Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 58
Like Tree7Beğeni

Konu: Lg G2 Görüntülü Konuşma

beratfur67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Question Lg G2 Görüntülü Konuşma

Öncelikle herkese selamınaleyküm arkadaşlar ya ben lg g2 yeni aldım tamam güzel süper telefonda bu görüntülü konuşma nerde ya böyle bir telefona görüntülü konuşma konulmamıssa cok yanlıs yapılmıs aynı sorun sony xperia z1 dede var nerede bu görüntülü konuşma ?

C.A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şebeke üstünden yok diye biliyorum anca skype ile fln belki.

öyle sey olurmu ya nasıl bi telefon yapmıslar ben aldığım yerdede vede diğer yerlerdede arastırdım 3g destekli görüntülü görüşme var diyo nasıl is bilmiyorum böyle bi telefona hele koymamıslarsa cok fena yapmıslar

Elusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok . Skype tango vs gibi programlarla işinizi halledersiniz .
    Bu sadece g2 ye özel bir durum değil diğer android telefonlarda da öyle.
    SuperMod bunu beğendi.

Mg.
    Mg. isimli üye şu an offline konumdadır
    Mg. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

patent meselesi galiba hocam ...

sony xperia z1 dede yok bak misal ne bicim is ya böyle telefona ve öyle telefona koymamıslar ya yuh diyorum ya

- - - Mesaj Güncellendi - - -

peki bisi sorcam bu 3g desteği var yazıyoda vardır dmi aveayım arkımda ve bende 3g cekmiyo hic kimsede cekmiyo sorun var dedilerde bu telefonlar 3g destekli dmi 4g var ama 3g bilmiyorum

3G de var 4G de. Operatör üzerinden Görüntülü görüşme artık eskide kaldı. Tango vb programlarla ücretsiz görüntülü görüşebilirsiniz.
    menmoli, lgg2 ve SuperMod bunu beğendiler.

deq
    deq isimli üye şu an offline konumdadır

Alıntı |Elusive| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok . Skype tango vs gibi programlarla işinizi halledersiniz .
    Bu sadece g2 ye özel bir durum değil diğer android telefonlarda da öyle.
    diğer telefonları bilmiyorum ama samsung s4 ile nokia 5800 şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapılıyor. bizzat denedik

korkmazcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samsunglarin cogunda ve symbianli nokialarda var. Lg telefonlarin bazi eski modellerinde var . Bence cok yarali bir ozellik internet baglantin yoksa ozellikle goruntulu gorusme yapabilmek .

hayalci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende görüntülü konuşma için telefon çok aradım, ikinci el bir s2 aldım, bu telefonda yok biliyordum taki rehberde görüntülü konuşma seçeneği görene kadar, meğersem galaxy s2 s3 s4 ve diğer telefonlarda hepsinde varmış babamın çok eski l760 kızaklı samsung külüstüründe bile var ama dünyanın parasını verip aldığımız bu lg g2 cihazlara neden konmaz anlamış değilim

Alıntı beratfur67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese selamınaleyküm arkadaşlar ya ben lg g2 yeni aldım tamam güzel süper telefonda bu görüntülü konuşma nerde ya böyle bir telefona görüntülü konuşma konulmamıssa cok yanlıs yapılmıs aynı sorun sony xperia z1 dede var nerede bu görüntülü konuşma ?
    şebekeden lg vermiyor wechat gibi uygulamalarda kullanırsın...

O kadar para verip LG G2 alıyorsunuz cebinizde 1gb bile internet paketi yok öyle mi? Almayın o zaman G2. S4 alın, Note 2 alın, Note 3 alın.
    lgg2, Hermonie6666 ve cccemirccc bunu beğendiler.

lgg2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende çok şaşırmıştım ama denildiği gibi zaten android uygulamarı var şebekeden olmasa da olur ki kullanılan programlarda o anki kaliteyi görünce şaşıracaksınız

Doğru biliyorsam ki %99 dogru biliyorum SAMSUNG Akıllı telefonlar üzerinde görüntülü konusma patentine sahip Samsung cihazlar dısında (Sony,LG,HTC vs vs) bunların hicbirinde görüntülü görüşme yok...

aynı sıkıntı wp li lumia serilerindede var şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapamıyorsunuz illa skype gerekli

Alıntı Bloother Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar para verip LG G2 alıyorsunuz cebinizde 1gb bile internet paketi yok öyle mi? Almayın o zaman G2. S4 alın, Note 2 alın, Note 3 alın.

Bişey sorucam interneti fazla yemesi normal mi? 300 mb 2-3 günde bitti. skype vs.

Alıntı Anderian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bişey sorucam interneti fazla yemesi normal mi? 300 mb 2-3 günde bitti. skype vs.
    evet, 10 dakikalık Tango görüşmesi aşağı yukarı 100mb internet götürüyor. Bunun sebebi de gittikçe gelişen kamera kalitesi. Ne kadar kaliteli o kadar fazla internet.

Ama kameralı görüşme demiyorum yani skypede normal konuşma?

Normal konuşmada 300mb normal değil tabi ki. Görüntülü görüşmede ancak bu kadar harcayabilir.

surfking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

babamın 5 senelik nokia 3120 Classic de bile var görüntülü konuşma bende s3 varken bol bol konuşuyorduk , ayrıca GM Discovery ' de bile var bu özellik arkadaşım kullanıyor.

SDN Okuru

Lg Android 4.** serisi ile şebeke üzerinden görüntülü görüşme desteğini cihazlardan çekmiştir. Android 2.** kullanan telefonlarının hepsinde vardır. Sorun İnsanlara internet paketi satmak için uğraşan Operatörlerde dir...

bazıları demiş ne gerek var şebeke üzerinden görüntülü görüşmeye al 3g paketi skype vb.üzerinden yap bu işlemi,peki kardeşim sizin dediğiniz olsunda şebeke üzerinden görüntülü görüşme olsaydı fazla mal gözümüzü çıkaracak sanki..illede 3g paketi almak zorundamıyız..

Alıntı 06bozkurtum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazıları demiş ne gerek var şebeke üzerinden görüntülü görüşmeye al 3g paketi skype vb.üzerinden yap bu işlemi,peki kardeşim sizin dediğiniz olsunda şebeke üzerinden görüntülü görüşme olsaydı fazla mal gözümüzü çıkaracak sanki..illede 3g paketi almak zorundamıyız..
    Samsung zamanında akıllılık edip patentini aldı hocam yapacak bir şey yok.

LG Sony vs. diğer telefonlarda operatör üzerinden görüntülü konuşma yapılamıyor, zaten buna artık gerekte yok. Skype facebook vs. gibi programlar üzerinden yapılabiliyor zaten

kesbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Peki discovery vs. gibi çin malı telefonlarda bile olması ama güya en tepe büyük markalarda olmamasını nasıl açıklıyorsunuz. Discovery daha mı zenginki bu patent parasını ödüyor. Olayın patentle filan ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bence bu olay skype, tango, hangouts gibi uygulamaların ve operatörlerin ortaklaşa millete geçirme politikası. İnternet paketi satmak için kurulmuş bir tezgah. Teknoloji artık gözünü para hırsı bürümüş firmalar yüzünden geriye gidecek. Şu özellik parayla, bu özellik artık o da parayla işinize gelirse durumu oluyor.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 konuk)