Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 46
Like Tree1Beğeni

Kulaklığın tek tarafından ses geliyor

Multimedia / Ses - Görüntü - Video forumunda Kulaklığın tek tarafından ses geliyor konusunu incelemektesiniz.

uzun zamandır harika çalışan kulaklığım artık tek taraflı ses veriyor.yere düştümü diye soracakla söyleyeyim birkaç kere düştü ama çok kısa bir mesafeden mesela 30 cm civarı bir yükseklik gibi. ...

salak adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kulaklığın tek tarafından ses geliyor

uzun zamandır harika çalışan kulaklığım artık tek taraflı ses veriyor.yere düştümü diye soracakla söyleyeyim birkaç kere düştü ama çok kısa bir mesafeden mesela 30 cm civarı bir yükseklik gibi.
    alperdem bunu beğendi.

çok yaygın rastlanan bir problem. basitçe söylemek gerekirse kulaklık bozulmuş. tamiri de olmaz böyle bir arızanın, yenisini alman gerekir, geçmiş olsun

kulaklığın jackı da bozulmuş olabilir. pcnin kulaklık girişine tam sokma yani nasıl anlatsam. mono olarak kullanabilirsin belki. benim tahminim kulaklık hoparlörlerine zarar gelmemiştir. sen kulaklığı kesip başka bir jackla değiştirmeyi dene diycem ama yenisini almak daha kolay olucak galiba

Alıntı salak adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır harika çalışan kulaklığım artık tek taraflı ses veriyor.yere düştümü diye soracakla söyleyeyim birkaç kere düştü ama çok kısa bir mesafeden mesela 30 cm civarı bir yükseklik gibi.
    adamım eğer düştükten sonra çalışmadı işe bende bir kaç kere böyle olmuştu çalışmayan kulağı yapışık gibiydi bıçakla açtım bağlantı teli kopmuştu lehimle tutturdum çalışmıştı havya varsa yapılır.ama bıçağa dikkat et

Alıntı alperdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok yaygın rastlanan bir problem. basitçe söylemek gerekirse kulaklık bozulmuş. tamiri de olmaz böyle bir arızanın, yenisini alman gerekir, geçmiş olsun
    alakası yok içindeki küçük kablolar olduğu için bağlantısı kopuyor yapmak zor kabloyu yerine tutuşturmak için lehim gerekir. Lehim makinesiyle kolayca tutturulabilir

salak adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

artık çok geç zaten bizimkiler kulaklıktan nefret ederdi yok beynimi ısıtırmış mış mış bozuk dedi çöpe attılar en gerekli eşyalarımdan(donanımlardan)

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benimde kulaklıkta olmuştu aynı problem. Lehimle kopan yeri birleştirmiştim . Yeni kulaklık bakarsın artık madem çöpe atmışlar

ya şu kulaklıkları neden sağlam yapmıyorlar çok sinirlendim şimdi

Alıntı cipro06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya şu kulaklıkları neden sağlam yapmıyorlar çok sinirlendim şimdi
    vala bende bir shenneisher cx200 kulaklık var 5. senesine girdi. alttaki linkten inceleyebilirsin, beyazı var bende.

http://www.kulaklik.com/Sennheiser-C...h-_1339.html#0

by_kingpin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

jackta problem olabilir ya da düşmenin etkisiyle.
    ama önce jacka bi bak derim

yavuz_4106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmiş olsun kulaklık kaybetmek insanı üzüyor benim kulaklığıda gold'tan aldım arkadaş müzik dinliycem diye aldı telefonu zor bulduk kulaklık kayıp; gittim aynısından bi tane daha aldım bu seferde tavşan kabloyu kemirdi ne tad alıyorsa

bu kulaklarlar neden bozulur böyle ya sinir oldum şimdi

benim telefonun kulaklığı da bozuldu, 2.5 mm girişli kulaklık bulması çok zormuş, biraz uğraştıracak sanırım.

SDN Okuru

Unhappy kablosu sağlam ne yapıcamm

benimde sol taraftan azıcık cızırtılı geliyor.kapının arasında kaldı nasıl düzelir??? yardım!! kablosunun hiçbiri kopmamış....

SDN Okuru

yaw nedense benimde kulaklğın sol tarandan harika ses geliyor ancak sağ tarafta hiç ses gelmiyor acaba denge olayları felan mı lütfen yardımmmmm

SDN Okuru

kulaklığın girişindeki üç parçasından 2 sini takıp dene.

kulaklığı başka bi bilgisayara tkıp dene aynı sorun devam ediyorsa kulaklık cortlamıştır bu iyi olan eger çalışıyorsa ses kartın gitmiştir

emekli ettiğim studio beats'im de ki sorun Bazen her şeyimi alsalarda beats'imi verseler diyorum

SDN Okuru

Standart kulaklıktan ses

kulaklıkla normal konuşma yapabiliyorum fakat müzik dinlemek istediğimde tek taraf çalışıyor (

SDN Okuru

yaaa kulaklık s3 te tek tarafından ses veriyor ama bilgisayara taktığımda normal çalışıyor yani telefondaki problemi nasıl düzeltebilirim birisi yardım etsin

SDN Okuru

normal internet müziğinde ses geliyor ama winap dan gelmiyo

SDN Okuru

arkadaşlar benim kulaklığımında sağ çok güzel ses veriyo ancak sol hiç çalışmıyo arada bi ses gelir gibi oluyo tekrar geri gidiyo

SDN Okuru

peki bu kapak nasıl açılır kardeş benim kulaklığım logitech bir anda tek taraflı ses vermeye başladı yardımcı olurmusun

SDN Okuru

Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum. 1 Ay Önce Bir Mağazadan Orjinal Nokia Kulaklığı Aldım Sorunsuz Çalışıyordu. Bu Akşam Şarkı Dinlemek İçin Kulağıma Taktım Sol Taraftan Ses Gelmiyor. Napabilirim Acil Cevap?

SDN Okuru

Standart yardım..............

benimde kulaklığım iflas 4 kere kulaklık değiştirdim yeter artık ve arkadaşım elimden alıyor tek tarafını bende bomboş kalıyorum ve tek ses gelen kulağım biraz ağrımaya başladı. lehimlemek gibi bir şey duydum ben daha 13 yaşındayım annem ve babam hayatta izin vermez mp 3 ü elimden alıp kulaklığı çöpe atarlar ve ben kendimi iflas olmuş gibi hissederim nolur başka çaresi olsun yardım.....

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)