İnternet download manager ile Youtubedeki videoları indirme - Kendi anlatımım

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 12 ve 12

Standart İnternet download manager ile Youtubedeki videoları indirme - Kendi anlatımım

Belki biliyorsunuzdur internet download manager in 5.11 build 5 sürümü ile youtube ve diğer .flv video yayını yapan sitelerden video indirebiliyor.Nasıl indireceksiniz:
    1-Videonun play tuşuna basacaksınız(kesin basmalısınız zaten idm indirmek istediğinizde playa basın diye uyarıyor yoksa)
    2-Sayfanın herhangi bir yerinde sağ tıklayıp Download FLV video content with IDM Yazısına tıklayacaksınız sonrasında İDM hemen size video indirme penceresini açacak.

İyi yanı videoyu .flv olarak indiriyor sizin videonun uzantısını değiştirmenize gerek kalmıyor diğer iyi yanıda elinizin altında hem istediğiniz anda videoları indiriyorsunuz hemde site ayrımı yok yeterki flv video olsun..

Gökhan...

TuningMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ynt: İnternet download manager ile Youtubedeki videoları indirme - Kendi anlatımım

Sağolasın hocam ;)

saolasn

bayneden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

internet download manager in 5.11 build 5 nereden iner?

Alptekin46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bayneden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internet download manager in 5.11 build 5 nereden iner?

5.15 sürümünü indiriseniz netteki bütün video ve mpç lerin üzerinde bu ses veya video dosyasını indir diye küçük bi pencere çıkıyor oraya tıklayarak indirebiliriz daha kolay..

İneternet download menager 5,15 sürümünü google efendi yardımıyla bulabilirsiniz.

SDN Okuru

siz indirdiğiniz videoları hangi programla izliyorsunuz

Hocam bende mp4 olan müzik videoları iniyor ancak ses yok ses için ise mp4 olarak seçtiğim o videonn üstündeki indir seçeneğinde mp4 yerine m4a seçmeem gerekiyor.Anlayacağınız ya ses var ya görüntü şimdi ben bnları başka programlar kllanarak birleştirmek için mi uğraşacağım?Daha öönceden hiç olmazdı böyle noldu anlamadım.Yardımlarınızı bekliyorum

SDN Okuru

Aynı problem bende yaşıyorum video iniyor ses yok

-Hewal- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zamunda sitesinden indirebilir siniz ayrıca anime indirirken çok ise yarıyor anime paylaşım sitelerinden video indirip cepten izliyorum One piece serisinin 400 bölümünü idm ile indirdim gerisini siz düşünün.

Yok mu ya bu sessiz video indirme olayına bir çzüm? Kotalı internet kullanıcısıyım.Videoyu ayrı sesi ayrı indirmek zor.Ha diyebilirsiniz ses dosyası 3-5 mb birşey,videonun içinde olmadıktan sonra bir anlamı yok.Dinlemek istediğim bir şarkıyı,yutupta yüklenmesini beklemek yerine indirmeyi tercih ediyordum.Bu durum gerçekten çok fenaymış.

SDN Okuru

Standart Idmannn

arkadaşlar idmanda televizyonda izlemek için film indiriyorm ama filmler hep mp4 olarak iniyor bizim tvde mp4 dü desteklemiyor o mp4 uzantısını nasıl değiştirebilirm flv yada mov yapabilirmiyim .YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM

25 PARS 1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar idmanda televizyonda izlemek için film indiriyorm ama filmler hep mp4 olarak iniyor bizim tvde mp4 dü desteklemiyor o mp4 uzantısını nasıl değiştirebilirm flv yada mov yapabilirmiyim .YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM
    Total video converter iyidir

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)