Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 14 ve 14

Parça videoları birleştirme ve video ses değiştirme programı

Multimedia / Ses - Görüntü - Video forumunda Parça videoları birleştirme ve video ses değiştirme programı konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar ben parça videoları birleştireceğim, videoların sesini değiştireceğim kullanımı basit ve arayüzü %100 türkçe olan bir program arıyorum. Tavsiye edeceğiniz veya kullandığınız programı belirtirseniz sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden tüm üyelere ...

Standart Parça videoları birleştirme ve video ses değiştirme programı

Arkadaşlar ben parça videoları birleştireceğim, videoların sesini değiştireceğim kullanımı basit ve arayüzü %100 türkçe olan bir program arıyorum. Tavsiye edeceğiniz veya kullandığınız programı belirtirseniz sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden tüm üyelere teşekkür ederim

yok mu arkadaşlar yardım edecek biri?

Sony Vegas işini görür türkçe değildir.Ama kullanımını anlatan bilgilere internetten ulaşabilirsin.Biraz kurcalasan zaten çözersin programı.

Alıntı plaksan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sony Vegas işini görür türkçe değildir.Ama kullanımını anlatan bilgilere internetten ulaşabilirsin.Biraz kurcalasan zaten çözersin programı.
    panpa ücretli diye biliyorum bu programı, doğrumu?... birde öyle professional bi programa gerek yok sadece videoları birleştirsem bile yeter

Alıntı enkrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    panpa ücretli diye biliyorum bu programı, doğrumu?... birde öyle professional bi programa gerek yok sadece videoları birleştirsem bile yeter
    Benim arkadaşta video işiyle felan uğraşır o kullanıyor valla ücretli mi değil mi bilmiyorum ondaki belki bi crack felan vardır.İstersen senin için sorarım program sordun bende ilk aklıma geleni söledim prof. yada değil orasına karışmam ama iyi işler yapıyor arkadaş bunla kaliteli program yani.

Alıntı plaksan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim arkadaşta video işiyle felan uğraşır o kullanıyor valla ücretli mi değil mi bilmiyorum ondaki belki bi crack felan vardır.İstersen senin için sorarım program sordun bende ilk aklıma geleni söledim prof. yada değil orasına karışmam ama iyi işler yapıyor arkadaş bunla kaliteli program yani.
    teşekkürler kardeşim ama ingilizce ile pek aram yok yav şöyle ücretsiz bir program olsun yani kullanımı çok basit olmalı yine de yardımın için sağol

arkadaşlar kimse kullanmıyor mu bu tarz programlar yardım edin videoları birleştirmem lazım

kimse yardımcı olmadı çok teşekkür ederim 3 saat araştırmamın ve tam 5 program denedim ve "Format Factory" isimli programda karar kıldım arkadaşlar bu program ile video,ses kesme birleştirme vs işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. program ücretsiz ve türkçe saygılar http://www.pcfreetime.com bu link...

SDN Okuru

Başka bir program ararken tesadüfen denk geldim. Madem profesyonel bişey aramıyorsun tek amacın kesip birleştirmek ses değiştirmek windows işletim sistemiyle birlite gelen movie maker programını kullanmıyorsun. hem indirip yüklemeyle uğraşmamış olursun hemde türkçe ;).

SDN Okuru

bende farklı vıdeolArdan slayt yapmak ıstıyorm ama nasıl bırlestıreceğim..

windows movie makerla

SDN Okuru

Standart GaNgNaMMM

arkadaşım gerçektende movie maker'i kullan onla daha çabuk yapabilirsin bensana söyliyeyim benden söylemesi movie maker'i kullan

SDN Okuru

win8 de movi maker varmı?

SDN Okuru

w7 de bulamadım asıl onda var mı

SDN Okuru

Tamam az önce internetten buldum yüklüyorum

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)