra en az 20.

zelenga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı кяαℓ тυяк Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaç kişi gördüysem bende dahil hiç aldığımız ürünün elimize ulaştığını görmedik.En son 2003 lü yıllarda aldığımız TV kartı gelmişti.Çok sorumsuz bir site.Mesajlarda otomatik cevaplar veriyorlar.Ya da hiç vermiyorlar.Zaten müşteri hizmetlerine hiç ulaşamıyorsunuz.Sabah saat 9 da arasanız dahi sıra en az 20.
    ürün elinize nasıl ulaşmıyor..yanlı bir yorum gibi geldi

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)