Blu-Ray Nasıl İzlerim
    yengec

Standart Blu-Ray Nasıl İzlerim

Blu-raya çekilmiş dvix formatlı filmi dvd player ile izleyebilirmiyim? Pc harici bu bluraylar hangi cihazlarla çalışır?
    selcukspecial

Gerçek bluray filmler bluray oynatıcılarda izlenir senin kastetdiğin hd rip sanırım onların uzantısıda mkv genelde mkv dosyalarını gören bir dvd player daha piyasada yok sen onları divx e çevirip dvd playerde izleyebilirsin
    yengec

Anlamadığım nokta bu blu-raya istediğimiz formatta dosya yazabiliriz değilmi? Evet yazabiliriz diyorsanız divx formatında bi film çektiğimi farzedelim bunu dvd playerde izleyebilirmiyim?
    TMac1

playerin divx destekliyse izlersin
    zirveakademi

bencede www.zirveakademi.com adresine bir bakmalısın
    gvn

bluray diskini oynatıcısı lazım masa üstü olanları sanırım 500tl di yanılmıyosam
    perganon

BlueRay destekliyorsa niye izleyemeyesin? Cihazda yüklü güncel kodeklerde önemli tabii...
    ertewerwe

kodeklerin yüklü olduğu bir cihaz üretildi mi peki
    yengec

divx destekli ama blu ray destekli değil dvdim

---------- saat 20:05 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:04 eklenmişti ----------

Alıntı zirveakademi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu reklam niye şimdi anlayamadım hayret ya
    selamaç

blu ray (BD)oynatıcın olmadan kesinlikle seyredemessin.Blu ray filmlerin HD riplenmiş halinde bende filmler vardı bunları hiçbir dvd de seyredemedim ancak ps3 aldım onda seyrediyorum.PS3'ün Blu ray oynatıcısı olduğundan çok memnunum bununla hem oyun oynuyorsun hemde Blu ray film izliyorsun.Ve işte teknoloji bu diyorsun.PS3 de dvd ve cd de seyredebiliyorsun.
    mcaner23

Alıntı yengec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım nokta bu blu-raya istediğimiz formatta dosya yazabiliriz değilmi? Evet yazabiliriz diyorsanız divx formatında bi film çektiğimi farzedelim bunu dvd playerde izleyebilirmiyim?
    evet blu-ray e istedigin formatta yazabilirsin sonucta o da cd gibi bir depolama birimi ancak divx formatında bir film cekersen eger ki dvd playerın divx i desteklemiyorsa zaten izleyemezsin.blu-ray falan izlemek istiyorsan en temizi gidip bir tane alacaksın.en ucuzlardan philips bdp3000/12 fiyatı da 390,90 tl bu sadece bir öneri eger almayı düşünüyorsan arastırman iyi olur tabiki de.
    ESES35

Alıntı zirveakademi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamen zirvalik dolu reklam firsatçisi zirvaci
+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)