Fatih Toprak kullanıcısının son içeriği

 1. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  Mobil chrome browser desteği var yalnızca bilginize. Ayrıca android oslar destekliyor malum web bildirimleri zaten. Ios cihazlarda butonu dahi görememeniz gerek. İyi forumlar
 2. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  Siz abone olmuşsunuzdur, tarayıcının bildirim ayarlarından sdn forumu görebilirsiniz
 3. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  Selamlar daha ufak bir buton halinde ve artık eğer abone olduysanız görünmeyecek halde. Teşekkürler geri bildirim için.
 4. Fatih Toprak

  Wordpress Tabanlı Sitede Resim Sorunu

  Selamlar; Evet SDN de WordPress kullanıyoruz, ancak pek standart bir WordPress değil. Biz bir çok WP fonksiyonu ve class'ını kendi ihtiyaçlıklarımıza göre yeniden yazdık. Bizler, bu işlemi sunucu tarafında, ngnix image filter modülü ile hallediyoruz : Module ngx_http_image_filter_module Ancak...
 5. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  zaman zaman anlık sıkıntılar olabiliir bu durumla alakalı, emoji vb gibi external kaynakları CDN servisleri ile sisteme dahil ediyoruz. Uzak sunucudan dosya gelmemiş olabilir, ya da Türkiye'de yaşadığımız gerçeğini göz önüne alırsanız, yurtdışı çıkışları (genelde ttnet sağlayıcıları bunu çok...
 6. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  mobilde oynamaması gerekiyor yeniden test edebilir misiniz
 7. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  #987 Mobil kullanıcıların paketini tüketen blutv reklam videosu artık kaldırıldı. bilginize. ---- Mesajlar birleştirildi ---- #988 http://prntscr.com/jttqlq listing kısmındaki girinti bug'u düzenlendi. geri bildirimler için teşekkürler arkadaşlar.
 8. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  Selamlar, toplu olarak yazmak isterim ; - maddeli konuların css yapısını düzenleyeceğiz. - 1.5 yapısında olup 2.0 desteklenmeyen çok sayıda olay var ne yazık ki, performans ve stabilliği açısından emin olamadıklarımızı henüz kullanmıyoruz. - blutv reklamı için mobilde iyileştirme...
 9. Fatih Toprak

  Reklam Hatası

  ilgili bug düzenlendi. teşekkürler geri bildirim için.
 10. Fatih Toprak

  Planlanan bakım nedeni ile kısa süreli kesinti yaşanabilir.

  Daha iyi performans ve ve iyileştirme adı altında, uyguladığımız periyodik SDN Forum bakımına denk gelmiş ve kısa süreli forumu aktif olarak kullanamamış olabilirsiniz. Ancak şu an herşey stabil. Daha iyi SDN deneyimi için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İyi forumlar.
 11. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  aslında aynı şeyler değiller, CTRL + F5 kontrollü f5 gibi düşünün, CTRL + f5 tüm belleklerinizi cachelerinizi yok sayıp sayfa yenilemeniz demek.
 12. Fatih Toprak

  Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

  Bende macos kullanıyorum sorun görünmüyor. https://maxcdn.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css Şu adresi açabiliyor iseniz sorun olmamalı.
 13. Fatih Toprak

  Forumda bildirimlerin yeniden gelmesi sorunu

  Tarayıcınızdaki eklentileri kaldırıp deneyin lütfen ya da gizli pencerede yeniden login olup deneyiniz. Sorunsuz çalışıyorlar çünkü. Bilginize. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Eski uygulamayı kaldırıp marketten yeni uygulamayı yüklemeniz yeterli.
 14. Fatih Toprak

  Forumda bildirimlerin yeniden gelmesi sorunu

  bağlanti hızınız sağlıklı mı acaba ? ek olarak tarayıcınızı değiştirip tüm çerezleri silip yeniden deneyebilir misiniz ?
 15. Fatih Toprak

  "Parolanız hatalı lütfen tekrar deneyiniz."

  https://forum.shiftdelete.net/ adresinden erişim sağlamayı deneyiniz lütfen.
stat counter